reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Ja to dzisiaj zniosłam pierwsze jajko i jeszcze czekam na trzy. Dostałam przepiekny dresik. Bożiu jaka podniecona jestem za 3 korony plus przesyłka 30 koron. Nigdzie takiego za tyle bym nie kupiła. Moj m się śmieje że tak sie podniecam ze mogłabym sama założyc i śmigac w takim. Dodam zdjęcia jak dostane resztę rzeczy.

Dziewczyny a kupiłyście juz termometr. Ja nie moge sie zdecydowac. Jest taki wybór. Nie chcę w smoczku. Najlepiej żby mierzył szybko, i zeby nie było rozpiski że jak zmierze na czole to odejmij 2 stopnie. Jak w uszku dodaj 1 stopień, no i oczywiście żeby nie kosztował 300 zł. Doraddzie coś :-)

Pozdrawiam
 
reklama
bliznak - ja kupilam juz taki termometr Termometr Microlife NC100 Bezdotykowy KURIEREM (1913701129) - Aukcje internetowe Allegro ozna dokonac pomiaru ciala ,wody, pomieszczenia.
Kolezanka kupila ostatnio taki BEZDOTYKOWY TERMOMETR THERMOFLASH LX-26 +KURIER (1912605202) - Aukcje internetowe Allegro ten troszke szybciej mierzy temperature.
Jak narazie z mojego jestem z mojego zadowlona, a mierzylam juz nim temperature dwoch 15 miesiecznych brzdaców bez wiekszego problemu.Najwazniejsze przy wyborze to szybkosc i dokladnosc mierzenia, z tego co mi mowily kolezanki to lepiej sprawdzaja sie wlasnie bezdotykowe termometry.
 
Ja tez mam ten termometr Microlife NC100 od jakiegos roku. Jestem zadowolona, dobrze mierzy.
Tydzien temu moj synek przechodzil angine i jak widzialam temp. 40 stopni myslalam, ze ten termometr cos szwankuje, sprawdzilam na starym, zwyklym, jeszcze rteciowym i niestety temp. sie potwierdzila. Czyli jest ok. I najwazniejsze, ze jest bezdotykowy i mierzy temp. w ekspresowym tempie.
W aptekach Superpharm sa teraz za 99 zl.
 
KOJEC ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE DLA DZIECKA NOWOŚĆ! (1926320120) - Aukcje internetowe Allegro

EDISA - POŚCIEL 6-EL 120x90 - HAFT - PRODUCENT (1921624742) - Aukcje internetowe Allegro
EDISA - KOMPLET DO WÓZKA KOC I PODUSIA - PRODUCENT (1938003987) - Aukcje internetowe Allegro

łóżeczko granat z czerwonym

pościel niebieska ze słonikiem i do wózka też niebieska

szukałam czerwonej, ale nie ma....

....dobra teraz materac..ale to na grudzień, lub styczeń...pieluszki...itd ale to jak zrobię przemeblowanie..i popiorę wszystko..a to po Nowym Roku


teraz prezenty na święta..czas zacząć szukać
 
betibeti - super to łóżeczko ;) ja mam czarne z czerwonym (ale starszy model z 2006 r :p) wtedy nie było takich bajerów jak zabaweczki i daszek ;)

blair - jakie śliczne ubranka znów znalazłaś. Najbardziej mi się podoba ten kolorowy sweterek - cudny jest ;)

Ja wczoraj byłam w Arkadii i kupiłam płyn do kąpieli dla bąbla. Jeszcze zostały mi tylko jakieś drobnostki praktycznie. No ale to spokojnie zdążę jeszcze kupić.
 
reklama
blair - sliczne ciuszki :)
betibeti - ja juz tez ogladalam takie lozeczka, podoba mi sie ten daszek, tym bardziej ze od kwietnia juz bede takiego lozeczka potrzebowac na weekandowe wyjazdy.
Suzi jaa akurat mam plyn do plukania ale dlatego ze kupilam gw zestawie z proszkiem.
Z tego co wiem to moje znajome nie uzywaly.
Co do prania to wczoraj zrobilam juz pierwsze, ale to narazie kocyki wszystkie dla malej i to w normalnym proszku zeby ten brud produkcyjny sprac.
 
Do góry