reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Hej :-)

Ja jak zawsze o 21 już śpię :-D
Dziś pierwszy raz w tym tygodniu wychodzę z domu. Mam nadzieję, ze nic się nie stanie. Idziemy na zakupy, bo nasza garderoba jesienna jest bardzo uboga. W zasadzie to jej nie ma :-) Wczoraj już kupiłam sobie coś takiego LUNA PŁASZCZYK NARZUTKA KARDIGAN PATKA PERLICZKA (3490148865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co do zimnych nóg - to ja zawsze miałam i mam nadal. I tak jak Monila śpię w skarpetkach :-pCzasami zdejmuję je przez sen i latem raczej śpię bez nich, ale skarpetki to dla mnie też element piżamy :-p

Miłego dnia!!
 
Dzieciaczki 6 letnie jeszcze nie są psychicznie przygotowane na szkołę i tak jak Beti mówi trzeba im poświęcić więcej czasu a co za tym idzie to 7 latki na tym po części cierpią bo w tym czasie się " nudzą " . Teraz to każdy 7 latek już umie czytać i pisać więc jest o wiele dalej z wiedzą niż 6 latki który najczęściej tego jeszcze nie potrafi. Na tej reformie cierpi każdy dzieci i nauczyciele. U mojego syna była 3 dzieci w wieku 6 lat i skończyło się na tym że musieli chodzić na zajęcia wyrównawcze żeby być na podobnym poziomie nauczania jak ich koledzy z klasy starsi o rok.
 
Hej :-)

Jejku strasznie ciężko Was nadrobić,godzinę mi zajął tylko ten wątek. My w czwartek i piątek byliśmy na zajęciach adaptacyjnych, pierwszy dzień gorzej, wczoraj już super, mały uczestniczył w zajęciach i zabawach i bardzo mu się podobało. W poniedziałek wielki dzień. Moja dziewczyna tak podrosła, że teraz każdego dnia regularnie czuję jak fika, jak Was nadrabiałam to tak mnie smyrała, że aż mnie to rozśmieszało:-D Wczoraj miałam też szybką wizytę u endokrynologa ze względu na zawyżone wyniki na tsh co wskazuje na niedoczynność tarczycy, dostałam euthyrox 25mg i 50mg i za 7 dni znów badanie krwi w tym kierunku,no zobaczymy.Nie mam jakoś bardzo podwyższone ale jednak jest powyżej normy.
Magdzik Jak Twój brzusio? Zmartwiłaś mnie tym dźwiganiem bo moja gin strasznie mnie na to uczula. Wiem jak to jest przy malcu. Ja Marcelkowi wytłumaczyłam, że mama ma dzieciątko w brzuszku i nie może go podnosić, jak mam gdzie usiąść to wdrapuje mi się na kolana i wtedy się przytulamy do woli a najbardziej to lubimy się kulać po łóżku i wygłupiać, kocham tego mojego smyka nad życie:-) No ale są też czasem takie sytuacje jak musiałam podnieść go na fotel u fryzjera lub na huśtawkę ale staram się, żeby te przypadki były sporadyczne.A z zakupami już dawno sobie odpuściłam, chcąc nie chcąc zawsze kombinuje tak żeby M mógł być ze mną, żebym nie musiała dźwigać. Uważaj na siebie.
Kerna Nie wiem czy dziś zajrzysz ale ze słodkich deserów bardzo polecam ciepłe lody w czekoladzie takie, które są dostępne w lidlu i innych marketach poukładać w tortownicy, powrzucać pomiędzy te lody pokrojone owoce np. brzoskwinie, banany, winogrona i zalać galaretką, proste a o walorach smakowych zapewniam, u mnie wszyscy to uwielbiają.:tak:

Lecę bo trzeba śniadanko sobie i dzieciowi zrobić. Miłego dnia wszystkim:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny ;)

co do dzwigania to zakupy robie jeszcze sama malegoi jak trzeba to podniose ale zadko kiedy czesciej też na kolana mi wskakuje bo on to kawał chłopa 24kg i 115cm wiec bym nawet nie mogla caly czas nosic

ja za jakas godzinke smigam do mamy ;)

Milego weekendu
 
Witam

Kerna powiadasz środek dnia :-D mmm kiełbaska z grilla pychotka :-p robisz smaka tak wczas rano ;-) Najlepszego dla Synusia !!!!!

