reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Mitra a pokaż w linku o jakiego węża Ci chodzi.
Z tym różem, to i u nas problem, bo do szpitala trzeba mieć swój ręcznik, bo będą uczyli kąpać no i żeby było tak jak w domu będzie, no i mamy 2 rączniczki z kapturkiem, jeden nowy, a drugi po siostrzenicy Męża, różowy, no i zaproponowałam, że może do szpitala ten różowy weźmiemy, bo przecież po powrocie ze szpitala WSZYSTKO idzie od razu do prania, no i bez sensu na jedno użycie brać inny, no ale jako że pewnie kąpiel będzie nagrywana, to jak kiedyś Młody obejrzy film, to za ten róż żyć nam nie da :-D
No ale że ręczników pewnie nigdy za wiele, to kupimy jeszcze jeden albo i 2, a ten różowy będzie w pogotowiu, jakby w domu wszystkie inne dziecięce były w praniu :happy:
 
Dee my mamy 90x120 i jest spoko ale nasza spała pod pościelą dopiero jak miała roczek, wcześniej w śpiworkach i to jest genialne, odpada zmartwienie czy dziecko się nie odkryło w nocy lub nie przykryło za bardzo. Z tym, że nie każde dziecko lubi śpiworki, nasza uwielbiała.

co do różu to przy pierwszej córce kupowaliśmy wózek, fotelik i inne takie rzeczy w neutralnym kolorze żeby potem mogło być dla ewentualnie syna no ale jak widać 2 córa więc mogłam szaleć z różowym:). W ciuszkach nie miałam już obiekcji różowych:-)

Natomiast koleżanki synek chodzi teraz w różowych kozakach po siostrze:-) czego jego tato nie może przecierpieć;)
 
Niedawno dotarł do Nas kurier z paczką dla małej i dla mnie :-)
a w środku znajdują się:
Tetra - pieluszki tetrowe 60x80 POLSKIE PIELUCHY (2026180198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. x10
Pieluchy tetrowe - pieluszki 70x80 PDWÓJNIE TKANE (2026180121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. x5
Śliczne okrycie kąpielowe z kapturem NOWE WZORY (2034567027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pszczółki
Wkładki laktacyjne TYLKO TERAZ 60+24szt. (2027965012) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Śliczne skarpetki frotte 0-6mies. 3 pary (2028159819) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jedne z autkiem, ale przecież to nie przeszkadza :-) są śliczne!
Śliczne prześcieradło frotte z gumką 120x60cm (2034566970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zielone i pomarańczowe - fajna jakość
Rewelacyjne poporodowe majtki BabyOno. L, (2036402873) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Higieniczne podkłady poporodowe dla kobiet!!!! (2036308904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Śliczny ROŻEK - becik - śpiworek żyrafki kremowy (2037592259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie rozumiem czemu tu jest taki tani a u innych na aukcjach kosztuje 30-40zł :confused: jest tak samo fajny
Czapeczka Smerfetka - czapka dla niemowląt bawełna (2041774039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zielona i ecru :-)

za to wszystko zapłaciliśmy 165 zł więc opłacalnie :-)
 
Dee_ kupiłam prawie to samo u tego sprzedawcy ;-)

Wszystko fajnie tylko ten rożek po upraniu się zmechacił i teraz nie wygląda fajnie, i pieluchy tetrowe są nie najlepszej jakości, strasznie cieniutkie, za to skarpetki cudne, mięciutkie i grube :tak:
 
reklama
Niesiaa dlatego wzięłam troszkę tych zwykłych cienkich i kilka podwójnych, które moim zdaniem są na prawdę solidne. Szczerze kupiłam je po to żeby później nie marudzić "przydałaby się" choć nie wiem czy będę z nich korzystać.
Odnośnie rożka to dzięki za info :-) wezmę to pod uwagę i piorąc włoże go w etui na skarpetki, zawsze to pomaga na delikatne materiały :-)
Vanilia nie mam jeszcze cążek, fridy i kosmetyków. Z tym na szczęście można poczekać i kupić w trakcie mojego pobytu w szpitalu :-)
 
Do góry