reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2012

kurde a moja ma goraczke po szczepieniu ! dobrze,ze mnie lakarka uprzedzila i powiedziala,ze tak moze byc;) wiec czopek juz mala dostala :) mam nadzieje ,ze temperaturka szybko spadnie
 
reklama
Maciulek zasnął jak go na brzuszku położyłam i póki co śpi spokojnie, więc lecę szparagi gotować;-)

pieszczoszka - oby gorączka szybko minęła, ale nic się nie martw, bo to normalny objaw po szczepieniu.
 
moj dzisiaj to przechodzi sam siebie ....od 5 nie spi ...:dry:marudzi juz chyba z tego zmeczenia ....a odejsc od siebie nie da na krok ...bo ryk ... mały spryciarz:-D teraz go bujam na 1 rece a druga pisze:-D ciekawe czy zasnie:dry: ale on ma tak codziennie od 5-6 potrafi nie spac do 11-12:cool2: ...choc dzisiaj to juz przegina....dobrze ze w nocy tak nie ma...:tak:
 
Wspolczuje Wam dziewczyny:-(Trzymam kciuki zeby wszystko sie unormowalo:tak:U nas jak narazie ok,maly je robi w pieluche,potem dalej je i spi i tak w kolko:-DCzasami sobie polezy i porozglada sie:tak:Na razie jest grzeczniutki,malo placze(tylko jak matka za dlugo przeciaga;-)).
Pieszczoszka trzymam kciuki zeby szybko Lauruni przeszla goraczka:tak:
To na tyle lece jeszcze opisac moj porod i pewnie maly sie obudzi:tak:
 
mój odpukać też grzeczniutki jest ładnie noce przesypia w dzień też dużo śpi, płacze tylko jak go brzuszek boli i po wyciągnięciu z wanienki albo jak bardzo głodny jest a matka za wolno cyca wyciąga:tak:
co do muzyki to mój super śpi jak w tv włączam trace tv bądź vive i byle co tam leci to on sobie lula:tak:
 
czesc dziewczyny! ale sie dzisiaj rozpisalyscie, ledwo co doczytalam :) moj maluszek dzis grzeczny ale w domku mialam troche rzeczy do ogarniecie i dopiero teraz udalo mi sie usiasc. moj maly tez placze jak sie ociagam z cycem, przy wyciaganiu z kspieli (do samego bycia w wodzie sie juz przyzwyczail:-)) no i przy przewijaniu (do tego sie jeszcze nie przyzwyczil :-(). co do piosenek to ja mu sama spiewam kolysanke przed zasnieciem i nawet udaje mu sie zasnac :-)
trzymam kciuki za wszystkie potrzebujace i oczywiscie za nierozpakowane zeby sie rozpakowywaly ;-)
 
Witam.
Dziewczyny spokojnie problemy ze snem same sie unormują a na kolki wedlug mnie nie ma rady. Ja stosuje sab simplex i myslalam ze nie dziala, ale jak raz nie podalam to myslalam ze oszaleje!:eek: taki byl ryk!
No i mlody jest duzo spokojniejszy jak jest na butli, nie ma problemow z kupką(tfu tfu obym nie zapeszyla), jelitka zaczely dobrze pracowac bo pokarm jest bardziej wartosciowy. I teraz jest mega kupa co 2 dni:tak:
W nocy w sumie tylko raz wstaje ok 3 i potem juz rano ok7/8.
Bardzo walczylam zeby mlody byl na piersi ale teraz jak widze ze nie meczy sie tak jak wczesniej to wiem ze nie ma sensu "za wszelka cene".

Pieszczoszka ja tez jestem osobiscie za usunieciem niektorych tematow, badz polaczeniem ich. Poczekamy jeszcze na decyzje As

No i mega kciuki za szybkie rozpakowanie ostatnich majowek:)&&&&&&

Wlasnie rozmawialam z As i macie od niej pozdrowienia i usciski:) Ma dosc malo czasu ale jak tylko sie "ogarnie" to wpadnie:)
 
Ostatnia edycja:
Maciek do tej pory śpi, raz się obudził na cyca i go przełożyłam na plecki, bo juz ponad 2h na brzuszku spał. Zjadł, przewinęłam go i dalej w kimę poszedł. Później pobudka nr 2 po której go zabrałam na godzinny spacer. Ze spaceru wróciłam a on nadal spał, za to Lenka wstała, więc ją wzięłam na krótki spacerek i zakupy w Biedronce, bo wyczaiłam jedną przyzwoitą bardzo blisko domu. Przed chwilą wróciłyśmy a Maciek nadal śpi, musi 2 dni i 1 noc bez snu chyba nadrobić. Budzić go nie będę, ale nocy się po takim przespanym dniu boję
sorry2.gif
 
reklama
Do góry