reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

o jak ja bym wymiotowała raz czy dwa razy dziennie to bym nie narzekała. Ja wymiotuje po kilkanaście razy dziennie i to niezalezne gdzie jestem, a mdli mnie 24h/dobe
 
reklama
aha zapomniałam Wam powiedzieć o moim śnie :-)

śnilo Mi się,że byłam na USG I usłyszam że to będzie dziewczynka ( fajnie by było) ciekawe czy się sprawdzi , tak myśle że do świat powinnyśmy juz wiedzieć heheh
 
z teściową problem w tym, że to ja jadę do niej, bo mój będzie zajmował się gruzem...

KILOLEK - nikogo nie oskarżam o przesadę, tylko pocieszam, choć akurat Tobie mogę podać rękę:)

sny.. ciąża i poród śniły mi się kiedy tylko podejrzewałam, że mężowi się udało. dziś sen o matce biorącej ślub z moim ojcem, którego nie trawię, i który od niej odszedł; przerodził się w erotyczny zakończony orgazmem... rzeczywistym... :szok:
 
Ale naprodukowałyście - super:) Właśnie nadrobilam bo od rana w pracy internetu nie było:)
As, wiersz przepiękny...
Dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie tego usg genetycznego:
Jestem teraz w 10 tygodniu, wizytę nastepną mam 8 listopada czyli będę w 14 tygodniu. Chodzę do lekarza na fundusz i on zaproponował, że może mi takie usg zrobić tylko, że w gabinecie prywatnym bo na fundusz takiego nie mają. Oczywiście chcę zrobić to usg tylko on powiedział, że umówimy się na nie na następnej wizycie czyli tego 8 a ja teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie bedzie za późno?
Może zadzwonic do niego i umówic się na prywatną wizyte jeszcze przed tym 8? Co Wy o tym sądzicie?
Pozdrawiam gorąco:)
 
zanetaa - wow :-D
dusia - mi się wydaje że powinnaś iść nieco wcześniej bo ponoć dziecko nie może być większe niż około 8,4 cm a w 14 tc to różnie może być mi lekarz powiedział że to badanie należy wykonać do 13,5tc
 
Witam :)
Ostatnio cierpiałam na brak czasu i weny na pisanie. Ale dziś już wolne więc pewnie będę bardziej na bierząco-o ile oczywiście córcia mi pozwoli :)
Ja na szczęście jeszcze nie wymiotowałam,ale bardzo często mi niedobrze. Czasem też czuję,ze mam piersi nabrzmiałe i ostatnio czuje tępy ból w podbrzuszu-pewnie powiększająca się macica.

zanetaa fajny sen,a raczej jego zakończenie :-)
dusia80 ja bym zadzwoniła do lekarza i umówiła się na wczesniejszy termin bo to usg się robi pomiędzy 11tc a 13t+6d. Ja w poprzedniej ciaży miałam w 13ti 5 dniu i mi lekarz powiedział,że to ostatni dzwonek na takie badanie. Chodzi o to,że w tym własnie okresie ciaży wszystkie dzieciaki rozwijają się tak samo i wtedy te pomiary są najdokładniejsze a potem to już każdy dzieciaczek zaczyna się rozwijac i rosnąc swoim tempem.

No i popisałam-dziecię wzywa...
 
z teściową problem w tym, że to ja jadę do niej, bo mój będzie zajmował się gruzem...

KILOLEK - nikogo nie oskarżam o przesadę,
tylko pocieszam, choć akurat Tobie mogę podać rękę:)

sny.. ciąża i poród śniły mi się kiedy tylko podejrzewałam, że mężowi się udało. dziś sen o matce biorącej ślub z moim ojcem, którego nie trawię, i który od niej odszedł; przerodził się w erotyczny zakończony orgazmem... rzeczywistym... :szok:
hehe absolutnie tak nie pomyślaąlm :D ja raczej z zazdrościa pisałam, ze niektóre wymiotują 1-2 razy i też bym tak chciała :D

no kończe obiadek dla maluchów ale ąż szkoda go im podawać, bo tak się ślicznie bawią, a to się rzadko zdaża. Zwykle leją się na potęgę :/
 
Ja juz padam, w sumie i tak dosc pozno, bo w dzien bez zdrzemki, no i w koncu jest 21:30 :p Maz ma kryzysowa sytuacje w pracy, bo ktos zawalil, a terz on musi zalatac. Dopiero pzyszedl do domu, tylko cos zjadl. - przy laptopie zreszta i dalej juz zdalnie pracuje. Mowi, ze pzed 23 razej nie skonzy, czyli wyrobi druga dniowke, a w dzien nawet przerwy na luncz nie mial biedak. No i znowu sama musze zasypiac... Dobrze, e przynajmnie jest u nas klea, to mialam z km wieczor spedzic i pogadac, bo pies choc dosyc komunikatywny, to aczej sluchac umie, ale juz nie odpowie ;)
 
reklama
wikasik, spoko, mój laprom ma to do siebie, ze co jakis czas ogłasza bunt na kilka liter i zupelnie je pomija.

Mialam napisać o moim porannym wrażeniu - otóż zaraz po przebudzeniu poczułam motylki z lewej strony w brzuchu! Gdyby nie to, ze to dopiero 8tc to byłabym przekonana, ze to ruchy dziecka. Niestety sporo za wczesnie na takie rewelacje. Chyba musiałam byc jeszcze w bardzo realistycznym półśnie :d
swoją drogą muszę zapamiętać u gina z której strony się jagódka umiejscowiła
 
Do góry