reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

witam mamusie!
u mnie masakra- zmiana pogody i ból gowy wczoraj powrócił :(
BARDZO bolało, a dzis juz lepiej, ale głowa ciezka :(
dzis mam najazd: moja siostra z dzidziusiami: chlopczyk 1,5 i dziewczynka 0,5 :-) juz się nie mogę doczekać, chłopczyka widziałam jak miał poł roku, a małej jeszcze wogóle nie widziałam. Tylko na skype. Będę się wprawiać :-):-)
Ciekawe ile z nimi wytrzymam :laugh2:
 
reklama
Leżę, leżę.... z wierzchu ogarnęłam tylko, odżywkę na włoski nałożyłam i tyle:) Niestety u mnie bez odżywki ani rusz- od października do maja zeszłam z czarnego koloru do jasnego blondu, no i te puszące się kręcone włosy..brr..Nie mogę już doczekać się fryzjera:( aleee odrost..Jeszcze niemal 2 tygodnie..
 
Czesc. Ja dzis caly dzien w podróży. Przede mna jedna przesiadka do drugiego pociągu i godzinna jazda samochodem. Nie wiem jak ja to przeżyje, bo już sie źle czuje, cos mnie glowa boli i źle mi na żołądku...
 
Czesc. Ja dzis caly dzien w podróży. Przede mna jedna przesiadka do drugiego pociągu i godzinna jazda samochodem. Nie wiem jak ja to przeżyje, bo już sie źle czuje, cos mnie glowa boli i źle mi na żołądku...

Powodzenia biedaku:( Wiem co za ból, ja w ciąży nawet pół godziny nie zniosę w aucie na naszych polskich drogach..Widzę, że jesteś z Gubina- studiowałam z dziewczyną z tego miasteczka. Byłam też tam jakieś 8 late temu na koncercie punkowym:rofl2:
 
Klowee jabyłam u mojej pierwszej gin. Powiem Ci że żałuję że mówiła, ale wtedy poszłam z szyjka i to było dla mnie najwazniejsze!
Poli dobrze , że z dzidziolem wszystko oki:)
Dziewczyny czy usg zrobione tydzień po tygodniu szkodzi? Mój mąż namawia mnie na takie tylko żeby zobaczyć dokładnie płeć, wzięło go po wczorajszym dopiero hehe, taki podglad, ale jednak usg. I ja nie wiem czy to nie szkodzi?
Normalne, że ciekawość kusi a jeszcze za przyzwoleniem męża( om jest przeciwny normalnie) ale jednak mam obawy mimo że w szpitalu mialam robione 2 razy w tygodniu a nawet dwa razy dziennie;/

Ja bym poszła ale nie teraz. Dała sobie trochę spokoju tak na wstrzymanie. I dopiero za tydzień, dwa...

a ja powiem, że sen mam twardy - dlatego, że mąż jest lepszy w te klocki i na każdy płacz reagował on i wstawanie nocne to była zdecydowanie jego działka hehe

U nas wystarczyło że Młody się poruszył a ja już to słyszałam. Mąż za to śpi i nie przeszkadza mu nic krzyki, płacz po prostu nieprzytomny :)

mam nadzieje że będzie tak jak mówicie i zmieni się to moje spanie wraz z pojawieniem się maluszka. Na meża nie mam co liczyć... śpiąc 160km od domu raczej nie wstanie do płaczącego dziecka:) chyba że w wekendy to wtedy będzie napewno wstawał. zresztą juz mi sam o tym mówił i dopytywał czy mu wszystko z moją mamą pokażemy i żeby mógł sam przewijać kąpać itd. Jest bardzo chętny do pomocy:) Ciekawe tylko czy to nie bedzie słomiany zapał?

Mój Mąż od urodzenia do 7 miesiąca kąpał Synka. Ja po tym 7 miesiącu jak mąż wyjechał za granicę. Teraz jak już jest w Polsce też kąpie. To jest jego obowiązek a ja mam chwilę dla siebie a dla nich jest to świetna zabawa. Z drugim dzieckiem też tak będzie że kąpanie na pewno będzie należało do Męża.


Czesc. Ja dzis caly dzien w podróży. Przede mna jedna przesiadka do drugiego pociągu i godzinna jazda samochodem. Nie wiem jak ja to przeżyje, bo już sie źle czuje, cos mnie glowa boli i źle mi na żołądku...


Powodzenia życzę ja miałam rano mdłości ale jakoś zasnęłam i przeszło...
 
Ah widze ze wszytskie mamy te same problemy bóle głowy ... niechęc do podróżowania . A tak zapytam co robicie czy tez bierzecie na bół głowy ? bo ja ogólnie nic nie biore ale jak juz budze sie 2 dnia z tym samym bólem to ratuje sie amolem choc średnio znosze jego zapach . a tak na uboczu zapytam o kwestie płci dziecka - moja sasiadka namawia mnie bym poszła do jej lekarza bo jej córce już w 13 tygodniu potwierdził synusia i faktycznie był synuś - mój lekarz mówi ze najpewniejsze to po 20 tygodniu choc nie zawsze , a czy któras z was zna juz może płec ?
 
Ah widze ze wszytskie mamy te same problemy bóle głowy ... niechęc do podróżowania . A tak zapytam co robicie czy tez bierzecie na bół głowy ? bo ja ogólnie nic nie biore ale jak juz budze sie 2 dnia z tym samym bólem to ratuje sie amolem choc średnio znosze jego zapach . a tak na uboczu zapytam o kwestie płci dziecka - moja sasiadka namawia mnie bym poszła do jej lekarza bo jej córce już w 13 tygodniu potwierdził synusia i faktycznie był synuś - mój lekarz mówi ze najpewniejsze to po 20 tygodniu choc nie zawsze , a czy któras z was zna juz może płec ?

Kochana, wejdź w wątek "lista lutówek", tam zobaczysz, ile z nasz już poznało wstępnie płeć. Ja na usg genetycznym w 12 tyg usłyszałam od gina, że jemu to wygląda na dziewczynkę;)
Mnie też męczą bóle głowy, zwłaszcza wieczorne, też nic na to nie biorę..Zauważyłam, że jak rano wypiję kawkę to ból mnie raczej omija
 
A tak zapytam co robicie czy tez bierzecie na bół głowy

ja nic nie biorę :( apap i tak mi nie pomoże :(
mnie przez cały lipiec, jak były te upały, głowa bolała prawie codziennie :(((
mam niestety migreny na zmiany pogody, to jest jakis koszmar, nic nie pomaga, boli tak stasznie, mdli i jestem wyjęta z zycia.

Mi lekarz w 12 tygodniu powiedizał płeć :) bylam w szoku, mam nadzieję że mój chłopczyk nie zamieni się w dziewczynkę :))))
 
reklama
Ja biorę czysty paracetamol ponoć najmniej szkodliwy.
Dziewczynki mam pytanie, jak byłam w drugim miesiącu ciąży miałam sen, że mamy chłopca i kłóciam się z mężem o imię. Imię o które walczyłam to Oktawian i powiem wam szczerze że tego imienia nigdy wcześniej nie słyszałam. Myślicie, że to jakiś znak:-)?Jak wam się widzi takie imię?
 
Ostatnia edycja:
Do góry