reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Czesc :-)
Ale mamy ładne dzieci :-D świetne z nas materiały genetyczne :-p

Właśnie w sali zabaw z cora siedzę tzn ona biega ja siedzę ;-) Cortin z babcia w domu śpi jak susel :-)
Po sali zabaw muszę iść kupić małemu ciuchy małe bo się okazało ze mam 6 pajacow małych reszta jakas wielka i dziecka znaleźć w nich nie mogę :-p jednak te rozmiary jakieś mega dziwne, a wydawało mi się ze mam tyleeee ciuchów w rozmiarze mini ;-)

Widzę ze dziś kilka z was ma ochotę rodzic, powodzenia życzę bo data fajna :-D

Nie mogę wpaść w swój dawny tryb pisania głównie was czytam i wspieram mentalnie ;-)
 
reklama
Mamusie rozpakowane! Dzieciątka co do jednego jak malowane!!!

Kwasia. Mnie też od nocy mdli i tylko na jogurcie z musli jestem póki. Przy Tośce wymiotowałam jak kot podczas porodu, ale teraz już staram się nie interpretować każdego objawu, bo chyba oszaleje...

Kaja.m. Donosi, że czop jej odszedł, ale szyjka zamknięta i twarda, więc będą czekać do poniedziałku z oksy. To się dziewczyna należy w tym kurorcie, echhh...

Patik. Zdrówka dla męża!

Poli. Witaj w domu!
 
Ostatnia edycja:
Cortina!! Bardzo mi sie podobają Twoje suwaczki!! :-D

mój Gniduś ma wywalone na wszystko więc ja na niego też - ródź się kiedy chcesz mały spryciarzu :dry:

Poli Twój Leoś to wygląda na takiego już większego chłopczyka a nie noworodka, ale jest cudny!! :-)



Mamuśki nierozpakowane - ponarzekajmy sobie... w końcu świat jest podły i okrutny :-D mój mąż na moją prosbę by z synem porozmawiał co by już dał sobie spokój i wyszedł wreszcie, powiedział, że dobrze robi, że siedzi w brzuchu, że na jego miejscu też by mu się nie śpieszyło na ten porąbany świat... :szok:
 
Gnidka. Mój oznajmił, że ma umowę z Koni i ona przed 20 nie wychodzi na świat.
A ledwo zipiącej i wykończonej kamiennym brzuchem i nocnymi skurczami matki nikt o zdanie nie pytał...

Nawet Pingwiny z Madagaskaru specjalnie mi humoru nie poprawiają, a to już jest niepokojące.

No i jecze widzę, że mi jeden suwaczek wcięło. Skandal!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam WALENTYNY :-D

Po pierwsze: stwierdzam, że lutowe dzieciaczki najpiękniejsze na świecie są :tak::-)

Po drugie: Martik kciuki zaciskam, ale może ty już po ????


U mnie też żadnych poważnych objawów brak. Męczą mnie tylko twardnienia brzucha, ale są bezbolesne tylko nieprzyjemne, chodź nie ukrywam, że ich coraz więcej. Czy to coś oznacza :confused:

Mam dzisiaj w planach zrobić pyszny walentynkowy obiadek :-) Mieliśmy iść z emkiem do kawiarni, ale stwierdziliśmy, że dzisiaj to będzie szał melona więc kawiarnia jutro :tak:

Poli, fajnie, że już z nami jesteś :tak:
 
KWASIA to życzę Ci, aby te objawy to było właśnie TO;-) u mnie bylo podobnie, ale nadal chodzę z brzuchem.

głodna jestem:( na obiad gulasz, a mi się śni coś niezdrowego...ale nie wiem co. takie coś, zebym to ja nie musiała robic:-D ktoś coś da??
 
hejo :-D
to jaaaaaa....! a zapomniałam,że Was nie lubię :wściekła/y::-p:-D
prócz smoniczki oczywiście ;-)

A ja się trochę postawię. Nie lubię Walentynek :-p takie komercyjne święto i tak naprawdę nie wiadomo po co komu :confused:
Najlepsze walentynki jakie miałam to jak poszłam sama do kina :-D byłam ja i cała sala par :tak: ubawiłam się z tego a i nikt na filmie mi nie przeszkadzał ;-)

Od rana wcinam słodkie :baffled: o ja niedobra...mleko z płatkami i pół snikersa bo miałam przebłysk,że cały to może przesada :-)

Kupiłam krem Palmersa na rozstępy i jestem zaskoczona bo strasznie mi śmierdzi. M. też przyszedł się przytulić i tylko mówi ciągle,że brzuch mi śmierdzi :szok:
 
reklama
Do góry