reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

na_cik ja też nie lubię walentynek tak jak i mój mąż więc nie obchodzimy tego "święta"

Mmmm pizza z pizza hut ale mi narobiłyście smaka niestety u mnie w mieście nie ma pizza hut :-(
 
reklama
ja do pizza hut mam 50km:-(
a do McDonalds 25:-(
wczoraj byłam u lekarza w tej miejscowości gdzie McDonalds i mówiłam mężowi że po wizycie to big mac bym zjadła a ten nic, myślałam że jak wsiądziemy do samochodu to obierze dobry kierunek, ale zanim się zorientowałam to już byliśmy na wylocie z miasta:angry: cały dzień przez to humoru nie miałam bo ten stwierdził że myślał że ja poważnie nie mówię a poza tym trzeba się zdrowo odżywiać :wściekła/y:.
Na szczęście odkupił swoje winy wieczorem gdy kupił mi pojemnik lodów którego 1/2 wciągnęłam wczoraj na kolacje:rofl2:
 
Ja czekam w szpitalu na lekarza. Miałam ktg i wyszło źle, przez prawie godzinę cały czas za wysokie, 3 razy włączał się alarm. Lekarz ma zdecydować czy zostaję czy wieczorem mam przyjechać na powtórkę. Martwię się :(
 
Martik trzymam &&&&&, chyba że jesteś już po:-)

Poli Twój maluszek jest prześliczny, słodziaczek:-D
Smoniczka co do twardnień, u mnie też ich coraz więcej, to może tylko oznaczać, że coraz bliżej do porodu:-D:tak:

Paol1nka oby jednak było wszystko dobrze. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&

Ja też dziś zaliczyłam ktg. W związku z tym, że na dziś mam termin kazali mi zostać na wizycie, żeby mnie lekarz zbadał... No i musiałam jeszcze stać w kolejce do gina... :wściekła/y: Ktg wyszło dobrze, lekarz zrobił mi krótkie usg. Kazał przyjść na ktg w sobotę, (ale obowiązkowo nie muszę). No i przez to, że stałam godzinę w kolejce, nie zdążyłam jechać na przegląd auta:wściekła/y: Och nigdy go chyba nie zrobię.
 
Żanetka oby tak było, bo jak patrzę na te nasze lutowiątka to tym bardziej się doczekać nie mogę :tak:

Paol1nka trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze &&&&&&&

A ja w końcu się wybrałam na hennę, coby się dziecko mamuśki nie wystraszyło :-D
 
reklama
hej hej mamunie.
ale mam dzis dzien do d*****...nie wiem co sie dzieje. jedyna pozycja w ktorej nic mnie nie boli to lezaca. jak mi sie dzieć przewala to czuję jakby mnie kołem łamali. nie wiem co jest grane. boli caly czas więc to skurcze raczej nie sa??????????juz nie wiem co myslec i ogarnia mnie panika a do 18tej jestem sama w domu.

racja fajne te nasze dzieci slodziaki takie do schrupania.
paol1nka trzymaj sie dzielnie kochana &&&&&&&&&&&&&&&&

ide wrąbać schabowego boście mnie tymi mc donaldsami rozochocily....jak sie jakos doturlam do kuchni.:baffled:
 
Do góry