reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Wreszcie ogarnęłam się na tyle, żeby coś napisać :)
Ja nie sadzam na siłę, ale jak się podciąga to czemu nie. Zresztą jak leży na pleckach to podnosi głowę i barki więc powoli nadchodzi jej czas ;)

Byłyśmy na pobraniu krwi (nie piszę na lekarskim bo właściwie to żadna wizyta)- Ula zniosła bardzo dzielnie. Pewnie dlatego, że przyssała się do cyca :-) Jutro wyniki więc zobaczymy co tam wyjdzie.

Ogólnie weny dzisiaj brak. Może później mnie najdzie ;)
 
reklama
Jestem hehe poczytam was pozniej jak dojdedo ładu mala lezy w łozeczku wykapana 18 nie dało rady przeciagnąc dzis spała w ciagu dnia 20 minut od 7 rano :szok: czyli licze ,żezaraz zaśnie , pozniej bartek i jego czytanie hmm juz nie mam bajek do czytania , przy okazji remontu znalazłam swoja z dziecinstwa "karolcia" bardzo mu sie spodobalo zaczniemy dzis wieczorem

pokoj pomalowany kolor jakis ranna rosa chyba a w tlumaczeniu fiolet ale taki pastelowy dziwnie ale trzeba sie przyzywczaic no i firanki nowe zakupić :-)
od dzis moje dzieci spią we wspolnym pokoju tak mała była z nami zobaczymy jak to bedzie ....
dobra spadam wpadne pozniej poczytac co u was
 
Pieszczoszka - a widzisz;p

rozmiary w ogóle są śmieszne, ale moje dziecko.. body ubieramy 74 na styk, a 80 z lekkim luzem, a koszulki na 68:) po prostu rękawy są długie a na długość jest za krótko, tak samo śpiochy, pajace i nawet spodnie, więc to może moja Nutka? z Bartim było tak samo..

byliśmy z sklepie po pampki i owocki dla Nutki, w Play'u przedłużyć umowę na mój tel i internet, w IM po miśka dla Barta - uzbieraliśmy punkty.. jeszcze raz i będzie misiek dla Nutki. wykąpałam Hanusię, wietrzyłam jej tyłek jak tylko wróciliśmy i miałam 2 kupy i 3 razy fontannę:)
 
witam sie wieczornie, my wiekszosc dnia na spacerze było to ponad 5 godzin, nogi mni etak bola ze nie jestem w stanie sie ruszyc
Co do rozmiarów to jakies dziwne te numeracje, zalezy od marki i producenta
A pupcie leczymy linomagiem w masci tzn jest to chyba ten zielony linomag. Jak dla mnie jest rewelacyjny
 
Olisia trzeba wykorzystać pogodę póki jest:-)Najbardziej rozmiarowe według mnie i moich dzieci ma baby club ja z tej firmy ubranka dostałam dla pierworodnego ponad dwadzieścia lat temu z zagranicy od rodziny i rozmiarowo były dopasowane.Teraz jak mam tej firmy pajaca,czy inne cosik to mierzę na nim innych firm i wtedy wiem mniej więcej.Ale są takie ubranka gdzie rękawy szyte nie dla dziecka ludzkiego ,a dla orangutana:szok:
 
Hej...

Dzień dziś zaczęłam szybko ( bo mnie obudziła młodsza szwagierka bo się do szkoły spóźniła). Mały praktycznie całą noc miał temperaturę i trzymała go jeszcze dziś do 17 :/ biedny był tak rozbity że nawet zabawki utrzymac nie mógł. Wyszłam z nim na spacer w celu zbicia mu tej temperatury chłodkiem. Poza tym całą noc robił kupę, okupana zostałam ja, tata, łóżeczko, podłoga... Jak przeszła mu temp to kupa też się skończyła...

Teraz siedzę i zastanawiam się co zjeść. :p i musze jeszcze Was doczytać :p

Buziam :****
 
Mysio u Amelki też po raz pierwszy po szczepieniu była temperatura przez 2 dni i kupki poprzednio nic takiego się nie działo .Myślę,że już masz końcóweczkę reakcji poszczepiennej:-)
 
reklama
my dziś też większość dnia na dworku:tak: mały dziś nabył 2 nowe umiejętności, samodzielnie przekręca się z plecków na brzuszek (nie do końca mnie to raduje bo mały niestety nie rozumie żeby po jedzeniu troszkę odczekać by nie ochlustać łóżka;-)) i zajada się własnymi stópkami:tak: a więc większość dnia spędził kulając się z plecków na brzuszek i zżerając własne skarpety i stopy:-D
w niedziele mamy w końcu ten chrzest mam nadzieje że mały będzie grzeczny:tak:
 
Do góry