reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Karis, ja nie jestem spuchnięta tylko najwięcej kg teraz odnotowałam, jak patrzę na wszystkie miesiące. jeszcze nawet nie zdjęłam obrączki, chociaż mój mężuś ciągle mi mówi, że potem może być już za późno. Ja nie zaobserwowałam żadnego puchnięcia jeszcze, ale jednak te parę kg do przodu poszło. Ja patrzę po sobie i na ten ogromny brzuch to nie wiem, gdzie to poszło, bo chyba nie w brzuch wszystko. Ja się tylko martwię, że to nasze dziecię takie duże i jak ono się ma urodzić takie wielkie. mam nadzieję, że te 500g to będzie minus, a nie plus. Naprawdę dużo nie jem i starałam się zdrowo odżywiać przez całą ciążę. no i jesteśmy 11kg do przodu...
 
reklama
Agasim, ponad 3kg w 3 tyg to na pewno nie dziecko... Moze jednak woda sie zatrzymuje rownomiernie w calym ciele bo stopy, nogi to moze tak troche, juz nie wiem, czy naprawde, czy to moze autosugestia!
 
Witam,
paulinka, little nina mam nadzieje ze szybko wrocicie do domku:tak:
AS jeszcze troche,dzielnie sie trzymacie,a Kubus jaki dzielny:tak:
Carmella Wy jeszcze sie nie spieszcie,Pam siedz w brzuchu u mamy:tak:
kugela ja z mala chodzilam po super markietach,ale nie codziennie,nie bylo nikogo kto zajal by sie nia:tak:Zawsze byla spokojna w sklepie spala:tak:
clue zdrowka dla synka,przykro mi ze tak zle znosisz ciaze po cc:-(
wikasik ja tez juz nie daje rady na dlugie spacery chodzic:no:
Tak sobie mysle o mojej siostrze tez jest w ciazy ma termin na 14czerwca,mieszka w Irlandii i mamy tylko kontakt przez skeypa:-(Fajnie by bylo gdyby byla tutaj:tak:a tak..... Miala przyleciec ale kasy im cos braknie i nie da rady,dopiero w sierpniu:tak:Jutro ma USG i mam nadzieje ze dowie sie w koncu kogo nosi w brzuchu:tak:
Ja ide dzis na wizyte na 18.20,ciekawe co sychac u Franka:tak:
Trzymam &&&&&& za reszte wizytujace sie dzisiaj:tak:
Ja cos slabo sie dzis czuje:eek:Troche musialam ogarnac mieszkanie,G juz dzis poszedl do pracy,ale obiad mam od wczoraj wiec ok:tak:
Milego dzionka:tak:
 
Dobry :-D

wikasik - ja dla maluszka mam osobną, mniejszą od mojej torbę. Zresztą i tak do mojej w całości się nie zmieściłam :p talerzyk+kubek+sztućce pójdą chyba do torby ze szlafrokiem :p
mysio - &&&& oby to jednak nic poważnego nie było
kilolek - trzymam &&&&&
karolki - :D haha, padłam


Ja się tam 3 noc z rzędu nie wysypiam, brzuch się spina, twardy jak skała (pomimo, że leżę), wczoraj złapały mnie 3 takie skurcze, że aż zaczęłam mierzyć czas, ale to tylko fałszywy alarm.


kugela - ja też dziękuję za info o magnezie, rzucam to cholerstwo, skurczy narazie brak, może na samym wapnie dojadę do końca jakoś
Carmella - trzymaj się 2 w 1 jak najdłużej!

Ja się zabieram za skończenie pracy, później troszkę ogarnę mieszkanko, może nawet odkurzę? Zmyję panele itp.
Dziewczyny szpitalne trzymajcie się, mam nadzieję, że długo Was trzymać nie będą. Ja dzisiaj zrobiłam badania krwi, bo owszem, swędzi ciut mniej, ale nadal, więc wolałam się zbadać. Jutro wyniki, zobaczymy co będzie...

Buziolki i miłego dnia :-)
 
Karis, ja nie jestem spuchnięta tylko najwięcej kg teraz odnotowałam, jak patrzę na wszystkie miesiące. jeszcze nawet nie zdjęłam obrączki, chociaż mój mężuś ciągle mi mówi, że potem może być już za późno. Ja nie zaobserwowałam żadnego puchnięcia jeszcze, ale jednak te parę kg do przodu poszło. Ja patrzę po sobie i na ten ogromny brzuch to nie wiem, gdzie to poszło, bo chyba nie w brzuch wszystko. Ja się tylko martwię, że to nasze dziecię takie duże i jak ono się ma urodzić takie wielkie. mam nadzieję, że te 500g to będzie minus, a nie plus. Naprawdę dużo nie jem i starałam się zdrowo odżywiać przez całą ciążę. no i jesteśmy 11kg do przodu...

nie martw się wielkością brzucha bo ja pierwszym synem byłam najgrubsza i miałam ogromy brzuch,a ważył 3418:tak:
 
Dużo dziś wizytujących - oby mało skierowań do szpitala z tego było, dziewczyny:))))


Kciuki za wszystkie.


