reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Śliczne te łóżeczko, więc nie dziwię się, że takie popularne jest ;)

A ja znów poszłam do ciucholandu. Kupiłam sweterek, 2 pary spodenek i dałam 3,50 :D takie zakupy to ja lubię ;) jutro pójdę do innego ciuchlandu, więc może znów coś kupię :D
 
reklama
Witam Was serdecznie Dziewczyny!
Przepraszam, że tak długo się nie oddzywałam, ale nie miałam dostępu do internetu, bo zmieniali jakieś okablowanie.

Odnośnie łóżeczka, chyba faktycznie większość Lutówek będzie miała to samo bądź bardzo podobne:):):) Nam się bardzo podoba z gwiazdką, chciałabym żeby tylko miało przykrywaną szufladę bo dzięki temu tak szybko się nie nazbiera kurz do środka. Zastanawiam się czy nie zamówić na allegro, tylko muszę trochę poszukać:)
Dziewczyny widzę, że już większość rzeczy macie skompletowane, ja się wybieram na duuuże zakupy na początku grudnia, bo wtedy przyjdzie mi wypłata więc będę mogła kupić większość potrzebnych rzeczy.. cały miesiąc się czeka.

Powiedzcie mi tylko, jaki materac do takiego łóżeczka?
 
My tez akurat lozeczko dostalismy, wczoraj wieczorem jeszcze rozlozylismy. Przyszla tez posciel i materac Hilding. Jestem bardzo zadowolona :D
 

Załączniki

  • DSCF3976 (1824 x 1368).jpg
    DSCF3976 (1824 x 1368).jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 48
  • DSCF3978 (1824 x 1368).jpg
    DSCF3978 (1824 x 1368).jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 46
cyśka ja uważam że szuflada zawsze się przyda, no ale z drugiej strony ten kurz .super by było żeby szuflada była zakryta. Są plusy i minusy. Cyśka patrz na wielkośc swojego mieszkanka i czy macie gdzie chowac właśnie np pościel. Jeżeli nie to myslę że taka szuflada jest bardzo dobrym rozwiązaniem :-)
 
reklama
Cześć laski!
Właśnie przywieźli mi łóżeczko :-) ale sama nie będę się za nie zabierać i poczekam aż małż wróci z pracy :)

cyśka
ja uważam, że lepiej kupić łóżeczko z szufladą, zawsze jest miejsce np. na drugą pościel lub inne rzeczy. Moja bratowa też ma z szufladą i jest zadowolona.

Justyn_ka bardzo ładnie wygląda! Strasznie mi się moskitiera podoba!

Madai ja na allegro z przesyłką zapłaciłam za łóżeczko z szufladą i materacem 354 zł. Jak pytałam u mnie w sklepach to wszędzie wychodziło ok 80 zł drożej za wszystko. Materac wzięłam gryka-pianka-kokos.

Dee_
żeby ta pościel nie była w ramach prezentu od moich rodziców to bym jej nie kupiła, ale że powiedzieli jak ci się podoba to kup, więc kupiłam :)

mama2006 eh Ty to umiesz kupować, ja zawsze jak pójdę do ciucholandu to tylko się naszukam i nic nie znajdę. Biustonosze bardzo ładne. Zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem czy jeszcze dla mnie nie za wcześnie. W sumie od początku ciąży za mocno nic mi nie urosło :confused2: :confused2:


Miłego dnia! :-)
 
Do góry