reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witajcie:-)
nie jestem w stanie was nadrobić:no: u nas wszystko w porządku mały jest kochaniutki i mamy nadzieję że tak zostanie:tak: cc zniosłam na prawdę dobrze myślałam że będzie o wiele wiele gorzej:tak: na pobyt w szpitalu złego słowa powiedzieć nie mogę wszyscy bardzo mili i na prawdę pomocni pielęgniarki pomagały kiedy tylko była taka potrzeba i nie robiły z tego problemu, służyły radą itd nie trafiłam na ani jedną "zfochowaną";-) S zakochany w małym po uszy:-D
dodałam kilka zdjęć Oliwierka na zamkniętym:-)
 
reklama
czy bóle miesiaczkowe tak one sie chyba nazywaja to juz jakis objaw porodu? kurde brzuch mnie nawala - zadnych skurczy nie mam. wrr siedziec dzieki temu nawet nie moge
 
Ja mam taki bol od niedzieli i dalej nic :// kurde a tez mialam nadzieje ze cos sie zacznie ://
 
Wrocilam.
Jak ucieklam,skonczxylam ze mala sie z murem zderzyla.Ma rozcieta warge i zbita brodke,skakala na lozku i zderzyla sie z murem.No comment,moze ja to otrzezwi(ok,wyszlo jak matka bez serca,ale tak naprawde na widok krwi w buzce sie rozplakalam,ale ze mnie spokojna dusza:-().
A teraz...siedze przed pc,po chwilowym odstresowaniu sie .S zostal z bablami w domu,a ja 3,5h spedzialam na drinkowaniu i opowiesciach o dobrych,starych czasach i lepszych dzisiejszych z najlepsza przyjaciolka.Potrzebowalam,wiec skorzystalam z mozliwosci.Za to noc nalezy do mnie,w sensie do opieki nad dzieciakami.Musze podpatrzec jak po "wypadku" V i niebawem Leo sie bedzie budzil na papu,bo zjadl bardzo malo zanim wrocilam do domu:dry: Ide sie po0lozyc,moze uda mi sie zdrzemnac pare minut.
Buziaki i owocnej nocki!!! :*

Ah...zapomnialam.Chcialam podziekowac mojemu aniolowi strozowi,bo jadac samochodem ,wyprzedzialam jedna gnide jadaca 30km/h w miejscu gdzie mozna 70km/h,ale wyprzedzalam na podwojnej ciaglej na prawie zakrecie i...policja zatrzymala ja,a nie mnie.Inaczej moglabym sie spokojnie pozegnac z niespelna rocznym prawkiem.Troche przesadzilam i strasznie mi glupio,ale wizualnosc mialam dobra,tylko hormony cos mi sie pochrzanily :o/
 
Ostatnia edycja:
a moze ktoras z Was posiadla tajemna wiedze na nastepujacy temat: co oznaczaja bole jak na @, kiedy brzuch jest miekki i KTG tez "nie widzi" skurczy :confused: Jak cos wiecie, to napiszcie, bo ja tu kota dostane chyba. Naczytalam sie teraz teorii o przenoszeniu i juz zglupialam do reszty :baffled: Dobrej nocki towarzyszki "niedoli" :-D
 
Witajcie porannie:-) U nas nocka do d....y:-(Pewnie zaraz zrobię dogrywkę ze spania ale coż:-) Nie mam weny na pisanie w tej chwili więc napisze tyle, gratuluje rozpakowanym, za potrzebujące mocne kciuki, oby się ruszyło u przeterminowanych:-) A dla tych co już mają maluszki żeby były grzeczne i bezproblemowe:-) Zajrzę później:-) Miłego dnia
 
Witam się i ja. Nie śpię już od godziny ale podoczytywałam najpierw całą resztę a dopiero teraz się odzywam. Noc to jakiś koszmar. Jęczę z bólu przy każdej próbie zmiany pozycji. A muszę ją zmieniać dość regularnie bo bez względu na to jaką wybiorę zaczynają mi ręce drętwieć. Masakra jakaś. Z tymi bólami jak na @ to mam nadzieję, że faktycznie coś się zaczyna bo wczoraj pół dnia mnie tak pobolewało. Ale jak się położyłam wieczorem to jak ręką odjął. Widać pozycja wertykalna faktycznie sprzyja :-) Wobec tego na dzisiaj zaplanowałam dużo chodzenia (apteka, zakupy spożywcze), stania (obiadek muszę ugotować, kurze pościerać) i może skuszę się na to schodzenie z 11 piętra :-) Dam znać czy będzie jakiś efekt poza zmęczeniem :-D
Na szczęście upał zelżał więc jakoś łatwiej mi oddychać.
Miłego dzionka dziewczęta.
 
Witajcie, też juz nie śpię od jakiejś godzinki, a to przez głupi sen jaki miałam. Otóż śniło mi się, że mój syn musi pojechać do Iraku, że już tam był wcześniej na krótki okres i dobrze się sprawdził więc teraz musi pojechać na kilka miesięcy. Chodziło o jakąś integrację z tamtejszymi dziećmi, że ponoć mój ładnie się z nimi bawi, pozytywnie spędzają razem czas i dlatego musi tam pojechać. Chodziło o jakąś akcje pomocy dla tamtych dzieciaków. Oczywiście niewiele mogłam zrobić żeby zatrzymać syna przy sobie.... Nie chcę żeby mi się śniły takie rzeczy :no::no::no:
 
reklama
u mnie dzisja tez noc do d... wsciekla jestem straszliwie. Meczyly mnie skurcze i juz naprawde konkretne ale chcialam jak najdluzej wytrzymac w domu. Polozylam sie zeby sprawdzic czy nie mjaja, nie mijaly, troche przysypialam zeby miec sile ale co to za panie w bólu. W koncu o 2 stwierdzilam ze czas do szpitala, wstalam, zaczelam sie dopakowywac i ... wszystko przeszlo :szok::wściekła/y: najpierw godzine siedzialam i czekalam jak glupia bo nie wiedzialam ocb a potem tak sie wscieklam ze do 5 zasnac nie moglam :wściekła/y: a o 7 dzieciaki powstawaly. Jestem wykonczona i brakiem snu i wielogodzinnymi bolami i wsciekla ze nic z tego nie wyniklo
 
Do góry