reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

No, no wyspiarki się sypią:-)

Gosia pisała, że przeprasza za brak informacji ale sił było brak i przesyła buziaczki dla e-ciotek!!!!
Martik trzymam kciuki&&
Gnidka ja coś czuję, że Ty szybciej ode mnie urodzisz:-D bo u mnie po drugim masażu już zupełnie skurczy brak:-)
Gosiu gratulacje jeszcze raz!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martik trzymam kciuki zeby szybko i sprawnie poszlo:0)


gratuluję Nowym mamusiom:)


a ja lece na wizyte..tematy na niej poruszane zapewne--wywolanie albo cc...bo moja ginka nie bardzo jest za przetrzymywaniem, a wg terminu realniejszego mialam rodzic 9tego:nerd:
 
Huhu! Owocna noc!

Gratuluje Gosia. Trzymam kciuki Martik.

Zaliczyłam kolejną nockę ze skurczami i wielkie nic z tego wyszło. Nosz normalnie wykończy mnie to. Jestem niewyspana i nieźle wkurzona.

O i tyle.
 
No, no wyspiarki się sypią:-)

Gosia pisała, że przeprasza za brak informacji ale sił było brak i przesyła buziaczki dla e-ciotek!!!!
Martik trzymam kciuki&&
Gnidka ja coś czuję, że Ty szybciej ode mnie urodzisz:-D bo u mnie po drugim masażu już zupełnie skurczy brak:-)
Gosiu gratulacje jeszcze raz!!!!

Chciałabyś!! Ty przynajmniej nie masz szyki, a ja wciąz mam :-D Życzyłabym sobie, żeby mnie strzeliło tak ak Martik - kto wie :-) Dzisiaj ma urodziny ojciec chrzestny wybrany dla Antka i życzyłby sobie dzisiaj porodu, ale młody wypiął się na taka propozycję :-D także no... teges... nie zdzierżę. też chce rodzić:wściekła/y:
 
image.jpgWszystkim lutówkom życzę PRZECUDOWNYCH WALENTYNEK!!!!!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
martik trzymam kciuki &&&&&

Mnie męczyły skurcze między 4 a 6 ale sobie poszły, wczoraj wieczorem były 3 co 20 minut. Może się coś dzisiaj rozkręci. Już mi w sumie wszystko jedno mogę nawet rodzić w walentynki.
 
Gosia - gratulacje a dla małego Walentego zdrówka

Martik - oby szybko poszło... przeważnie jak wody chlupną to akcja szybko idzie a jak sie sączą to trwaaaaaaaaaaa troszku

To która jeszcze na dzis się szykuje? Do wieczora długo może jeszcze jakiś malec się zdecyduje...

Miłych Walentynek niech was Amorusy zaskoczą...
 
MARTIK trzymamy kciuki!!!

ale fajnie. znów wysyp się szykuje. u mnie brzuch twardy calą noc!!! tak mi się napinał, że szok:szok: dół brzucha pobolewa i tyle tego. dziś mijają dwa tygodnie od informacji, ze urodze wcześniej:-D taaa....wierzę w to jak w nic na świecie.

mój mąż mnie rozbraja... jak tylko coś mnie zaboli, to on na równych nogach jest z tekstem... JEDZIEMY DO SZPITALA?? RODZISZ?? aaaaaaaaaa bo ja Ci chłopie wiem!!! :wściekła/y:wróżką przez niego musiałabym zostac!!! wkurza mnie!!!

UDANYCH WALENTYNECZK KOCHANE!
 
reklama
Do góry