reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2012

Hej!!!

Carmella &&& trzymaj się dzielnie!!!

annte gratulacje dla "was" :-)

Fiore bidulko, głowa do góry!!! Musisz jeszcze troszkę wytrzymać! :tak: &&& oby przykrości odpuściły!!!


A ja wam powiem że ostatnio nocki mam suuuper!!! :tak: Nie wstaję na siku nawet raz, no chyba że Jula się obudzi to wędruję do niej ;-) i gnieciemy się we trzy :-D na jednoosobowej amerykance 90x180 :-D uwierzcie że się da... :-D
Przy zmiane boku do spania czasem stęknę ale bez tragedii ;-) tfu... tfu... oby tak dalej... :-D


Miłego dniaaa!!!!
 
reklama
Dzień dobry wszystkim:)

Andav, trzymaj się dzielnie w tym szpitalu, ja też jestem zdania, że lepiej żeby torba była wcześniej spakowana - moja też już jest:)

Mnie gardło nadal strasznie boli, zaraz psiknę tym tantum verde - oby pomogło

&&& za wszystkie szpitalne, wizytujące dziś i potrzebujące:tak:

MIłego dnia Kochane!!!
 
hej
widzę że raczej dalej w dwupaku choć niewiadomo co u As i suzi oby jeszcze trochę wytrzymać:tak::tak::tak:
carmella andav trzymajcie się dzielnie kochane!
annte gratulacje dla Was:-)
ja też niestety mam trudności ze złapaniem tchu a po schodach to już mi tak ciężko dybać, ale to na tym etapie niestety normalne
w weekend grill nam się udał ale troszkę było chłodno więc był taki szybki z przyptupem:-D Z tempem ślimaczym ale wzięło mnie na sprzątanie gniazdka i ciągle coś sadzę w ogrodzie

pozdrawiam Was wszystkie cieplutko;-)
 
A ja się czuję fatalnie, czuję że mnie coś rozkłada od wczoraj więc siedze i ciepłe herbatki z czarnym bzem popijam.

Jak już pisałam na lekarskim, maluch się szykuje najprawdopodobniej wcześniej, ale ja mu nie pozwolę :szok:
 
witam się prawie południowo :-) dzisiaj u nas pogoda super słoneczko świecie ale upału nie ma :-) a ja się zwiełam za pomoc mamie w skepie a mama szaleje w domu :-) niestety wczoraj miałam małe załamanie bo łapią mnie skurcze od prawej nogi do krzyża i nie mogę sobię z tym poradzić :wściekła/y: ale pocieszenie jest takie że już po świętach bedziemy mogli sie wprowadzić do naszego mieszkanka już wszystko jest gotowe :-) i powiem wam szczeże że już się nie mogę doczekać aż nasz kuba bedzie na świecie :-) trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące &&&&& miłego dnia i dużo uśmiechu :-):-)
 
Witam:-)
Pospałam dzisiaj dłużej niż zwykle i teraz mi czasu brak.
Młoda od pół godziny w klubie malucha, pranie się pierze, więc lecę szybko obiad czarować.

Miłego dnia, &&& za potrzebujące i udanych wizyt!
Mam nadzieję, że macie za oknem takie piękne słonko jak my dziś:-)
 
Witam:) Annte gratuluję:)
Za potrzebujące trzymam kciuki&&&&
Byłam dzisiaj w UP i się dowiedziałam, że macierzyński dostanę jeśli mały urodzi się do 27 maja. A ja mam termin na 28 maja... Trzeba jakoś go przekonać, żeby wyszedł kilka dni wcześniej:)
 
Ja po nocach spać nie umiem po całym dniu ciężko mi się wygodnie ułożyć .Pewnie znowu w dzień przysnę.Dziewczyny jaoś jeszcze trochę wytrzy:-)mamy pewnie pierwsze majowe dzieci urodza się już w kwietniu ale miejmy nadzieję,że nie za szybko.Powodzenia w dniu dzisiejszym dla wszystkich
 
reklama
Ja dzis o 14:15 mam wizyte u gin. zobaczymy co tam sie ciekawego dowiem.
Ale najważniejszą wizyte mam 15kwietnia(bo przedporodową)
Jeszcze dzis mam wyniki moczu odebrac mam nadzieje,ze w koncu wyszedł dobry :baffled:

Moze dzis pokupie to co mi potrzebne do szpitala... chyba czas najwyższy;-)
 
Do góry