reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

ta pieprzona wiedzma tesciowa lazi nam po domu gdy nas nie ma!!! wracamy z miasta szybciej a ona od nas z domu ZDZIWIONA wychodzi!!!!!ja *******e!!!! wczesniej przychodzila niby sprzatac a teraz przyszla chyba na szpiegowanie, bo jaki syf byl taki jest!!! kiedys wyszlam na dwor i zobaczylam z daleka przez okno ze zagladala mi do szafek!!!!!!!! juz wiem czemu mowila zeby nie zamykac domu bo ona i tak pilnuje, *****
 
reklama
Carmella wspolczuje:-:)no:
Pieszczoszka a nie karmisz juz?Sa tabletki na zasuszenie ale chyba bez recepty nie kupisz:tak:
kugela moj siostrzeniec ma rok i 8miesiecy ojciec jest anglikiem,siostra

mowi do po polsku ojciec po angielsku.maly niedawno dopiero zaczal mowic,lekarka jej siostrze mowila ze maly moze zaczac pozniej mowic
:tak:Kuzynka mojego G ma meza Wlocha jej corka tez troche pozniej zaczela mowic:tak:
Bylam na KTG szczegoly na lekarskim:tak:
U nas duchota 30stopni,nic nie robie a sie poce:eek:
 
Hej, moje chłopaki na urodzinkach koleżanki Mateuszka z przedszkola a ja czekam na położną, miała przyjść jutro ale zadzwoniła, że będzie dzisiaj. Zobaczymy co rzeknie???
Carmella, współczuję - wścibska baba:tak:
Super, że i Joasia już po, ciekawe, która będzie następna???
 
Dorka - mysle, ze kazde dziecko jest inne ale dobrze wiedziec, ze jest taka teoria (i realne przypadki ja potwierdzajace) o pozniejszym mowieniu, mozna sobie oszczedzic stresu przy dwujezycznym dziecku, w razie gdyby sie rzeczywiscie sprawdzilo :-)

Carmella - szlag by mnie trafil... czulabym sie potwornie czujac/wiedzac, ze ktos mi sie szarogesi po domu po dmoja nieobecnosc :wściekła/y: Nie macie mozliwosci sie zamknac, jak rozumiem? :baffled:
 
dopiero w tym miesiacu wstawiamy normalne drzwi od strony naszego podworka. teraz sa od ich strony takie ***** drzwi z drewna na zasuwke:/
 
Powróciłam ze swym dzieciem z przedszkola, chciałam go jeszcze do sklepu wyciągnąć, ale się nie dał :-D. Nogi bolą, ale trzeba nieco mieszkanie ogarnąć, bo prawie cały dzień byłam poza domem i nic nie zrobiłam, dobrze, że obiad z wczoraj jest. Oczywiście dla mojego B to będzie jako kolacja :angry:. Niby pięknie, ładnie - własna działalność, ale nienawidzę jego roboty w sezonie letnim :wściekła/y:. Już nawet zaczynam się nastawiać, że moze być tak, że do szpitala taksówką pojadę.

Carmella ja bym się wściekła jak ktos nieproszony by mi się do domu pchał i do tego po szafkach grzebał.

Ostatnio za każdym razem jak widzę, że któraś z na nie udziela się przez dłuższy czas, to zastanawiam się czy moze już na porodówce....
 
Ostatnia edycja:
Witam!!!

Ale dziś skwar!!! Nie zdecydowałam sie na pięcio kilometrowe spacery jak co dzień :no: Nie dałabym rady :-D Jeszcze mała się tak rozpycha... ło matko... :eek::eek::eek:

Pieszczoszka może spróbuj szałwię pić. Działa zatrzymująco :tak: a w razie czego poproś lekarza. Każdy powinien wypisać ;-):tak:

Carmella to zamykaj mieszkanie przed wiedźmą!!! Ja bym na to nie pozwoliła. :no::wściekła/y:

Elipaw dobrze że skonsultowałaś się z lekarzem ;-) Ja słyszałam że taki maluch się raczej nie zarazi. Przy ospie niestety ten ból że dziecko chore zaraża już zanim się pierwsza krostka pojawi... :dry:

Natalkaa u mnie było tak że byłam w piątek na wizycie i lekarz powiedział że jeszczeeeee pochodzę, na poród się nie zapowiada a Jula się w poniedziałek wieczorem urodziła ;-)

elvie super że Maciuś grzeczny :-)

czarnula oby się bujnęło!!!

Aimee gratki!!!

annte to niezły ssak jak tak wisi i wisi... :-D

Flaurka :-D:-D:-D to sąsiad zaszalał!!! :szok:

Patina zagęściły się skurczyki? Mi lekaż na IP powiedział że powinny być tak co 5 minut i każdy trwający jakieś 30 sekund. Wtedy przyjechać... :tak:

Kilolek ja mam skurcze od dwóch i pół tygodnia... :szok: :-D byłam pewna że do maja nie dochodzę a tu już 11 :-D

Za potrzebujące dużo &&&&

Pozdrawiam!!!
 
reklama
Pieszczoszka lek na recepte tylko,ale radze ci go nie zazywac-ja zle na tym wyszlam,bardzo zle,skonczylo sie na wezwaniu karetki.Ogolnie u nas zalecaja nie uzywanie go,libido spada,chodzisz senna,czujesz sie bardzo zle,a kto sie zajmie dzieckiem?Jezeli nie karmisz,to zacznij coraz mniej pokarmu odciagac,a w koncu zacznie zanikac,samoistnie,ale z czasem.Tylko musisz troche odciagac,zeby sie nie pojawily problemy.Rob dluzsze przerwy i tylko to.

My po wizycie u pediatry.Leo w ciagu 3ech tygodni przytyl 1kg:szok::-) Urosl 3cm i jest sliczny i zdrowy.Kolejna wizyta za 2 tygodnie,a juz we wtorek jak pisalam usg glowki.Wiec jeszcze tylko 4niepelne dni,pelne stresu.
Co do V,otoz odpowiadam Wam jak juz pare msc temu pisalam,ze u nas mowi sie tylko po wlosku w domu.Ja po polsku pisze z Wami i przyjaciolmi/rodzina w PL.Tyle.Za to pediatra powiedziala,ze V zacznie mowic kiedy bedzie chciala i ze jej zdaniem powinnam mowic do niej w jezyku polskim,bo to jest najlepszy okres zeby sie nauczyla,a mowic bedzie kiedy bedzie chciala i w jakim jezyku bedzie chciala.Zaskoczylo mnie to troche,ale ciezko bedzie mi uzywac polskiego w domu,bo nie jestem przyzwyczajona.Zobaczymy jak to bedzie.
Musze uciekac,bo slysze placz starszej...zderzyla sie z murem.Cholercia.Odezwe sie pozniej.
 
Do góry