reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam,
nadal 2w1, objawów porodowych brak, ale wreszcie się porządnie wyspałam:-)

kugela - dzięki za info o magnezie! Jeśli chodzi o wypady z maluszkiem do marketu to również nie popieram, wręcz wścieku dostaję jak takie brzdące malusie w markecie widzę:no: Każdy zagląda, hałas, gwar, światło okropne oślepia dziecko, koszmar.

natalka - spełnienia marzeń!!

wikasik - ja mam mega torbę jak na wczasy i po jednej stronie swoje rzeczy a po drugiej chusteczki, pampersy, emolium i pieluszki dla Maćka, ciuszki na wyjście mi M. dowiezie.

Mysio - pewnie hemoroidy, współczuję..

paulinka - nie będzie aż tak źle, dasz radę;-) Przecież dla przyjemności własnej tego nie robisz tylko dla dzidzi:tak:

Carmella - co z Tobą?? Zaczynamy się niepokoić..

Kciuki za wizytujące i za te wybierające się do szpitala, a w szczególności za Majowe Maluchy!

Mykam śniadanko jakieś czarować, bo M. kichający, pociągający, ehhhh:baffled:
Później tylko mamę z dworca odebrać, kosmetyki z ori i mogę spokojnie rodzić;-)
 
reklama
Kochane przyszłe mamy!!

Poszukuję chętnych ciężarnych kobiet najlepiej w okolicy 3 trymestru do krótkiego, anonimowego, mailowego wywiadu na temat tego jak znoszą ciążę!! Chętne proszę o emaile! Badania UW

dorota.rauk@wp.pl
 
jestem jestem. lekarz stwierdzil, ze jak skoncze 36 tydzien(sobota) to odlaczaja mnie od lekow i czekamy na porod. rozwarcie na 2cm stwierdzone wczoraj. dzisiaj lekarz powiedzial ze mam permanentne skurcze;) aha i reszta czopu wciąż mi wypada



a piguly twierdza ze laptop wysyla mi zle fale do brzucha i uzywam go mniej -.-

aha od miesiaca mam identyczna wage :O
 
Ostatnia edycja:
A mnie własnie ojciec oświecił, że o 9 prąd wyłączają bo jakaś konserwacja sieci więc napuszczam ciepłej wody do wanny i idę się ogarnąć przed wizytą u gina. Więc pewnie dopiero po południu was doczytam. Miłego dzionka
 
JA JUZ JESTEM ZAWIOZŁAM MAŁA WSADZIŁAM DO AUTOBUSU POMACHAŁAM I TROSZKE BYŁA PRZEJETA ZE BEZ MAMY A MI SERCE SIE CISNEŁO I LEZKI ACH TE HORMONY :((
ide prasowac zeby nie myslec taka jakas sie panikara zrobiłam
 
czesc dziewczyny
tez sie melduje skurczy brak ,innych objawów porodowych tez i zapewne jestem pozamykana na 4 spusty jak pas cnoty:-D wiec u mnie luz jednym słowem :-) ale chyba przyspiesze sobie wizyte o kilka dni zeby zobaczyc czy wszystko ok jest ;-)
u nas dzisiaj pieknie swieci sloneczko wiec skorzystam z okazji i przejde sie choc na krótki spacer bo perzech na dłuzszy nie pozwoli:eek:
nocka nawet przespana o 6 na siusiu i o 9 pobudka wiec nie jest zle :-)
tylko te szczelania kosci jak sie przewracam z boku na bok:szok: ...mam wrazenie ze zaraz mi tam cos peknie :eek::confused2:

dzisiaj widze ze duzo osob wizytuje wiec mocne &&& za dobre wiesci ! szpitalne co dzisiaj ida trzymajcie sie tam dzielnie moze bedzie ok i was szybko wypuszcza ! &&&

ogolnie milego dnia zycze i spokojnego ;) Nogi nadal zaciskamy :-)
 
Witam dziewczyny. Ja od dwóch dni umieram na ból kregosłupa i żeber. Nie wiem czy mały sie tak niefortunnie ułożył czy coś się dzieje. Czuje się jakby ktoś mnie skopał i to dość solidnie. A żeby tego było mało to dziś w nocy od 1 do 6 brak snu i podobnie jak natalka1704 to strzelanie w kościach podczas przewracania się na drugi bok jest straszne. Ale pogoda dzisiaj zdecydowanie lepsza, słoneczko świeci więc może jakiś mały spacer mi pomoże. Pozdrawiam i trzymam kciuki za potrzebujące.
 
reklama
Witajcie Sliczne!!!
Faktycznie słonko za oknem:)) od razu lepiej, chociaz mega ciepło nie jest..:wściekła/y:
Mnie boli cała miednica. Może w weekend przyszykuje łóżeczko..hehe. Juz stoi ale bez poscieli. Mój Mały codziennie pyta: kiedy będzie siostrzyczka????? A my na to: jak będzie ciepło...hehehe:-D
Pozdrawiam Was i trzymajcie sie w 2packu :)) grzecznie.!!
 
Do góry