reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

martuszka- ja robie podobnie z Szymonem:) puszczam mu Gosi filmik z Julkiem I mowie no przewracaj sie na brzusio, zobacz Julus tylko dzien starszy od ciebie a jak fika cudnie:-D
Nutka- samych najlepszosci dla Ciebie I meza:-)
A mi sie dzisiaj jakies aktualizacje zainstalowaly na kompie I teraz kazde I poprawia mi na wielka litere:confused: o co kaman ????
no dobra uciekam walizy kolanem dociskac;-)
 
reklama
Chyba wezmę przykład z Martuszki i Martik i też wjadę temu mojemu dziecku na ambicję, żeby zaczęło coś pić innego niż wodę :-D

Jestem ciekawa jak zareaguje na rozszerzenie diety. Mam w planach wprowadzić coś po następnym szczepieniu, które ma być w przyszłym tygodniu.

Nutka wszystkiego najlepszego :)

Martik udanego wyjazdu :)
 
helo !

laski ! z jakich niekapkow pija wasze dzieci ?
moje dziecko nie chce ani wody, ani soku jablkowego, ani herbaty :eek:
litosciiiiiiiiii ! moze z kubka zechce ?
on bedzie sie samym cycem do 18 zywil chyba bo tak kocha :eek::sorry:;-)

obrazki mi tych niekapkow dawac zeby wiedziala czego szukac ;-)
chce jakis taki z ktorego sie nie wylewa ;-)


u nas ok, maly pelza jak slimak, pcha nogi do buzi, podnosi sie do siadania i lubi byc wsrod ludzi, kot w sumie tez mu odpowiada ;-)
towarzystki strasznie, im wiecej oczu skupionych na nim tym lepiej ;-)

jestesmy pod wrazeniem waszych wyczynow jedzeniowych :-)
ostatnio dalam Cortinowi polizac moje jablko, jak sie przyssal to zabrac bylo ciezko ;-) mlaskal jakbym go schabowym nakarmila ;-)
 
my dziś kupiliśmy treningowy kubeczek Canpola o taki:

canpol-56-512-320ml-kubek-treningowy-wesole-zwierzatka.jpg

z tego się nie wylewa bo Robert już przetestował...ustnik jest silikonowy jak smoczek miękki a nie plastikowy jak w niekapkach...stwierdziłam, że na początek taki będzie ok, bo Robert lubi się "bić" tym co ma w ręce po dziąsłach a później ryk...
 

Załączniki

  • canpol-56-512-320ml-kubek-treningowy-wesole-zwierzatka.jpg
    canpol-56-512-320ml-kubek-treningowy-wesole-zwierzatka.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
Hej!

martuszka - nie wiedziałam że mój Jaśko za przykład będzie brany:-D jak działa to dobrze;-)
Cortina - ja też Jaśkowi swoje jabłko dałam polizać:tak: krzywił się ale jęzora wysuwał:-D brawa dla Cortina!
Nutka - wszystkiego naj! nasz staż małżeński to też 5 lat:) tyle że w styczniu mieliśmy rocznicę
martik - udanego wyjazdu:-)
domikcw - co to ? znowu Lenka w nocy szalała? współczuję:(

Chętnie pooglądam też Wasze kubeczki:tak: Muszę zakupić inną herbatkę, bo rumiankowej nie chce:no: może po prostu nie pił bo mu nie smakowało, bo mm wypił z butelki
 
PATIK nie Lenka nie szalała tylko po prostu spanie się jej odwidziało... gadac i przewracac się chce...

a tak wogóle to cały czas się przewraca, a jak to uczyni to ryk bo nie chce byc na brzuchu:-D przewracam na plecy a ta fik i znów na brzuchu i ryk... zrozum tu babę...:-D
KWASIA faaaajny ten niekapek:) a ile za niego dałaś? Robalek się nie ksztusi?
MARTUSZKA maleńki biedaczek:( niech mu szybko mija ta biegunka i wyspka
NUTKA najlepszego:*
MARTIK udanego urlopu:)
CORTINA no no no:) Cortin smakosz:) gratki za umiejętności:)

a moje dziecko ''mówi" mamoooo:) zwłaszcza jak podkówkę strzela i będzie ryczec:-D
 
martik no jak miło, że i moje dziecko komuś ma slużyć za wzór :-D
baw się dobrze na wakacjach :) i przywieź zapas słonka na cały sierpień jeszcze do Irl ;-)
 
domikcw dałam za niego dokładnie 15.40 PLN :) a Robercik się nie krztusi bo z niego leci troszkę słabiej niż z butelki i musi się chłopak napracować ale od razu mu przypadł do gustu bo chętniej niż z butelki z niego pije... :) jak mu dałam butelkę z herbatką to tak pociumkał, ale jak zobaczył niekapek to od razu łapki wyciąga i buzię otwiera :)
 
Ja kupiłam takiego niekapka Pierwszy Niekapek z uchwytami Tommee Tippee 4-7m+ (3352958095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., tatus wczoraj w nocy pruł przez pół warszawy a ten mój wariat tylko dziąsłami szura po ustniku i w głos się smieje.... Normalnie dom wariatów, nic zakumac nie może, że to trzeba zassac.
Ustnik napisany ze miękki, i fakt nie jest z plastiku, ale moze kupie taki jak Kwasi- bo on ma ten ustnik jak smoczek mięciutki i giętki, tak Kwasia?
 
reklama
Witajcie nadrabiam w czytaniu.....
my mamy niekapek Nuka Akcesoria dla niemowląt marki NUK - Witamy
tani nie jest bo ok.40zł kosztuje ale jest rewelacyjny...moim zdaniem.Julka z niego korzystała, Lena za pierwszym razem załapała i tez uwielbia bawić się nim ale dopóki nie pociągnie mokra nie jest więc polecam....

Martuszka pomysł z ambicją rewelacja....
oby problemy biegunkowo-uczuleniowe minęły....

Nutka kolejnych wspólnych latek w miłości...i jak świętowanie???

Martik udanych wakacji!!!!
 
Do góry