reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Elvie właśnie przeczytałam Twój opis porodu i jestem w szoku. Niezły chaos panował w tym szpitalu :szok::szok::szok:. Na szczęście dla Was dobrze się skończyło.
 
i ja Witam po nie przespanej nocce
mialam skurcze - bole miesiaczkowe przez prawie cała noc, myslalam ze cos sie rozkreca ale nad ranem przestalo bolec heeh
mam nadzieje ze dzisiaj lub jutro cos sie rozkreci na powaznie i zaczne wreszcie rodzic.
chyba maly ukladal sie w kanal a teraz mam tam takie czucie jakby mialo mi cos z tamtat wyleciec. moze wreszcie wody lub czop pusci ehhe oby
 
witam się i ja z rana!
Nadal żadnych newsów:) pogoda piękna,może jakieś porządki porobię:) Jutro w Krakowie są targi mother&baby 2012 i się na nie z chęcią wybiorę.Podobno robią darmowe badania usg 3D i 4D..może się załapię,nie miałam takiej okazji wcześniej:-):-D Noo..chyba że moja Oliwka zechce wcześniej wyjść ,bo jak to moja lekarka stwierdziła "poród jest jak sraczka-nie wiadomo kiedy Cię weźmie":D życzę wszystkim majóweczkom udanego dzionka,dla uśmiechu na twarzy mina mojego psiaka z rana i tym rodzącym szybkich,bezbolesnych porodów:)buziaki!:happy2: DSC00618.jpg
 
Witajcie Majówki :-)

Spieszę donieść, że od 1 maja jestem szczęśliwa majówką, mamą 2 pieknych i zdrowych dziewczynek.
Do domku wróciłyśmy po 5 dobie, w niedzielę popołudniem i tak od poniedziałku chciałam napisać, ale wiadomo...czas schodzi, a chciałam też ustawić sobie z dziewzcynkami jakis rytm.

Bardzo prosze zatem o dopisanie mnie do listy rozpakowanych :tak:

Pozdrowienia dla Wszystkich Mam oczekujacych.
 
Witajcie,
odkąd jesteśmy w domu nie mam czasu nawet napisać na forum, nie mówię o nadrobieniu Was.
Mała wisi pół dnia na cycu, jest grzeczniutka i prawie w ogóle nie płacze. Tata mówi, że jest najpiękniejsza na świecie i oczywiście tak jest. Jak na razie uczymy się siebie na wzajem. Nie mamy większych problemów. Położna, która jest po prostu boska odwiedza nas co drugi dzień, mała już zbliża się do masy urodzeniowej (podejrzewam, że dziś ją przekroczy). Jesteśmy bardzo szczęśliwi.
&&& za majówki jeszcze nie rozpakowane, a już po terminie, oby urodziły swoje maleństwa jak najszybciej!
&&& za potrzebujące!!!
&&& za mamusie i maleństwa! Niech rosną zdrowe!

Pozdrowienia i buziaki ode mnie i Ninki!
 
Aimee, annte gratuluję Wam! i trochę zazdroszczę - też już bym chciała mieć swoje maleństwo w domu. Puki co czekam cierpliwie, a Wam życzę żeby maluszki były zdrowe i grzeczne :happy2:.
 
Witam!!!
Aimee, annte gratuluje Wam!!!:tak:
Kciuki za rodzace , za te co chca juz rodzic i za wizytujace:-):-):-)

Sorki ze tylko tyle ale jakos jestem dzis bez weny do pisania , jakiegos dola lapie chyba , bo nie mam sily na nic , nic mi sie nie chce Tak bardzo bym chciala juz miec synka przy sobie.
 
reklama
Do góry