reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

U nas wczoraj też była próba z niekapkiem, ale niekapek był z wodą więc beee:tak:Mój Leo uwielbia za to jabłuszko;-)Muszę mu więcej warzyw podawać, by nie zasmakował zbytnio w owocach kosztem warzyw..Chociaż na razie my próbujemy, po 5 miesiącu się rozkręcimy;)
 
reklama
Poli ja wlasnie popelnilam blad i dalam Szymonowi najpierw marchewke przez 4 dni, potem marchewke z jablkiem przez 2 dni, a dzisiaj chcialam mu dac marchewke z ziemniaczkami i nie chcial, ale pomyslalam ze to przez konsystencje bo bylo bardzo geste i otworzylam zupke jarzynowa, duzo bardziej plynna- ale plul nia dalej niz widzi :szok:. Chyba spodziewal sie innego smaku, meczylam sie pol godziny i dalam sobie spokoj... ale jutro probuje od nowa, a owoce na razie sobie podaruje:)))
 
moje dziecko zjadło ze smakiem marchewkę z ziemniakiem, ale nic nie chce pić! dostał ponad połowę słoiczka i nie domagał się mleka, ale herbatka jest beeee, próbowałam dać sok jabłkowy to też nie chciał, woda to już w ogóle odpada :wściekła/y: i tym sposobem był bez picia jeszcze 2 godziny po obiadku, aż nie dostał mleka :baffled: czyli w sumie 5 godz bez picia...
 
Ostatnia edycja:
kwiatuszek- u nas mleko neocate lcp. Kupy i bąki smierdzą tak strasznie, że to nie do opisania :) Po nutramigenie były u nas ładne kupki :)
My na razie nie rozszerzamy, leczymy skutki podania 2 łyżek marchewki. Juz chyba trzeci tydzien zaczal leciec potej marchewce....

Laski- ale Wam zazdroszczę tego rozszerzania diety, takiego normalnego....:-:)-:)-:)-:)-(

Dzis mój Felutek tak podrapał sobie dekolt, że z przodu miał całe rózowe od krwi....:-:)-:)-(

A wiecie że ten mój wariat to chce juz wstawac na nogi :) Jak go przytrzymam w siadzie pod paszkami, to siła własnych nózek wstaje do gory! Prostuje te nozki, chwieje się górą ciałka i aż piszczy z radości że stoi :))):-)
 
witajcie my dzisiaj zaliczyliśmy wizytę na basenie...Lenka zachwycona...pieluszki z biedronki przetestowane....


z kubeczkami to przetestowałam chyba wszystkie firmy z Julką i na samym końcu kupiłam Nuka niekapek i to był strzał w dziesiątkę tym razem nie eksperymentowałam tylko od razu kupiłam ten co Julce i Lence tez spodobał się, tylko ta cena:baffled:prawie 40zl
 
Hello ale jestem zamasakrowana ta pogoda ;-)

Cortin lubi bogu dzieki upaly, dzielne dziecko ;-)

a ja nie zazdroszcze rozszerzania diety, jestem cycomaniaczka bede zazdrosna jak Cortin bedzie jadlo cos innego niz mamusiowe mleko :-p jakos tym razem mi sie nie pali do podawania nowosci i stresowania czy po kleiku bedzie zatwardzenie czy tez normalna koooopaa, czy po marchewce bedzie ok jakos tak ty m razem mam ;-)
przy Cortince jakos wprowadzanei nowosci mne bardziej rajcowalo, bardziej niz ja sama ;-)

Vivat szczurkowe mleko ! do 6 mies. jedziemy na cycu ! :-D a pozniej dam mu polizac marchewke coby nie byl gorszy od lutowych kolesiooof i koleżankooof ;-)

musze jechac jeszcze do sklepu bo kupilam M czekolade na dzien ojca od dzieci i niestety wpieprzylam juz pol :baffled:
kolezanki z laweczki powinny byc ze mnie dumne :-p :tak::-D:szok:
 
reklama
Do góry