reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Suzi86 - ja żadnego płynu nie używałam tylko płukanie robiłam dwa razy.

A właśnie dziewczynki powiedzcie mi w czym zamierzacie kąpać wasze maleństwa.Ostatnio byłam w Rossmanie i było tyle tych płynów z Bambino Nivea itp. Zastanawiałam się czy nie kupć czegoś takiego 2w1 do ciałka i główki odrazu.Ale ja się na tym wogóle nie znam:(
A zapomniała bym czy zamierzacie też czymś po kąpieli nawilżać ciało dziecka czy nie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja chyba jednak zainwestuję w ten Oilatum. Drogi jest ale podobno bardzo wydajny, wystarczy nakrętkę wlać do wanienki. Myje się bejbika całego razem z główką, potem nie trzeba niczym smarować, podobno nawet ciemieniucha po tym nie wychodzi. Kupie na pierwsze tygodnie a potem się przerzucę na coś z Nivea albo czegoś innego
 
Suzi86 - ja żadnego płynu nie używałam tylko płukanie robiłam dwa razy.

A właśnie dziewczynki powiedzcie mi w czym zamierzacie kąpać wasze maleństwa.Ostatnio byłam w Rossmanie i było tyle tych płynów z Bambino Nivea itp. Zastanawiałam się czy nie kupć czegoś takiego 2w1 do ciałka i główki odrazu.Ale ja się na tym wogóle nie znam:(
A zapomniała bym czy zamierzacie też czymś po kąpieli nawilżać ciało dziecka czy nie?

W Hippe, sprawdzone, bardzo dobre, a jak sucha skora to kąpiel z dodatkiem emolium albo oliatum.
 
W porównaniu do Oilatum podobno bardziej wydajny jest Balneum i w dodatku nie zawiera parafiny- ja za radą koleżanek mam zamiar się właśnie w Balneum zaopatrzyć.
W temacie prania wczoraj w szkole rodzenia babka mówiła żeby broń Boże nie prać kolorowych ciuszków w Loveli do białego, bo wyjada kolory doszczętnie :-) także posiadaczki loveli uważajcie ;)
 
Ja naszczescie kupilam lovele do kolorow :) wiec luzik :)
Do kapieli i mleczko po kapieli kupie z Nivei albo Hippa,choc sklaniam sie do Nive bo widzialam ze maja mleczka z pompka, czyli wygodniej.Sprawdzone przez siostre obydwie firmy.Napewno bede kupowac wszystko z jednej firmy.Jak bedzie alergia to zmienie.
 
CYŚKA VANILIA moim zdaniem jezeli w rodzinie niema alergii to zbedne będzie używanie emolitetow na początek radzę kupić coś zwykłego najlepiej serię jednej firmy NIVEA jest bardzo dobra.Gdyby jednak okazało się że skóra malenstwa jest wrażliwa to dopiero wtedy zainwestwać w te kosmetyki.
O.. DAGRAB mnie wyprzedziła hehe
 
Byłam dzisiaj w Rossmanie - chciałam kupić tam termoopakowanie, ale niestety jak na złość nie było. Za to kupiłam szczotkę i grzebyk do włosków. W aptece dla siebie kupiłam już Podkłady po porodowe. Co raz mniej do kupienia...

No i przyszły do mnie paczki z allegro. Jeszcze czekam na 2 paczki - ale najpierw zapłacić im trzeba hehe...
 
reklama
Ale Wy dziewczyny szalejecie z zakupami, ja jakoś się przełamać jeszcze nie mogą, trochę się boję... choć kilka rzeczy już mam: ubranka 0-3 mam cały zestaw po chrześniaku, na 3-6 też ponad pół wyprawki, łóżeczko i fotelik do karmienia od szwagierki, teraz tylko zaczęłam poszukiwanie wózka, bo chyba z PL będziemy ściągali, bo tu marny wybór, a jak już znaleźliśmy to 1099 w PROMOCJI do końca listopada!!! Wanienkę dla noworodka dziś koleżanka zapowiedziała, że nam pożyczy a po 4 miesiącu będzie większa też od szwagierki. Koleżanki mi mówią, żeby się wstrzymać ze sterylizatorem do butelek, bo jak piersią się uda karmić to zbędny wydatek, to samo z laktatorem...
A Wy już pranie zaczęłyście robić, zestresowałam się normalnie:szok:
 
Do góry