reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Pieszczoszka no co jak zawsze w wekendy kicha.Zrobiłam przegrzeb w komodzie Amisi karton taki ze 60 litrów wyrosłych ubrań uzbierałam.Swoją drogą to w niektórych rzeczach raz może dwa dziecko ubrałam.Mam fioła na punkcie strojenia tej małej .Szkoda,że zima bo tyle fajnych łaszków na 68 i 74 ma:-(
 
No przestancie ...taka wyjatkowa to ja nie jestem...mam tylko wieksze mozliwosci ze tak powiem i duuuuzo uporu do tego co sobie do lba wbije.
Jesli chodzi o szmatex dla malej to ja moge powoli hurtownie otwierac albo lumpexa.Moja szwagierka wraz ze swoja siostro tonami kupuja ciuszki na swoje corki a ja dostaje nagminnie te z ktorych juz wyrosly badz jak jest w wiekszosci przypadkow nie zdazyly jeszcze nawet wlozyc.Zagrozila ze niechce ich spowrotem wiec zbieram dla biednych dzieci w Pl i jak bede jechac to zabiore wiekszosc.Lubie sie dzielic...sentyment mam tylko dla pierwszych laszkow ktore kupilam dzieciom.Te trzymam na pamiatke.Co do prezentow na roczek to napewno kupie malej jakas bizuterie tak na pamiatke.Ja sama mam zloty pierscionek z rubinowym oczkiem ktory dostalam od mamy na roczek do dnia dzisiejszego.
Konie na biegunach i tego typu zabawki nie robia u nas furrory...odpuszczam bo szkoda miejsca na takie zabawki.
Wlasnie wyslalam mezulka na zakupy cotygodniowe ...ciekawe co kupi poza piwem.....? Najwyzej caly tydzien bedzie piwo jadl :tak:
 
A ja małej tylko czapeczkę zostawiłam tą pierwszą bo ją dostała od jednej kobitki co rodziła zaraz po nas i jej małej była za mała ta czapeczka ,a Amelce wszystkie które m mi do szpitala przyniósł były za duże.Te najmniejsze ciuszki to już są w dalszym użytku.No sztkę z chrztu jej zostawiłam,pępowinę i jak ocaleje bo na razie to HIT to taką jedną ala grzechotkę.Nie będę gromadzić za wiele.Ciuszki spróbuję odsprzedać za niewielkie pieniądze i za to coś Amisi kupię (pewnie inne ciuchy:szok:)
 
reklama
azula też tak robię :) sprzedaje a za to kupuje jej coś nowego:)
Ja biżuterii Lali nie kupuje bo dostała 2 pary kolczyków na chrzcie i łańcuszek z literką L i bransoletkę z imieniem i data urodzenia i z tego wszystkiego na razie nosi tylko kolczyki :)
 
Do góry