reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dziewczyny rozłozyłam się na dobre, jak nie będę się odzywać przez pare dni, to znak że mąż sie nademną zlitował i mnie dobił:eek: gardło boli niemiłosiernie, do tego katar i osłabienie, a swędziawka nie odpuszcza:wściekła/y::no: wczoraj byłam u dermatologa i po tabletkach które dostałam mogłabym przespać cały dzień
a małemu na świat nie pilno...

czekam na pączki... kto wspomoże? małż dopiero wieczorem kupi:cool2:
mogłabym mieć takiego kuriera codziennie na trasie Warszawa - Kielce, bo co mama zadzwoni to robi coś dobrego do jedzenia i mnie drażni... dzisiaj oponkami z serem:wściekła/y:

cortina tak rozruszasz kurort ze porodówka nie nadąży:-)

na_cik ja cierpliwie siedze na 4 literach i czekam... czekam ... czekam...

poli tyle sposobów już wypróbowałaś, że my już myślami z Toba na porodówce:-D
kasiulec kciki zaciśniętę... idź i ródź:happy2:

bella musi być dobrze z Natalką, nie ma to tamto... a dla Izy zdrówka i niech sie już dziecina tak nie męczy:no:
 
reklama
Dziewczyny dzięki!!!
Dzwoniłam dzis do laboratorium chyba 5 razy... już po głosie mnie panie poznawały i jedna nawet po godzinach została aby poczekać na wynik ...;/ (matko ale ja upierdliwa matka jestem!!)
wyniki są już w normie, oficjalne pismo będzie nadane pocztą (wtedy pewnie się uspokoję) ale Pani kazała już o tym nie myśleć... i tak ją wybłagałam bo to test dwu dniowy a mi podała wyniki po jednym dniu!!

Agisan czytalam, właśnie o Waszej grypie;/ u nas też chyba jest jakaś grypa... bo Iza ma katar i teraz doszedł kaszel, a ile utrzymywała się u Was gorączka?
 
Bella. Super, że wyniki ok! Jeśli chodzi o temperaturę to kurcze Tosia miała praktycznie tydzień i też katar i kaszel. Lekarz w zasadzie przepisał jedynie przeciwgorączkowe środki - sugerował zamiennie podawać ibufen i paracetamol (ale u nas jest kiepska reakcja na paracetamol) i dużo pić. Misia dostawała antybiotyk z racji na gardło i temperatura ją męczyła krócej. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Golebia od obiadu nie było ;-) :szok:

Bella ale się nastresowalas :szok: buziak w czółko :tak: Iza zdrowiej krolewno !!!! Bo matkę z Natka wykonczycie ;-)

Cortin znów pokazał na ktg co potrafi, doktorka i dwie polozne stały bo maszyna wyje a on tetno od 90 do 180 ! Co za dzieciak ! Jak on tak się w brzuchu zachowuje to co będzie poza brzuchem :szok: ktoś chce adoptować Cortina ? :-D

Polozne chodzą i nawołują do rodzenia bo się nudzą, mówią ze masakra bo mało dzieci się rodzi w lutym, uparte gowniarze czekają na 17 marca ;-)
 
Ostatnia edycja:
hejhej :D

melduję się po sesji, mam wszystko zdane, mogę rodzić. najbardziej bym chciała w poniedziałek 11.02., kto się zajmuje zapisami? ^^
Lorena gratulacje!
bella współczuję stresu... dobrze, że okazało się, że wszystko jednak ok :)
Cortina nienawidzę gołębi :< pod moim blokiem zawsze ich pełno, bo jakiś dziadek uparcie je dokarmia, a one śmierdzą przeokrutnie. latające szczury :p

jeszcze bym poodpisywała każdej z Was, ale uciekam do mamy na pączki, omnomnom :D
 
dobry ciotki
cortina ty to jak coś powiesz, tudzież napiszesz to boki można zrywać :-D
annaroksana zawiodłaś mnie noooo! rano jak się obudziłam to pierwsze co to spojrzałam na telefon z nadzieją, że jest tam info od Ciebie, że się rozpakowałaś, a tam nic :confused:
oby dzisiejsze sprzątanie pomogło ;-)
bella zdrówka dla dziewczyn! z Natalką na pewno wsio ok :)
 
melduję się po destrukcyjnej drzemce = nieprzespana noc. :dry:
bella mówiłam że będzie dobrze.
agisan ja miałam rodzić???????????nieeeeeeeeeeemożliweeeeeeeee:szok::-)
agaod Ty jak jednoręki bandyta teraz:cool2:
cortina to Ty nawołaj położne jak się nudzą - u Ciebie nudno nie będzie:happy2:
fafalka przyjmij(bardzo fajne słowo) studenckiegratulacje i smacznych pączków. Ja po drugim z innej cukierni mam dość - koleżanka zgag postanowiła wpaść a ja taka niegościnna:eek:
 
Witam!
Ja dziś walczę dzielnie z pokusami pączkowymi:sorry: w zamian emek obiecał ciasteczka owsiane:tak: No i zaliczyliśmy dzisiaj całą rodzinką pierwszy spacer:-)
Cortina tak sobie teraz wyobraziłam te położne z megafonem jak nawołują:-D
Bella jak dobrze, że już znasz wyniki Natalki , tyle stresu:(( dla Izy dużo zdrówka!!!
Agisan fajnie Ci z tą ikeą po nosem:tak: co to za naklejki w biedronce sprzedają?
sylwia czop odszedł - ciekawe kiedy dzidzia da znać do wyjścia:-)
annaroksana to się relasuj i do dzieła:-)
klowee zdrówka!!!!
Kasiulec kochana niech te skurczyki się w końcu rozkręcą - trzymam kciuki!
fafalka Gratki za sesje!!!
 
Dreamuś. Ja myślałam, że zgaga to już ciążowa przeszłość, ale drugi pączek zrobił swoje!

Patik. Wzorów jest od groma różnych - naklejki dekoracyjne na ściany, albo inne płaskie powierzchnie. Są sówki, jednorożce, kwiatki, zwierzątka, rybki itp. itd., a kosztują tylko 7,99pln.
 
reklama
a mnie się nudzi :-D nuuuuda...maż śpi, nie chce się z żoną pobawić a ja nie mam co robić. TV mi się nie chce oglądać. Na czytanie książek tudzież innych rzeczy nie mam natchnienia...normalnie nudziarstwo straszne...:-D:-D

Cortina zabiłaś gołębia kaszą????
bella super, że wyniki Natalki ok, a Ty się bidulko stresowałaś. Zdrówka dla Izki :happy2:
fafalka gratulacje zdanej sesji...a gołębiom podrzuć kaszę jak Cortina to nie będą Cię wkurzać :-D
Kasiulec rozkręcaj się tam bo my tu z niecierpliwością czekamy na rozwój akcji...:happy2:
 
Do góry