reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Oleczku dużo zdrówka, pięknych zabawek i cudownego dzieciństwa.

Moje dziecko znów się popsuło buuu znowu mamy marne nocki. Już ją przestawiłam na dwie drzemki i to super skutkowało, nie wiem o co chodzi :(

Martik ja ostatni miesiąc jak wypłatę dostałam. Właśnie dzisiaj posłałam wniosek do pracy o wychowawczy więc u nas też nie będzie kolorowo z kasą.
 
reklama
dziewczyny spoko... my jesteśmy obecnie obydwoje bezrobotni :crazy: więc na temat kasy to się nie wypowiadam...

cortina wyściskaj Olusia z okazji urodzinek od ciotki lutówki ;-)
 
ej gdzie was wywiało?????
oglądałyście skoki??? no powiedzcie, że oglądałyście ;-):-D bo ja chyba się bardziej denerwowalam niż skoczkowie :-D ale mamy złoto!!! normalnie Kamil jest wielki!

nadika jak tam u ciebie? jak nastrój?
 
Gosia, ja widzialam :) Ale zdazylam doslownie na ostatni skok. Wracajac z pracy czytalam sobie relacje w telefonie na gazecie wyborczej, ale jak weszlam do domku to troche sie poprzytulalam z kluska, potem zjadlam obiadokolacje, I jak mi sie przypomnialo to Kamil juz siedzial na belce:-) ale to sie nazywa wyczucie czasu, co nie?:-D:-D:-D
 
Halo, koleżanki, gdzie jesteście?

Martik i jak ci w pracy? pewnie fajnie tak się na chwilkę wyrwać do ludzi co :))

A u nas się chyba kolejny ząb pcha (to już 9) ale ciężko coś zobaczyć więc to tylko moje takie domysły :)
 
Część dziewczyny
Może uda mi się i tutaj coś czasem skrobnąć jak już odkryłam,że mogę pisać na forum z telefonu ;-) he he

Tymek daje popalić, marudzi i co chwile wyciąga ręce do tego tak śmiesznie rączkami kręci jak manetki w motocyklu jak chce żeby go nosić :-D
Mam takie pierdzielnik w domu...wrrr...a emek znowu przysypia :dry: nie chce mi się samej sprzątać :wściekła/y:
 
Nacik- Szymon tak kreci raczkami przy jedzeniu kiedy mu cos bardzo smakuje, I lapczywie je :)
Smoniczka- fajnie wrocic, fajnie :) zwlaszcza ze kluska z tata w domu, wiec sie nie martwie I nie mysle co chwile, co tam u niego... a z zabkami faktycznie szalejecie, u nas 6 na chwile obecna:)
 
reklama
he he...u Nas z zębami powoli, niecały 1 na razie ;-)
Martik zazdroszczę,że miałaś gdzie wracać bo ja niestety zostałam bez pracy od 31 stycznia...:-(

Moje dziecko na chrzest dostało zabawkę wielofunkcyjną(tu coś gra, tam się uderza itd.) i do niej jest gumowy młotek i właśnie wali z całej siły w tą zabawkę. Ciekawe ile wytrzyma....
Dziewczyny na fb mnie zainspirowały i zaczynam pić soki blendowane :-D trochę witamin się przyda :tak:
 
Do góry