Katia udanych zakupow i nie stresuj sie tak bedzie dobrze ;-) uwazaj tylko na siebie i nic nie powinno sie stac ;-) omijajcie tez wpadanie w wieksze dziury samochodem :-p

co do dzwigania to ja moge jedynie nosic lekkie rzeczy i tez do tego sie stosuje , mezus zawsze musi 2 razy schodzic na doł po zakupy czasami mi go szkoda bo mieszkamy na 5 pietrze bez windy :-p

ja juz po sniadanku i teraz pochłaniam nektarynke małe cos dzis strasznie głodne jest :-p
 
Ostatnia edycja:
hej rano załogo

ja dziś bez weny twórczej wczoraj miałam dzień sprzątania i posprzątałam nawet moją szafę z ciuchami o zgrozo . Mój mąż jak przyszedł to zdjęcie zrobił bo mówi że taki widok to 2 razy do roku na święta :-D Po przebraniu wszystkich ciuchów dochodze do wniosku że oczywiście teraz to już zupełnie nie mam się w co ubierać :wściekła/y:
i staje dziś na wadze a tak zdziwko ponad pół kilo mniej to możliwe teraz :szok:
 
jeszcze o antykoncepcji. ja przez parę lat używałam plastrów evra i byłam zadowolona, bo wchłaniały się bezpośrednio przez skórę. raz w tygodniu wystarczyło nakleić nowy. chociaż nie powiem, miałam stracha na początku czy to zadziała. w sumie antykoncepcję hormonalną stosowałam z 10 lat. tylko po niej skoczyły mi piersi o jakieś 2 konkrentne rozmiary i nawet po odstawieniu się nie zmniejszyły. ja i tak mam za duże moim zdaniem więc odstawiłam. zmiany były na tyle widoczne po evrze, że nawet koleś z pracy na imprezie integracyjnej w pracy spytał się mnie czy nie powiększyłam piersi chirurgicznie.:zawstydzona/y:

a jeśli dziewczyny chcecie wziąć kredyt na mieszkanie lub budowę, to radzę dobrze obejść banki. my odwiedziliśmy chyba z 10 w każdym pytając o to samo. masakra. różnice na racie były nawet 200 zł miesięcznie, co w skali 30 lat kredytowania daje różnicę 72 000. dla nas najważniejsza była wysokość marży banku, którą trzeba negocjować, bo jest niezmienna w skali całego okresu kredytowania i to by ubezpieczenie na wypadek zejścia było dzielone proporcjonalnie na jednego z nas, a nie tylko na jedną osobę ( w końcu, tfu, tfu!) nie wiadomo kto może być pierwszy.

a jak tam dziewczyny Wasze brzuszki?
mój rośnie masakrycznie szybko, mam wrażenie że tak wielki miałam gdzieś w szóstym miesiącu w pierwszej ciąży, a dopiero przytyłam 1 kg i nadal mam - 3 kg w porównaniu do wagi przed zajściem.
 
Hej
Ja coś nie mam dziś weny ani nastroju :/ Słabo ta noc mi minęła, teraz czuję jakieś ciśnienie w głowie...Chyba będę sobie dziś tylko leżeć, tak ambitnie postąpię ;)
Z racji tego, że zazwyczaj jestem sama to jednak czasem zdarzy mi się coś więcej dźwignąć, ale staram się wtedy powoli i z przerwami. I tak jak ostatnio, jeśli mam możliwość to proszę o pomoc kogoś innego bliskiego.
Co do zimnych nóg to raczej tylko zimą strasznie jest mi je rozgrzać. A w ciąży zauważyłam, że temperatura odczuwalna przeze mnie jest biało-czarna, czyli albo czuję, że jest mi okropnie gorąco, albo z kolei bardzo zimno. Tak zazwyczaj. Ciekawe jak będzie tej zimy...
Właśnie dzwoniła siostra, proponuje wyjazd do ZG...może jednak skorzystam ;)
Piszcie coś dziewczyny, będę dziś aktywna z racji leniuchowania w łóżku póki co ;-)
 
reklama
dziewczyny jA na moment napisac ze popsulmi neetbook i dopiero w poniedzialek bede go miala calego,teraz pisze z lapka meza ale nie nawidze go wiec raczej bede was podczytywac na komorce

a poprosze o kciuki wponiedzialek o 9,45 bo mam szybka wizyte u gin z wynikami i jakos sie stresuje
 
Do góry