reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
She w takim razie jak masz takie objawy to bardo dobrze robisz przyspieszajac wizytę .
katii na forum jest gdzies watek jak załozyc suwak , ja wg niego załozylam i jak widac udało mi sie ;)
 
Ohi ohi...dyskusje ;-) Dopiero jak dzieci sie pojawia,to bedzie wesolo.Kochane,kazda z nas ma wlasny pomysl na zycie i swoja glowka mysli,wiec normalne ze z kims sie mozemy nie zgadzac,ale widze ze Wy dyskutujecie po ludzku,wiec jest ok :tak:
Mysle o tych ktore prosily i zaciskam kciukasy!
Pogoda sie cos zmienia,mnie znowu porzadnie mdli-zjadlam winogrona,troche mnie odswiezyly od wewnatrz-powoli zaczyna mi rosnac temperatura,chyba jakies paskudztwo sie przyplatalo.Padlam z corcia na lozku na 2h i zesmy przespaly we troje i 1/2(bo i psina dolaczyla)...I nici ze spaceru w centrum.Chyba jak S wroci do domu,to wyjdziemy na spacer,bo przeciez tez nie moge w domu siedziec caly dzien.
Buuu...Do pozniej,o ile bede w stanie.
 
Jestem juz po USG, maly ludzik jest , serduszko biję wedlug om to 8 tydzien i 4 dzień a wedlug USg to dopiero 7 tydzień , aż się popłakałam jak zobaczylam te serducho cieszeee sie bardzo !!!! zdjęcie wrzucę póżniej
Super !!!!!
Następna szczęśliwa !!!
Oby nas więcej.. :-):-)

Ja zostałam zle odebrana, i to mnie męczy :-(
Szkolka do ktorej chodze psy są tak własnie tresowane jak martaik piszesz, ze smakołykami i dobrym slowem . tarzamy sie z nimi po ziemi , w tunelach biegamy itd.
A o tym poligonie napisałam co mi powiedziała babka jak sie zapytałam. Moze opwiedziaął mi to pod mojego spa bo widzi jaka jest.
Sama sie zastanawiam czy dam rade im taki poligon zrobic bo mam miekkie serce, ale jezeli moja schroniskowa bedzie nadal nieufna do ludzi, i trzymac siem nie jak rąbka spodnicy to bede musiaął pomysleć o tym pomysle. Bo zrobie jej straszna krzywde jak przestane poswiecac jej tyle uwagi co teraz. a wiem ze bedzie mui trudno ,bo mojego meża nie ma całymi dniami w domu i nie bedzie kto miał mi pomoc. Boję sie po porstu ze bedzie w stanie zrobic krzywde dziecku.
dolofka ,nie zostałaś źle odebrana ,ale moim zdaniem źle Cię nauczono i teraz to źle przekazujesz dalej i tylko o to mi chodzi.
Jeśli masz zalęknionego psa i nieufnego to nie rób mu poligonu ,bo będzie jeszcze gorzej.
Zajmij psa,zmęcz go psychicznie zabawą ale taką ,żeby głowę zmęczył to wtedy da ci spokój.
Mam na myśli kształtowanie jeśli wiesz o czym piszę.
Pies jak pomyśli głową dobre 5 minut to śpi potem 3 godziny a ty masz czas dla siebie.
Naucz psa targetować ,ucz przynosić rzeczy to potem się przyda jako pomoc do przynoszenia pampersów i takim przykładów można podawać setki ....
Straszną krzywdę to Ty jej zrobisz jak zastosujesz się do metod tej babki.
Ważny jest pierwszy kontakt psa z dzieckiem,chwila pojawienia się dziecka w domu ,a potem samo się ułoży ,a pies zrozumie ,że musi odpuścić.:tak::tak::tak:

kochana gratuluję:tak::tak: i zazdroszę bo ja do 12 tk muszę czekać niestety


powodzenia kochana


brrrrrrrrr....... aż się boję co będzie jak zaczniecie dyskutować na temat dzieci:no::no:
Wiem jedno ile ludzi tyle opinii i pozwólmy im na to i pamiętajmy w nauce wszystko się zmienia.Nasze mamy karmiły maluchy co jakiś czas bez względu czy dziecko płakało czy nie. A teraz proszę co karmimy nasze maleństwa na żądanie a wtedy to było nie do pomyślenia:happy:
Więc wyluzujcie i pozwólcie na odmienność bo jeżeli coś jest w dobrej wierze to jest dobre ważne żeby komuś nie robić krzywdy:tak:A to że ktoś robi inaczej niż ja to nie znaczy że ma mózg wyprany, ma do tego prawo
Dziewczyny może melisę Wam zaparzyć;-)
pozdrawiam i życzę miłego dnia
Ja nie napisałam ,że dolofka ma wyprany mózg ,tylko ,że jej zrobili wodę z mózgu podając xłe,nieprawidłowe ,zachowania.
Tak można zepsuć psa ,ale na pewno nie dostosować do dziecka...
Przykre to bardzo,że takie rzeczy mówi się w szkółkach,które powinny pomagać psom....:baffled::baffled::baffled:
dziewczynki, a ja poprosze o trzymanie kciukow dzisiaj ok. 16 ;-) ze wzgledu na to, ze kiepsko sie czuje, umowilam sie na przyspieszona wizyte do lekarza...
Trzymam kciuki .
Wszystko będzie dobrze .

