reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Z marszu dziś zamówiłam łóżeczko, bukowe, z szufladą tak jak chciałam, materacyk w zestawie, no i bonus, bo przesyłka gratis. Niestety muszę się ograniczać z kasą :-( Wreszcie z głowy kolejny zakup. Zostanie z dużych rzeczy kupić jakąś szafkę czy komodę na rzeczy maluszka. Z moich wczorajszych zakupów w tchibo... sponsorem większej części zakupu okazała się moja mama, bo stwierdziła, że jak mnie namówiła na te zakupy, to pokryje koszt pościeli, prześcieradeł i pudełka na zabawki :) :-)

Łóżeczko z szufladą + materac gryka+ Transport 0zł (1915131764) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
postanowiłam wkońcu dodac zdjecia kilku rzeczy ktore juz posiadam dla malej :) P1020373.jpgP1020372.jpgP1020371.jpgP1020370.jpg
no i najwazniejszy wózek:)
P1020366.jpg


geniusia-bardzo ladne to lozeczko i chyba niedrogie jak na lozeczko z szuflada i materacykiem :)
 
Ostatnia edycja:
Geniusia, wydaje się być solidne to łóżeczko bukowe:)
Dagrab co to za wózek? bardzoładny ma kolor i wygląda fajnie:) ciuszki też urocze:)

ja byłam dziś w ciucheksie i kupiłam 10 ubranek, różne różniaste, później postaram się zrobić foto, bo ciuszki są naprawdę urocze:)
 
Suzi to jest tako laret :)
magdabb- po przeprowadzonym przed chwilą teście odpowiadam :)
na boki jedynie delikatne kolysanie, do góry i na dół elegancko sie buja ale najlepiej na samych tylnych kołach.:-Ddzieki Tobie mam wymówke zeby sie wozkiem pobawic
Vanilia tez chcialam kupowac u tego sprzedawcy zeby wlasnie od razu staniki kupowac, ale wkoncu znalazlam koszule o 7 cm dluzsza,moze to nie duzo ale jednak komfort lepszy,tym bardziej ze ja do szczuplych nie naleze:no:
 
reklama
Z marszu dziś zamówiłam łóżeczko, bukowe, z szufladą tak jak chciałam, materacyk w zestawie, no i bonus, bo przesyłka gratis. Niestety muszę się ograniczać z kasą :-( Wreszcie z głowy kolejny zakup. Zostanie z dużych rzeczy kupić jakąś szafkę czy komodę na rzeczy maluszka. Z moich wczorajszych zakupów w tchibo... sponsorem większej części zakupu okazała się moja mama, bo stwierdziła, że jak mnie namówiła na te zakupy, to pokryje koszt pościeli, prześcieradeł i pudełka na zabawki :) :-)

Łóżeczko z szufladą + materac gryka+ Transport 0zł (1915131764) - Aukcje internetowe Allegro
Superowe to łóżeczko i cena extra!!!
 
Do góry