Własnie się dowiedziałam, że w weekend jedziemy do Wrocławia na "pożegnanie z wolnością" czyli ostatni weekend rozrywkowy bez dziecia - w planach mamy otwarcie wyścigów konnych - będzie ponoć jakiś płonący człowiek za koniem ciągniony, co ma pobić rekord Guinessa (fascynujące.... ale to kuzyn kolegi, więc niech tam będzie), potem zoo tudzież inny spacer a na koniec Pizza Hut. Przecierpię wszystko dla Pizza Hut - w Zielonej Górze się nie dorobiliśmy.

Weekend będzie strasznie męczący, dużo łażenia, więc dzięki temu mam zamiar potem nie narzekać na nudne weekendy w pieluchach, piaskownicy itp - przypomnę sobie jak mnie gnaty bolały po spacerach wrocławskich i od razu z dziką radością się dzieciem zajmę;)))
 
Witajcie Kochane, ja dzisiaj straszne tyły mam, w chacie bałagan, pranie czeka, obiad nieugotowany a ja... od dwóch godzin czytam bb, hi,hi

Natalka, wszystkiego, wszystkiego naj...

Za kolejne wybierające się dziś do szpitala &&&

U nas póki co ok. Lekarz na ostatniej wizycie mówił, że ważne żebym do 17.04 wytrzymała, dziś ta data więc ok aczkolwiek nie chciałabym jeszcze rodzić.

Uciekam zabrać się za coś bo zaraz mąż przyjedzie i jak zobaczy ten sajgon w domu...

MIłego dzionka:)
 
Witam się i ja.

Suse oby do piatku &&&&

Elvie mnie czasem łapie skurcz jakby na wewnętrznej stronie uda, czasem jakby pachwina - nie jest to przyjemne....

majorka podziwiam Twoją mamę - poród sn dzieci po 4 i 5kg to musiało być coś. Oby Tobie tez tak sprawnie poszło.

she-84 duuużo zdrówka!!

little-nina, paulinka88 - współczuje Wam. Sama nienawidze przebywac w szpitalu (a oststnio często mi się zdarzało), ale jak trzeba, to trzeba.Zajmą się Wami, poodpoczywacie trochę, będzie dobrze. Trzymam &&&&

wikasik co do pakowania, to osobno chyba wygodniej, bo łatwiej coś znaleźć. Chyba, ze w jednej torbie jakos sensownie to rozmieścić.

elcia ja też za każdym razem mam mega stres i lęki jak syn jedzie na jakąś wycieczkę (jednodniową, bo na dłuższe to chyba jak będzie miał ze dwadzieścia lat skończone) albo mają jakikolwiek inny wypad z przedszkola. Nie potrafię nad tym zapanować. Staram się nie okazywać i nie siać paniki, ale to co się dzieje w środku....

Mysiochomis mam nadzieję, że z tą krwią to nic poważnego.

Wszystkim dzis wizytującym życzę aby same dobre wieści otrzymały, za wszystkie potrzebujące, obolałe kciuki żeby było lepiej. Za juz urodzone 'majowe' dzieciątka też mocne &&&&.

Z mojego wczorajszego planu niestety nie wszytsko zostało zrealizowane więc trzeba dzisija nadrobić. Najważniejsze, że na wizycie ok - brakowało mi tego od dłuższego czasu ;). Powiedziałam nawet lekarzowi, ze jak tym razem tez ma dla mnie jakieś nienajlepsze wieści, to niech lepiej kaftan szykuje :D. Na szczęście obyło się bez, ale więcej nasmaruję na odpowiednim wątku.
 
Ostatnia edycja:
witajcie ponownie ja juz po wizycie u gin...wiecej na watku lekarskim.
Za chwile was doczytam i wtedy cos odpisze:-):-D bo troche naskrobałyscie przez te pare godzinek
 
reklama
Witam się i ja.
I niestety dołączam do grona niewyspanych i zmęczonych po nocy :-(A tak się cieszyłam, że w tej ciąży mam inaczej, eh.....
na dziś plan jak na wczoraj - łóżko i doleczyć gardło i rozluźniać brzuszek...no musze powiedzieć, że wczoraj jak tak cały dzień poleżałam, to różnica w skurczach a raczej ich braku zasadnicza :tak:przynajmniej taki plus, tylko nie wiem, ile tak jeszcze wytrzymam.....
aaa..tylko obiad jakis musze ugotować..

to dobrego dnia, kciuki dla potrzebujących &&&&&
 
Do góry