reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
I powiem Ci że jakościowo fajne rzeczy mają ja kupiłam dużo u tego sprzedawcy bo z przesyłką się bardziej opłaca za jednym zamachem :-) mają też fajne poduszki PODUSZKA ANTYALERGICZNA 40X60 cm WYSOKA -NADIA (1929009010) - Aukcje internetowe Allegro które świetnie nadają się do spania między nogi też się w nią zaopatrzyłam nie droga a super i do tego poszewki POSZEWKA NA PODUSZKĘ 40X60 CM- PRAKTYCZNA! (1908029178) - Aukcje internetowe Allegro które można też do kompletować do pościelki poza tym solidny sprzedawca wszystko super zapakowane, szybka wysyłka. Polecam
 
ja wlasnie sprawdzilam liste rzeczy ktora mi dala siostra( wyprawka,kosmetyki, rzeczy ktore ja musze miec w szpitalu albo ktore sa przydatne wedlug niej,napisala mi nawet takie rzeczy jak szczoteczka do zebów:laugh2:) i sie zalamalam jak sobie podsumowalam.Zostaly jeszcze wszystkie kosmetyki dla malej,butelki smoczki, nozyczki szczoteczki itp,oraz kilka drobiazgow do szpitala dla mnie.Jakies 450 zł:szok:
!!Dobrze ze juz mam mieszkanie po remoncie i pokoj malej zrobiony.
 
a ja dziś kupiłam 2 szt przescieradełek zóltych, wypełnienie kołderke i podusie (choc to na pozniewj bo mam spiworki) i ochraniacz na całe łózeczko żólty (w zestawach zazwyczaj ma tylko 180 cm), dokupię 2 szt poscieli 2 elementowej i moze przybornik bo w kolorze ktory wybrałam jest spory wybór..., rozek i posciel do wozka, wyjdzie mnie rto 100 zł jeszcze no moze 120
miałam kupowac cały komplet Z łózeczkiem ale rozkłądam wszystko na miesiące a poszukałam tańszych opcji wiec nie nadciagne mocno budżetu :)

a do mnie przyszedł dzis nowiuśki wiosenny kombinezoniuk polarkjowy kapp ahl, ale sie ciesze
Nowy ciepły kombinezon Kappalh rozm. 68 (1924522426) - Aukcje internetowe Allegro
 
krisowa śliczny:)
A ja dzisiaj zakupiałam welurkowy pajacyk co ubiore pod kombinezon jak wyjdziemy ze szpitala.
P1090202.jpgJakbyście były zainteresowane to w realu jest tez promocja na chusteczki pampers sensitive 4 szt za 19,50... niecałe 20 zł.
Juz sie nie umiem doczekac az malutką w to ubiorę:)
 
krisowa śliczny:)
A ja dzisiaj zakupiałam welurkowy pajacyk co ubiore pod kombinezon jak wyjdziemy ze szpitala.
Zobacz załącznik 408747Jakbyście były zainteresowane to w realu jest tez promocja na chusteczki pampers sensitive 4 szt za 19,50... niecałe 20 zł.
Juz sie nie umiem doczekac az malutką w to ubiorę:)
śliczny pajacyk, ja też kupiłam pajacyki welurkowe na wyjście, wiec do kobinezoniku i kocyka wystarczy, załoąże tylko papucie na stópki, czapusie tez mam i do domku :)
oby przezyć parę dni w szpitalu potem kilka sdni w domku na zapoznanie i będzie ciut prościej :)
 
reklama
Do góry