reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Mi też się wydaje że szalik dla takiego Maluszka nie jest odpowiedni, wystarczy kombinezon zapięty pod szyjkę.
 
reklama
to jaki to musiałby być szalik ;p jak sznuróweczka ;p

ja to raczej założę: bodziaka, czapeczkę, welurowy pajacyk i kombinezon, do fotelika, przykryję kocem, i do samochodu, wio pod blok:) do samochodu to pewnie ze szpitala nawet 1 minuty nie będę szła, bo się zaparkuje gdzieś blisko:) jejuś już bym chciała być z małym w domku :D
 
Dee większa kołderka na dłużej Wam starczy, a teraz złożysz na pół i po problemie. My mamy 120x60 jeszcze po synku i na początek to dobre, potem od razu przerzuciliśmy się na dorosłą kołdrę dla niego, ale od 10 miesiąca nie śpi już w małym łóżeczku. Może córcia dłużej wytrzyma.

galwaygirl koleżanką się przejmuj, czasem w jakimś ubraniu wyglądamy grupiej i tak powiedzą że Ci kg przybyło z czystej "życzliwości".

Co do karuzeli nam położna mówiła że na początek nie ma co malucha tym denerwować, bo i tak ma mnóstwo wrażeń. Z reszta my nie kupujemy, bratowa coś kiedyś pytała czy mamy, więc nie zdziwie się jak od niej dostaniemy.

dagrab
przy takiej śniegowej pogodzie to czapka conajmniej misiowa. My mamy taką zimową niebieską, ale to tylko czapka więc niech będzie.
 
Mitra ten kot jest niezły, ciągle był przy Poli i jeszcze jak złowieszczo patrzy w obiektyw:-D
Ja też jeszcze nie kupiłam karuzelki, bo może ktoś zechce w prezencie kupić, a jak nie dostaniemy to właśnie tą co w linku podałam kupimy z Tiny Love, tak po 2-3 tygodniach po porodzie, tak samo rogala do karmienia jeszcze nie mam, ale musiałam zostawić jakiś margines dla cioć, bo ubranek absolutnie nie chcemy, tyle tego mamy do 6 miesiąca i już trochę na 6-9 i 9-12.

Heh dzięki,,, do teraz są nierozłączni, tyle ze teraz nie kot goni za Polą ,ale ona za nim:)

Zamiast rogala chyba lepiej kupić taka długa zwijana poduszkę...takiego węża...można go kształtować i owiawszy jak sie chce ( łącznie ze zrobieniem gniazdka dla maluszka) a i teraz mozesz sobie kupić bo fajnie sie z czymś takim śpi.
 
wiem wiem ze przy tej pogodzie czapa conamniej misiowata :tak:
A szalika nie zakladamy bo nawet nie ma na co, bo dzidzie i tak jeszcze szyjki nie maja.:-)
Ja tez mam koldre 120 na 60 a pozniej juz bedzie duze lozko i duza kolderka.:tak:
Na wyjscie raczej standardowo: body dl.rekaw, koszulka, pajac, kombinezon, czapeczka, kocyk.
 
a mi wczoraj udalo sie wylicytowac 38 - 40 - CZAPKA I SZALIK - ecru - stan idealny (2043188443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja wlasnie chcialam z szaliczkiem, bo nasz kombinezonik nie jest taki pod szyjke.
A co do rogala do karmienia...to nie wyobrazm sobie go nie miec juz teraz :-) przeciez to cholerstwo ratuje mi zycie, a raczej moj sen...co noc :-) pozniej zamierzam go uzywac do karmienia i pod tylek jak bede obolala po porodzie :-p
 
No właśnie ja z szaliczkiem się zastanawiałam, bo po pierwsze u nas zimy nie ma, tylko co najwyżej będzie padał deszcz i będzie wiało, no i tu za bardzo nie widziałam, ale niektóre dziewczyny pisały, że na wyjście szykują szalik więc myślałam, że może konieczny.
My wczoraj kupiliśmy to łóżeczko za 50E, 3 poziomy i bok opuszczany i solidnie zrobione, tak wygląda: Lyon Cot – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores no i tu z materacem za 130, a materac 40, więc my nawet kupując ten materacyk jesteśmy do przodu 40E
 
reklama
My mieliśmy szaliczek, ważiutki , ale ciepły, zaginał niestety, teraz nie kupuje bo zima do d... nie ma sensu, jakby co mam jeszcze większy to jak będzie trzeba to sie jakoś zakuta :) A rekawiczki kurka wodna mam różowe..jak kupowałam Poli to takie malutkie i fajnie zapinane były tylko w tym kolorze niestety.Ale na miesiąc , dwa nie będę nowych kupować.
 
Do góry