reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
a ja dziś kupiłam 2 szt przescieradełek zóltych, wypełnienie kołderke i podusie (choc to na pozniewj bo mam spiworki) i ochraniacz na całe łózeczko żólty (w zestawach zazwyczaj ma tylko 180 cm), dokupię 2 szt poscieli 2 elementowej i moze przybornik bo w kolorze ktory wybrałam jest spory wybór..., rozek i posciel do wozka, wyjdzie mnie rto 100 zł jeszcze no moze 120
miałam kupowac cały komplet Z łózeczkiem ale rozkłądam wszystko na miesiące a poszukałam tańszych opcji wiec nie nadciagne mocno budżetu :)

a do mnie przyszedł dzis nowiuśki wiosenny kombinezoniuk polarkjowy kapp ahl, ale sie ciesze
Nowy ciepły kombinezon Kappalh rozm. 68 (1924522426) - Aukcje internetowe Allegro

Z posciela to tak nie do konca szalej, i tak kolderki i poduszeczki uzyjemy gdzies za rok najwczesniej choc wyglada przeslodko :) jesli szukasz oszczednosci to dodalabym to do "listy rzeczy do zakupow najmniej potrzebnych" jak na poczatek.

Jeśli to przyjdzie do Ciebie, to bardzo proszę o wymiary tego przybornika i jakieś dokładne zdjęcie :D :-D mam ambicję uszyć sobie coś w tym stylu :D

dasz rade, a jak zaszyjesz przypadkiem kieszonki to zawsze mozna sproc ;)
 
Ostatnia edycja:
Z posciela to tak nie do konca szalej, i tak kolderki i poduszeczki uzyjemy gdzies za rok najwczesniej choc wyglada przeslodko :) jesli szukasz oszczednosci to dodalabym to do "listy rzeczy do zakupow najmniej potrzebnych" jak na poczatek.
to moje pytanie jest takie, mam ochraniacz, mam przescieradelka ,i mam spiworek a wiec wszystko, tylko czy spiworek sam wystarczy czy na wierzch okryć kocykiem, bo wydaje mi sie ze skoro ja spie pod welniana koldrą i czasem kocem, to dziecku pod spiworkiem, ktoremu do welny daleko bedzie zimno
 
Ostatnia edycja:
Kochanie zalezy jaka masz temperaturke w domku, zalecaja 19-22° jako optymalna, ochraniacz ma zadanie zapobiegac uderzeniom malucha o szczebelki, choc ja uwazam za zbedny. Moj maly nie mial i szybko sie nauczym nieobijac w lozeczku :)
kocyki jak najbardziej, choc musisz brac pod uwage, ze maluszki wiecznie machaja nozkami i raczkami wiec im cieplej jak nam siedzacym ;-). Moj maly sygnalizowal, ze mu chlodno czkawka, wiec go przykrywalam lekko kocykiem na dzien a na noc zakladalam grubszy kaftanik. Poczatkowo spal w rozku, potem w spiworku.
i znow sie edytuje ^^ a co tam.

Jesli masz centralne ogrzewanie w domku, to zamiast poki co "zbednej" poscieli lepiej zakupic nawilzacz powietrza, jak za suche to malenstwu bedzie sie spalo nie za dobrze bo nosek bedzie przesuszony.
 
Ostatnia edycja:
Kochanie zalezy jaka masz temperaturke w domku, zalecaja 19-22° jako optymalna, ochraniacz ma zadanie zapobiegac uderzeniom malucha o szczebelki, choc ja uwazam za zbedny. Moj maly nie mial i szybko sie nauczym nieobijac w lozeczku :)
kocyki jak najbardziej, choc musisz brac pod uwage, ze maluszki wiecznie machaja nozkami i raczkami wiec im cieplej jak nam siedzacym ;-). Moj maly sygnalizowal, ze mu chlodno czkawka, wiec go przykrywalam lekko kocykiem na dzien a na noc zakladalam grubszy kaftanik. Poczatkowo spal w rozku, potem w spiworku.
ja bedę mamą pierwszego dziecka, to założe ten ochraniacz ;) choć wiem co się dzieje, jak dziecko sie już mocniejrusza, chwta itd :)
spiworki mam 4, dwa mniejsze, dwa wieksze, a i rozek zakupie co by na poczatku maluch w nim spał, zakupie kocyk bo to roznie bywa a u nas temperatura ok 21 stopni jest non stop :)
 
Witam was dziewczynki. Ja też dzisiaj zakupiłam pościel ale tylko 3-el. zalezało mi na poszewkach i ochraniaczu na całą długośc łóżeczka. Cena może nie jest za super ale zakochałam się w tej pościeli FW) Posciel 3 el 120x90 Ochraniacz na cala dlugosc (1915813522) - Aukcje internetowe Allegro wybrałam psiak z kością bez falbanki. Kurcze za nim to wszystko przyjdzie pierwszo do mamy a potem do nas to będzie połowa grudnia. chyba umrę z ciekawości :-D:-D:-D
 
Ja jestem jedna z tych "kochanych" mam co mowia dziecku " nie biegaj bo sie przewrocisz... itd" jezeli chodzi o wyobraznie co dziecko moze sobie zrobic to mam az nad to bujna. Ochraniacz widze jak zagrozenie, zwlaszcza na noc zeby sie nie przydusilo malenstwo jak sie za mocno wtuli... ja i moje paranoje, ale od siniaczka czy guziolka jeszcze nikt nie umarl.
 
Ochraniacz widze jak zagrozenie, zwlaszcza na noc zeby sie nie przydusilo malenstwo jak sie za mocno wtuli... ja i moje paranoje, ale od siniaczka czy guziolka jeszcze nikt nie umarl.
błagam nie strasz, moze nasze dzieci nie okażą się samobójcami :-D

ja zakochana jestem w poscieli w paseczki albo z kubusiem puchatrkiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry