reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

nadrobiłam was. Poważne rozmowy widzę...

Co do wyjazdów za granicę to fajnie jak ktoś ma takie możliwości. Też chętnie uciekłabym z tefo kraju, ale akurat w moim przypadku to raczej nie możliwe:(

co do domów- fajnie jest mieć swój kat i być nie zależnym. niestety też nie zawsze się da. my mieszkamy z moimi rodzicami i dziadkami. Mamy swoje poddasze- jeszcze co prawda nie wykończone- ale się jakoś zrobi powoli. W sumie tomamy osobne wejścia wiec nie musimy sobie wchodzić w paradę a jak potrzebuję pomocy to zawsze ktoś jest pod rękom. Z kasom też krucho i onczenie poddasza pewnie bedzie na kredyt innej opcji nie ma...

orchidea- życze ci dużo wytrwałości w szukaniu dobrego rozwiązania0 być może kompromisu. Czasem zwiazek stawia przed nami spore wyzwania. Ja też sie zmierzyłam z trudnościami za początku. teraz już sie dogadujemy, choc czasem sa kłutnie jak w każdym pewnie zwiazku.

dzis czułam sie ok. brzuszek czasem zakłuje ale tak nieznacznie. Zjadłam sniadanie- bułki z dzemem i mlekiem też mi się zachciało co? a na obiad były moje wymarzone od początku tygodnia gołabki. zrobiłam ich chyba z 60 i musiałam wstawić w 2 garnkach. zjadłam dziś już 5 :)
Maż zakończył urlop i wrócił do swojego mieszkania. po powrocie miał powiedzieć teściom o maleństwie... aż się boję...

Miłej noki mamuśki:)
 
reklama
Deizzi w sumie to diagnozy nie mamy. Stwierdzone ma opóźnienie intelektualne ale to szeroki zakres więc szukamy przyczyny ale to bardzo trudne. Ważne, że jest szęśliwa i wesoła. Miłej nocy.
 
Ppoli mam nadzieje, że noc mialas spokojną i że już lepiej?
Ja po wczorajszej wizycie w szoku! Z malenstwem oki, fika koziolki i sama radość ...ale moja gin stwierdziła, że to raczej CHLOPIEC
Mąż w szoku i zły! Ja w szoku trochę, ona pewna nie jest bo nie chciał się pokazać ale coś tam było między nogami hehe
I komu dac wiarę?? Tydzień temu nie było nic, pani pewną usg 3d nawet, moja pewna nie jest, coś tam widziałam, ale to jednak moja gin. I jakieś takie zaufanie mam:l
 
Może na następnej wizycie będzie pewniejsza, mąż chyba się powinien cieszyć z syna, nie będzie sam z jeżykiem:-)
To jest to czego się obawiam ja się nastawie na konkretną płeć a po miesiącu lekarz mi powie że jednak nie, ale i tak będę kochać jak swoje ;-)
Na szczęście nie jestem maniaczką kolorów i moje dziecko nie będzie się ubierało w róż lub niebieski, wszystkie inne rzeczy też będzie mieć w różnych kolorach.
 
Witajcie

Bella fajnie synek przystojniaczek mąż z dumy pęknie.

Sylwia ja mam manię kolorów nie ubrałabym dziewuszki w niebieski, a chlopca w róż i czerwień, wiadomo gdzieś dodatek tych kolorów minimalny jest ok.

Wogóle mam manię dobierania kolorków, jak nie raz widze dzieci ubrane to az serce ściska, nie mówię,że musi być markowo, grunt,że czysto, schludnie i podf kolor hehe, tyle w lumpkach rzeczy fajnych,że można za grosze skomponować fajne zestawy.

dla dziewczynki róż, fiolet, biel, szary, kremowy, czarny
dla chlopca niebieski,fiolet,szary,biały kremowy,brązowy,czarny,zieleń

Pod tym względem jestem nieugięta :-D

Nie kupujemy nic chyba aż do porodu no jedynie wyprawka unisex ciuszki, kosmetyki,kołyska z kremową pościelą, wanienka przewijak, a reszte juz po porodzie jak sie urodzi maluszek i będzie wiadomo jaką ma płeć bo usg jakoś nie wierzę.

Moja znajoma miała usg z 4 w ciąży od 15 tyg i każdy lekarz mówił chłopak, potem w szpitalu z 3 usg przed cc i też siusiaka widzieli.

Miała cc w znieczuleniu ogólnym i tu jej podają córeczkę jak doszła do siebie a ona w histerie,że dziecko jej podmieniono, miał być synek wyprawka niebieska itd a tu co. i tak sie darła w tym szpitalu dopuki nie zrobili badań dziecku dna na koszt szpitala, aby udowodnić,że to własnie córeczkę z niej wyjęli i wtedy dopiero była pewna,że to jej.

Wyprawka niebieska sprzedana na allegro zakupiona nowa różowa.

Nie ma się co nastawiać na konkretna płec bynajmniej my się nie nastawiamy :rofl2:hehe
 
ja to już się nie nastawie na nic...
Mąż jest y bo się już przyzwyczaił do myśli o dziewczynce a teraz dostał znowu nadzieje a ona też pewna nie byla.
Ja to wszystko kupię w neutralnych kolorach teraz bo już do porodu pewną nie będę:))
Ale ważne że zdrowe;))
Teraz muszę się gdzieś na polowkowe zapisać...od którego to tygodnia?
 
Pozdrowienia z nad morza, czuje się boskoooo przy tutejszym klimacie :) chętnie zostałaby tu do lutego :p

Bella ale numer :O dlatego ja póki co nie chce wiedzieć żeby się nie napalac hi hi :p

Żaneta mnie też jakiś czas bolał żołądek gin mówił ze tak może być bo macica rośnie i może uciskać inne flaki w środku :)

Dla wszystkich po buziaki bo pisze z telefonu i mi nie wygodnie, buzi lutowki ! :)
 
bella hehe no to macie teraz zagadkę:) ważne, że zdrowe, ale każdy chce wiedziec co ma kuic. musisz się uzbroic w cierpliwośc.

u mnie noc prawie nie przespałam:( spanie mi uleciało gdzies. w nocy patrzę na sufit:no: i na dodatek mnie brzuch bolał i coś mnie tam ciągnie:( eh.... dobrze, że zołądek przestal bolec.
poli jak się czujesz??
 
reklama
Ja to i tak już kupię wszystko neutralne hihi:))
Jesteśmy w tym samym punkcie co byliśmy;))
Dokładnie cieszę się że zdrowe i że moje bóle nie są poważne. Ale czarowac nie będę że chciałam lasecze i po tym jak pierwsza gin byla taka pewna to teraz czuje zawód:((
Mam badanie moczu zrobić bo powiedziała gin. Że zdecydowanie za często sikam:/ i znowu dostałam globulki na infekcje.
 
Do góry