reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

ja jak urodziłam tośkę 16.10 na pierwszy spacer poszłam 1.11 ale była bardzo ładna pogoda, pamiętam że w swetrze byłam na tym spacerze:-)


a znam osobę która urodziła syna 7.01 a na pierwszy spacer wyszła w marcu:szok: ale było to 35 lat temu:tak:
 
reklama
hej hej :-D
melduje się tylko ;-) potem nadrobię bo o 17 mam gościa...
Ogarnęłam chałupę a teraz trzeba ogarnąć siebie, brudasa! :-p
 
o to widzę, że nie tylko u nas bezsenne noce, mała zasnęła o 5, ale u nas w łóżku, ja to już się nie mogę doczekać naszych spacerków
 
Dziewczyny które urodziły a dzieciaczków nie ma w tabelce, piszcie do mnie na PW, co bym mogła wciągnąć Wasze malce na listę.:-)

Ja na razie nie mam czasu żeby nadrobić.:eek: Wszystko mnie jeszcze boli po cc. Puki co wrzuciłam zdjęcie mojego skarba.:-) Jej tatuś jest nią zauroczony, gdyby mógł to by ją nawet piersią karmił:-D Teraz Malwinka nie śpi i spędza czas z tatą.

Widzę że piszecie o piersiach. U mnie chyba zaczyna się nawał, boże takie duże się zrobiły, że szok.:szok: Mam nadzieje, że się zmniejszą, bo puki co nie mam ani jednego stanika, który by na mnie pasował:baffled::angry:
 
Czy wszystkie rozpakowane i nierozpakowane miały/ mają mleko przed porodem? A te rozpakowane, które nie miały to mają? Bo u mnie pusto i zastanawiam się, czy nie będzie powtórki z rozrywki, czyli mega problemów z karmieniem.

Brzuch mnie boli już od kilku godzin...buuuuuuuu...
 
PAOL1NKA ja nie mam nic. raz w nocy się obudziłam z mokrą trochę koszulka, ale tylko z jednego cyca cos się polało. też się boję, że pokarmu nie będę miec...
za pierwszym razem też tak mialaś??
ZANETKA wracaj do formy:) fajnie, że tatuś taki zachwycony małą. niech sie tam przyklada:)
 
reklama
Domikcw- no właśnie tak miałam, czyli nic nie miałam, później coś tam było, ale musiałam dokarmiać i ogólnie było beeee. Ale to dlatego, że miałam ciśnienie na karmienie cycem.
 
Do góry