reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

M85 - ja wybieram po prostu to co mi się podoba ;) a, że akurat trafiłam na przecenę tzn. 9,90zł/za kg to jeszcze lepiej.

Hmm chyba zaraz się ubiorę i wybiorę się na zakupki - może jak kupię coś smykowi to i humor mi się po prawi od razu :confused2:

Super są te Wasz łóżeczka, moje nie jest takie ładne... ale ja nie mam sensu kupować, jak mam - więc zostanę przy tym. Do kupię tylko za jakiś czas takie uchwyty aby dziecko mogło sobie wstawać - jak będzie uczyło się to robić.
 
reklama
No i się wybrałam na zakupki choć - dzisiaj wcale tak tanio nie było... nowy Towar i 64zł/kg. Mimo to kupiłam słodkie buciki (uwielbiam takie, malusie są), sweterek z Kubusiem Puchatkiem oraz nową bluzeczkę firmy NEXT w paseczki. Jak dodam fotki to zobaczycie ;)
 
Dziewczyny , patrzcie zeby w łóżeczkach dało sie wyjąc te 2 szczebelki, jak dziecko zaczyna wylazic to opcja nie do przecenienia , moja Pola próbowała wylazic gora i malo sobie krzywdy nie zrobilą, a po wyjeciu szczebelków wychodziła sobie bezpiecznie. My co prawda nie ammy opcji z wyciąganymi i maz jakos to łóżeczko rozklejał, ale on miał roz zajec z meblarstwa wiec dal radę, ja sama bym nie poradziła sobie . lepiej kupić juz takie przygotowane łóżeczko.
 
Dziewczyny , patrzcie zeby w łóżeczkach dało sie wyjąc te 2 szczebelki, jak dziecko zaczyna wylazic to opcja nie do przecenienia , moja Pola próbowała wylazic gora i malo sobie krzywdy nie zrobilą, a po wyjeciu szczebelków wychodziła sobie bezpiecznie. My co prawda nie ammy opcji z wyciąganymi i maz jakos to łóżeczko rozklejał, ale on miał roz zajec z meblarstwa wiec dal radę, ja sama bym nie poradziła sobie . lepiej kupić juz takie przygotowane łóżeczko.
no wlasnie to jets pomysł ale ja czatuję na takie z niewyjmowanymi bo tanio, ale maz bedzie musiał je wyjac :)
 
Dziewczyny ja kupilam to lozeczko:
Łóżeczko MICHAŚ 120x60 buk+szuflada- k.biały. (1905749588) - Aukcje internetowe Allegro

Cena 270zl mysle, ze nie jest zbyt wysoka jak za lozeczko bukowe, trwalsze przeciez niz sosnowe, wyjmowane 4 szczebelki, szuflada zamykana, dostepne sa rozne kolory. Ja wzielam akurat biale z racji tego, ze bedzie stalo u nas w sypialni, wiec chcialam zeby do naszych mebli pasowalo.
Wiem, ze maja jeszcze spory wybor materacy, trzeba poprostu zapytac.
 
Ostatnia edycja:
Ja bym podjechała i obejrzała namacalnie, jeli jest gruba to fajnie i mozna brac ,ale jesli ten materiał w środku jest cienki i trzeba pod to cos podkładać i do tego jesli wystają jakies nici i inne to bym zrezygnowała. W przypadku produktów dla maluszków ważne jest wykonanie.
 
reklama
a to moje ostatnie zakupki, coraz bardziej przygotowana
 

Załączniki

  • DSC_0012.jpg
    DSC_0012.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC_0013.jpg
    DSC_0013.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 42
  • body h&m troche drozsze 3,9eszt ale sie cale rozpinaja tak jak ten z buzka i jest latwiej.jpg
    body h&m troche drozsze 3,9eszt ale sie cale rozpinaja tak jak ten z buzka i jest latwiej.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 42
  • h&m 1euro.jpg
    h&m 1euro.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 36
  • kocyk dwustronny h&m 9,9e.jpg
    kocyk dwustronny h&m 9,9e.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 39
  • sztruksy h&m.jpg
    sztruksy h&m.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 37
  • zeataw cz.1.jpg
    zeataw cz.1.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 37
  • zestaw cz.2 razem 12Euro.jpg
    zestaw cz.2 razem 12Euro.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 36
Do góry