dolofka, ja Cię dobrze odebrałam:) widzę ze masz dobre serduszko, ze przygarnełas psa ze schroniska, ze dobry czlowiek z Ciebie:) ale uwazam ze to co Ci powiedziano to bzdura i tyle. Nie oceniam Ciebie, przeciez to nie Ty wymysliłaś:) tylko probuje doradzic, ze po czyms takim moze byc jeszcze gorzej. Wybacz jesli ton byl nie taki, ale ze mnie straszna psiara i kociara i jak ktos podpowiada cos złego, tak jak Tobie ta kobieta to jest mi przykro. Przepraszam Dolofka, zrobisz jak uwazasz. Pomysl tylko o tym, ze teraz Twój piesek jest nieufny a jak wywrocisz jego swiat go gory nigami to bedzie mu trudniej...ja widze po naszym kundelku schroniskowym ze nawet jak dostanie jesc w innym miejscu jak zawsze to traci poczucie bezpieczenstwa, chodzi o dupka przy ziemi a czasem nawet zrobi siku pod siebie, choc teraz jest juz zupelnie bezpieczny.
Asik, damy radę bez meliski:) moja mama skonczyla zoopsychologie rok temu wiec wiadomosci raczej aktualne:) ale co czlowiek to teoria, to tak jak z nauczycielami, lekarzami, itd.:)
Dziewczyny, kupilam dzis mojemu rozrabiakowi kubek niekapek lovi, wyglada jak normalny kubek dla dorosłego, tylko ze ma zawarok aby sie nie rozlewało, Stasiowi tak sie spodobal ze teraz zaciaga picie i wypluwa, tak dla zabawy, a ja latam i sprzatam, masakra...

Potwierdzam słowa Martaik.
Tak właśnie może być .
Psinka zacznie być jeszcze bardziej nieufna niż jest dotychczas.
Niestety pies ze strachu nie tylko ucieka ,ale również ,a przede wszystkim gryzie...
Jak mu zastosujesz terapię szokującą ,o której piszesz to pies się pogubi i do reszty straci poczucie bezpieczeństwa.:baffled::baffled::baffled:


Ja też jestem na bieżąco ze szkoleniami psimi.
Jako dogoterapeuta obowiazuje mnie szereg szkoleń z zakresu psychiki i dziecka i psa .
Ostatnio byłam w Krakowie na szkoleniu w fundacji "Jak mleczna czekolada"
Pseudoterapia czy dogoterapia .Jak prowadzić by była skuteczna.Jak nawiązać relacje pies-dziecko.
Od szkolenia mineło niewiele ,więc mam ostatnie wzorce wpojone.:tak::tak::tak:
Jesteśmy uczeni wzorców na zasadach postępowania Turid Rugass


Dziewczyny gdzie mam dodac suwaczek bo nie moge znaleźć, gdzie wkleić ten link z suwaczkiem??

She jak się czujesz? co się stało? :(
Suwaczek dodajesz w sygnaturę.
Musisz wejść w ustawienia i w edytuj sygnaturę.
Tam wkleić wcześniej skopiowany kod suwaczka.
Powodzenia.
 
mój maż sie własnie zapytał, czy nie spowdziewamy sie czasem blizniakow, poniewaz takiego brzucha nie miałam nawet jadac ze Stasiem na porodowkę:)
 
Na temat psów się nie wypowiem bo nie mam :)

Termin wychodzi z OM n 13 maja , ale że ciąża jest młodsza ok tygodnia więc wyjdzie termin gdzies ok 20 .
Jutro idę do gabinetu , to sie wszystkiego dowiem ,założy mi pewnie karte ciązy itd...

Jedno czym się martwie , to odebrałam dziś wszystkie wyniki badań, i miałam robione na cytomegalie i wyszedł wynik dodatni 250, czytam, czytam i sie martwie co to oznacza??? prawdopodobnie że chorowalam czy choruję masakra, muszę poczekac do jutra , bo wiadomo w internecie można się duzo strasznych rzeczy naczytac.
 
witam Was dziewczynki. no i jestem po wizycie, z dzidzia wszystko dobrze :) plodzik (tak mowil lekarz :) ) ma 10mm i serduszko bije :D a na moje dolegliwosci dostalam witamine B6 i zwolnienie :) mam duzo odpoczywac i bedzie dobrze :) alez sie ciesze, w najblizszy wtorek ide na badania a nastepna wizyta 27.10. to tyle na dzisiaj, bo jestem strasznie zmeczona i glodna... jade do domku :) zycze Wam milego popoludnia!!!
 
Witam,
mam termin na 12 maja. W domu mam juz syna(14lat) i corke(3lata):tak:. Test sobie zrobilam 7 wrzesnia. W poniedzialek ide na wizyte zobacze moja fasolke:tak:
Zycze wszystkim milego wieczoru:tak:
 
Patina a wyszedł Ci pozytywny w klasie IGG czy IGM?

Mi robili w szpitalu w maju i wyszedł wynik dodatni w klasie IGG. Tym nie ma co się przejmować, bo znaczy, że się już przebyło i są przeciwciała. Nic z tym robić nie miałam i mogliśmy śmiało się starać. Jeśli natomiast w klasie IGM wynik dodatni - choroba jest aktywna.
 
reklama
Do góry