reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

witam
cos dospac nie moge, w nocy budzilam sie co chwile a teraz jak bym mogla pospac bo Iwa jeszcze spi to mnie juz lozko gniecie...
za oknem swieci slonce wiec moze troche cieplej dzis bedzie i na spacer sie wybierzemy.
ubranka poprane i poprasowane, wczoraj przyjechala do nas kolyska(pozyczona)slodko wyglada ,ale sama bym sobie takiego czegos nie kupila, jak wypiore i poskrecam to wam pokarze.
zaraz ide pranie wywiesic a nastepne wstawila, mata edukacyjna, fotelik, nosidelko( w sensie pokrycia).

milego dnia dziewczyny
 
reklama
Witajcie porannie:-) U mnie ciężka nocka i wieczór bo strasznie po raz pierwszy brzuch mi się strasznie stawiał taki był dziwny i bolący:-( a w nocy jak już brzuch odpuścił to biodra, nie dawały spokoju ale tak jak napisała Katasza do niespania też trzeba się przyzwyczaić:-) Ja wczoraj poprasowałam już ubranka i dziś mam zamiar udać się jeszcze na małe polowanie ciuszkowe ale zobaczymy czy coś będzie:-) O torbie szpitalnej nawet nie myślę bo nie mam torby:-)
Za wszystkie potrzebujące, szpitalne i cierpiące mocne kciuki, za wizytujące również żeby były tylko dobre wieści a za nasze dzieciaczki i ich mamusie mocne kciuki żeby jak najszybciej byli w komplecie w domku:-) Miłego i spokojnego dnia dla wszystkich:-)
 
Jeszcze nie doczytalam poprzednich stron, a tu juz ruch :p Szybko ta polska nocka minela!

Mi maz wyjal walize z garazu (nowka :)) i mam zamiar ja dzis nieco zapelnic. Nie mam listy wymaganych rzeczy z mojego spzitala, chyba zaraz na poczatku mi takowa wyslali razem z cala masa innych smieci i chyba jutro musze poprosic, by mi jeszcze raz dali, dobrze, ze akurat bede miala wizyte. Na razie wrzuce tak intuicyjnie i to, co na pewno potrzebuje dla siebie. Rzeczy dzieciowe pakujecie razem, czy osobno...?
 
Hej Dziewczyny :)

Ja już nie śpię od dłuższego czasu, jakoś od 4.00. Brat mnie obudził w nocy bo jęczałam przez sen:eek: pewnie z bólu jaki zadawał mi mój syn :-p (ja oczywiśćie nic nie czułam). Brat poszedł dalej spać a ja już zostałam w takim zawieszeniu...
Zaraz jakieś sniadanko wciągnę, mam ochote na jajecznice z szynką i szczypiorkiem :tak:

Wg przed chwilą się okrutnie przestraszyłam bo podcierając się na papierze była plama żywej krwi... :szok: Podcierałam tyłek więc będzie to raczej pęknięty hemoroid... włożyłam podpaskę jak na niej coś będzie to jadę zaraz do szpitala.... Eh... wszystko się musi rypać ...

&&&&&&&&&&&& dla potrzebujących i buziol :*******
Pozdrówka :****
 
Witam
Umnie wyjątkowo nocka przespana , nawet mały nas nie wołał , brzuch mi sie chyba obniża bo mi sie lepiejw nocy oddychało z tad to wyspanie:-)
Dzis prasowanie sterty rzeczy dla małej i nie mogę uwieżyc ale jestem gotowa tzn , rzeczy moje wrzucic do torby ale to już na koniec zrobię ....teraz tylko czekać...

mysiochomis żywa krew oj to nie dobrze chyba , ale w sumie zobacz co dalej się bedzie robić ....
 
U mnie dzis wyjjtkowo mila noc, bez bboli i pobudek, chociaz pognieciona i nieco obolala jestem, ale o niebo lepiej niz ostatnie noce

Little_nina
a nie pytalas w przychodni czy Ci nie pozycza? lbo popytaj czy ktos nie ma w rodzinie, bo ju nie oplaca sie kupowac na sama koncowke, a skoro dzieki temu moglabys uniknac szpitala


elcia ja tez mam rewolucje jak moj syn na wycieczke jedzie. Jak jechal na pierwsza to chcialam za nimi jechac :zawstydzona/y: a tu zaraz juz drui zacznie jezdzic a on taki moj cycoch malutki. Dostal sie do przedszkola od wrzesnia, beda razem chodzic a ja juz mam stres

Ktos wie co u Carmelli?

ja wczoraj ubranka na 56 poprasowalam, wiec juz bez stresu. Za kilka dni 62 poprasuje. Tylko na razie wszystko w lozeczku lezy, bo komody brak

Trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki. Na 13 mam wizyte u gina. Obiecywal mi kilku dniowe spa w spzitalu jak cisnienie bedzie skakac, a skacze niestety. Ja nie chce!!!!!
 
Korzystam póki mogę. Do szpitala dopiero popłudniu, więc jeszcze rano was pomęczę... Little_nina ja glikometr w domu mam, ale możliwości brak, żeby Ci go podrzucić...

Ale się boję:( Ja tam nie chcę iść... Karmić mnie źle będą i nie wiadomo z kim przyjdzie mi spać w jednej sali... I nudy będą i Was nie będzie... Pocieszam się tym, że jesli mi zrobią dzisiaj wszystkie badania i będzie ok to wrócę na noc do domu:) A jak nie to nawet 2 tyg mogą mnie trzymać, ale o tej opcji wolę nie myśleć.
 
Powitac;-)ja tez wstalam przed 5 dzis:eek:ale zeszlam na dol i dospalam jeszcze:tak:chlopcy dzis rowerkiem smigneli do przedszkola a ja siedze z kawusia. o 13 KTG mam nadzieje ze bez niespodzianek, pozniej zebranie w przedszkolu o 17:confused2:znow beda dyskusje do 19:confused2:
Dzis dziecie mi powiedzialo ze nie bede mu sie podobac be brzucha:szok::-Dwiec nic innego mi nie pozostaje jak po porodzie sie spasac jak wieloryb-byc piekna w oczch dziecka -bezcenne:-D
 
reklama
Do góry