reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Eve mam wolne 3 I nawet wiecej:) tak ze dawac lutoffki do Irlandii:)
Musze sprobowac wstawic wanienke do wanny I kilka dni tak go myc, a specjalnie zaczelam go kapac w duzej wannie teraz bo M wraca wczesniej do domku I moze z Szymonem wskoczyc do wanny, myslalam ze razem z tata nie bedzie sie bal:no:
Dzisiaj pierwszy raz moje dziecko dostalo obiadek z mieskiem- kroliczek... tak daleko to on nawet po ziemniakach nie plul:-D no ale bedziemy kilka dni probowac:)
 
reklama
Patik dobrze że już zwalczyłaś zapalenie:) jeden problem z głowy:-D u nas z wielkim bólem serca Dominika jeszcze troche possa, ale ciężko go przekonać, bo inaczej mnie zalewa:no:

martik my mieliśmy wielkie problemy z kąpaniem w dużej wannie ryk był niewyobrażalny, więc teraz wszędzie ciągne za sobą wanienkę i jak na razie nie próbuję, a wam zycze powodzenia:tak:

martunia włączam telewizor, ustawiam grające zabawki, jak tylko jest ktoś jeszcze to go zabawia, śpiewam i tak dalej i jakoś idzie ale to i tak niewiele, staram sie gotować smaki, które chętniej akceptuje:-)
 
ja 3 razy kapałam sie z Felkiem w duzej wannie. BYŁO SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! euforia u mnie i u niego :-) chcialabym tak codziennie :-(

dzis odnotowalismy duzy krok rozwojowy do przodu- pierwsza wspólna powazna zabawe:-) Felek lezal na kanapie, zrzucał piłeczke na podłoge a ja podawałam. on brał i znów zrzucał i tak w kółko :-) najpierw liczyłam jego zrzuty czy to nie przypadek, ale po 20 przestałam. a jak sie smiał przy tym :-) Mamy nawet film :-):-):-):-):-)
 
Niech mnie ktoś dobije...:baffled: roztapiamy się we własnym mieszkaniu....:angry: :baffled::crazy: Kiedy się to w końcu skończy?!
U nas dziś nawet ok- Szymi dospał do 7.30 :laugh2::rofl2::baffled: Czym uradował moje serce i zmordowane ciało;-) Po południu zjadł cyca i 180ml zupki:cool2: Więc apetyt mimo upałow chłop ma:-D no i zostawiłam go dzis na 3 godzinki z teściami a sama pobiegłam posmażyć się na miasto :baffled:
Jeśli chodzi o kąpiel, to ja wkładam właśnie wanienkę Szymiego do dużej wanny i tam go kąpie na takiej plastikowej podstawce no i tez sie lubi młody pluskać :rofl2: Dobra lecę posprzątać bajzello w kuchni....
3majcie się chłodno!! :baffled::-D
 
roztopiłam się :-)

a ja mam problem bo ja nie mam wanny tylko kabinę prysznicową i ciekawa jestem jak będę Robala kąpać :D:D jak tylko nauczy się stać to dostanie mydło do łapy i pod prysznic marsz... :-D
 
paol1nka- niestety to nie towarzysz jest problemem, probowalismy rowniez bez osoby towarzyszacej, ale to samo:-D Dzieki dziewczynki za wszystkie pomysly, dzisiaj wlozymy wanienke do wanny I zobaczymy co bedzie.
Smoniczka- zapraszam:-)
martuszka- prosze jaki Felus spryciarz, taka niby prosta zabawa a ile radosci sprawia:happy2:
 
Ostatnia edycja:
KWASIA :-D rozwaliłaś mnie tym tekstem!!!!:-D
MARTUSZKA brawa dla Felusia!!!! gratulujemy tak pięknej umiejętności:)

gorąco!!! nawet prysznic nie pomaga... kiedy bedzie deszcz?
plecy mi wysiadają! bolą masakrycznie!!! gdzie kurier masażysta? Prezes podeslij do mnie!:-p
 
reklama
Witajcie, jak to dobrze ze u nas nie ma takich upalow :-)ale w przyszlym tygodniu lecimy do Polski,i juz sie boje,mam nadzieje ze te upaly juz sobie pojda gdzies...

martuszka brawa dla Felusia,taka niby latwa zabawa a ile radosci nam rodzicom moze sprawic,ahh
Wspolczuje alergii,mam nadzieje ze szybko sie wszystko wyjasni i bedziesz wiedziala co go uczula.

U nas z kapielami ciezko,nadal kapie go w malej wanience,chlapie okropnie,ale nie mam odwagi wziac go do duzej wanny,chyba sprobuje waszej metody i wstawie mala wanne do duzej:happy2:
Moj maly tez ma sucha skore,czasem mu sie to czerwieni,kapie go w oilatum ale juz go nie smaruje po kapieli bo te miejsca sie bardzo czerwienily jak uzywalam oilatum po kapieli.na poczatku myslalam ze to od jedzenia ze moze cos zjadlam,ale juz tyle produktow probowalam odstawic i nie ma zmiany,jak pojade do Polski to pojde z nim do pediatry moze tam ktos mi pomoze:no::no:
A u nas jemy marcheweczke juz trzeci dzien z kolei,mojemu skarbenkowi zasmakowalo,mysle zeby jutro ugotowac ziemniaczka i dac mu na probe,zobaczymy czy mu tez zasmakuje.
Piszecie ze Wasze skarby marudza,i mojemu tez sie zalaczylo,dzis caly dzien mu zle bylo ale to wszedzie:szok::szok:nawet wieczorem ciezko mu bylo usnac,mam nadzieje ze to oznaka ze zabki mu ida,bo nawet moj S zauwazyl jak wrocil z pracy ze Rasper wyglada na bardzo slabego/zmeczonego dzis:no::no:
 
Do góry