reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
My kupiliśmy x-landera xa i jesteśmy zadowoleni. Już nie umiem sie doczekać kiedy przetestujemy brykę:):) A i wiele opinii pozytywnych o nim słyszałam.
Dalismy za x-landera z fotelikiem maxi-cosi citi 1739 zł.
Normalnie w sklepie ok 2000.

Dzisiaj zamawiam na allegro laktator reczny z aventu.

Jaką macie pościel do wózka i do łożeczka bo ja sie zdecydować nie mogę.
A i co macie do obcinania paznokci?

SUSI - śliczny wózek no i ta cena:)

Jakby któraś z was była zainteresowana to warto zamawiać rzeczy w aptece dbam o zdrowie. Maja tez rabaty dla mamy i maleństwa. W porównaniu z allegro i moja apteką za BEPANTENIE, Aspiratorze FRIDA, zaoszczedziłam 12 zł.
 
Ostatnia edycja:
ja za fride na allegro dalam 22,80 czyli tyle samo co w aptece dbam o zdrowie, a ze kupowalam duzo rzeczy to mi sie oplacalo nawet za przesylke zaplacic( w aptece nie mieli wszystkiego).Co do obcinania paznokci kupilam nozyczki, siostra mi mowila ze lepiej cale metalowe niz z platikowa raczka, jej szwagierka miala takie i musiala zmienic bo sie nie sprawdzaly.
 
mmona - ja mam kartę do tej apteki. Miałam kupować u nich pampersy HAPPY ale byłam ostatnio w Auchan i tam bez promocji te same pieluchy są za 22zł. A w aptece za 21.99 więc żadna promocja. Może niektóre artykuły są tanie ale ja chyba sobie daruję jak na razie korzystanie.

Fride kiedyś kupiłam dla Kubusia. Jedynie do kupię nową gruszkę, bo gruszką najlepiej nosek się czyściło mi zawsze ;)

Co do obcinania - ja mam 3 pary nożyczek w tym jedne nowe ;) nożyczkami najlepiej się obcina, obcinaczem nie umiem jakoś...
 
My od początku obcinaczkami obcinamy bo tak nam wygodniej, takimi zwykłymi dla dorosłych, jeszcze nigdy Małego nie uszkodziliśmy ;-)

a ja mogę polecić tą aptekę www.aptekawsieci.pl
Mają bardzo konkurencyjne ceny i jak się zamówi za 200zł to kurier za free, ja często tam zamawiam mleko dla Małego, leki itd.
 
Ja wlasnie wrocilam z TESCO, jak dla mnie fajna promocja na huggisy newborn, 36zł za 90 sztuk.Oczywiscie w ruch poszedl kalkulator 40 groszy za sztuke wiec sie oplacalo.
Daissy- odwaznie, ja bym sie bala ze jednak zrobie krzywde malej,ale sa zestawy nozyczki+ obcinacz i pilnik za 8 lub 9 zł ,wiec sie oplaca i zawsze mozna sprobowac, ja narazie kupilam same nozyczki.
 
dagrab- z obcinaczkami to kwestia wprawy ;-) ja tam się nożyczkami posługiwać nie umiem bo my w domu tylko obcinaczek do paznokci używamy.
 
reklama
Do góry