reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

dzięki dziewczyny:-):-)

ja miałam chyba z 5 mieszkań (oczywiście jedno po drugim) i na sprzedaży każdego zarabiałam i wystarczyło niewiele dołożyć by kupić większe. zawsze kupowałam mieszkania do remontu ponieważ mogłam je urządzić po swojemu i nie płaciłam za jakieś płytki czy rzeczy które zrobił właściciel, a mi się w ogóle nie podobały. teraz budujemy dom, z tym, że fachowców wzieliśmy tylko do postawienia stanu surowego zamkniętego, instalacji c.o i wodnej, posadzek i tynków maszynowych. resztę wykańcza (ocieplenie , malowanie, płytki, zrobienie poddasza, zabudowę wnęk, meble kuchenne,łazienki) mój tato z pomocą męża.

wydaje mi się, że teraz jest dobry czas na kupowanie mieszkań bo od dobrych 4 lat ceny idą w dół
 
reklama
Beti z tego co czytam to 5lat to jest max działania a jak ci gin wyciągnie prędzej to przestaje działać. Przy moich planach 3letnich mysle że miało by to sens. Tylko musze sie dokładnie doczytać czy nie ma potem problemu z zajsciem znowu w cąże:crazy:
 
Ja jakoś też tabletek nie uznaje, bo szczerze mówiąc to sie boje, moje koleżanki i nawet moja mama miały komplikację po tych tabletkach a moja mama dzięki temu ma żylaki, a że ja uwielbiam chodzić w krótkich spodenkach to nie chce, koleżanka miała plamy na twarzy, odstawiła i nie miała okresu przez 4 miesiące. U mnie to tak na prawdę nigdy się nie zabezpieczaliśmy no może na początku <dopiero po dobrym roku spotykania się > i <nie wiem czy nie powinnam o tym pisac na wątku zamkniętym ;>

Ja chyba też bym nie chciała tak zaraz po porodzie zajść w drugą ciąże tak jak moja mama :) ja jestem najstarsza z dzieci po mnie 2 lata młodsza siostra, 3lata młodsza siostra i 5 lat młodszy brat, więc wyobraźcie sobie jak mój tata pracował za granica a moja mama z czwórką dzieciaków zasuwała na zakupy hehe :) Podziwiam takie kobiety :)
 
sylwia9 niezla gromadka w podobnym wieku:) u nas z zabezpieczaniem roznie bywalo:) ale ja mam bardzo regularne cykle, jak w zegarku wiec kalendarzyk sie sprawdzal a do tego nie balismy sie ciazy;) ale teraz 3 to poki co nie chce wiec cos trzeba wymyslic:)

no i przed chwila usiadlam przed kompem z nogami podkulonymi i tym razem ejstem pewna, ze dzidzia sie rozpychala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od razu mi lepiej:)
 
Ostatnia edycja:
Ja brałam tabletki około 15 lat z przerwami na ciążę , odstawiłam i przezrok nie mogłam zajść w ciążę 9 ale myśle że u mnie to nie chodziło o to że brałam wcześniej tabsy tylko psychika zadziałała ) , a pozatym to jak brałam to zrobiły mi się guzki w piersi od nadmiaru hormonów a pozatym to libido zerowe...
 
Po pierwszej ciąży przestałam mieć regularne miesiączki stad u mnie teraz wychodzą różne terminy porodu, ale na szczęście są to zbliżone daty.

Beti a bo gnieciesz swoje maleństwo to sie łanie rozpycha :)
 
Dzień doberek! jestem i ja:)
Magdzik odpowiadając na Twoje wcześniejsze pytanie, wybieramy się z mężem jutro na targi też na 10:00:-) tyle że nie wiem czy się wyrobie być tam punktualnie na 10, ponieważ wcześniej ma badania krwi, ale mam nadzieje że nam się uda, bo inaczej mogę zapomnieć o tym usg:crazy: Byłoby fajnie gdybyśmy jutro tam się spotkali:-D:-D:-D
Odnośnie mieszkania my tez z mężem na szczęście jesteśmy już od 2 lat na swoim (oczywiście z kredytem niestety). Wcześniej wynajmowaliśmy mieszkania,ale później tuż przed ślubem zaczęliśmy myśleć o swoim. Nie cały rok po ślubie przeprowadziliśmy się do swojego, parę tyg. później zaszłam w ciąże :-) Tyle że nasz kredyt jest dość wysoki, mamy też rodzinę na swoim, ale kupowaliśmy mieszkanie nowe, w nowym budownictwie, 3 pokojowe. No nie powiem, kredyt nas zżera i to zdrowo, ale i tak wole mieć swoje niż ciągle płacić komuś i później nic z tego nie mieć. a do spłacania jeszcze mamy niestety 28 lat...:baffled:
Jeżeli chodzi o antykoncepcję to również nigdy nie stosowałam żadnych tabletek. Przed zajście w pierwszą ciąże nigdy nie wyobrażałam sobie mieć drugie dziecko w tak krótkim czasie. A zwłaszcza już po porodzie to wogule podziękowałam mężu za większą ilość dzieci (poród + pierwsze 5 mies. były dla mnie bardzo trudnym przeżyciem). Ale minął roczek małemu jak zaczęliśmy kombinować a może jednak następny dzidziuś, fajnie jak będzie miał synek rodzeństwo, mamy w głowach jeszcze wszystko na świeżo, "jesteśmy ciągle jeszcze w pieluchach", mam wszystkie (prawie wszystkie) niezbędne rzeczy dla noworodka i td. Stwierdziliśmy jak ma być to będzie, a jak nie to nie. Dwa mies. i dwie kreseczki:) Zdaję sobie sprawę że będzie trudno, nawet bardzo na początku, ale myślę że damy radę, nie my pierwsi nie ostatni. a dla dzieci mam nadzieje że wyjdzie tylko na dobre. Przepraszam, ale się rozpisałam....
muszę lecieć już do synka bo woła w łóżeczku. Miłego dnia...;-)
 
Katia my jak stwierdziliśmy że wpadka nie byłaby tragedią to przeszliśmy na pomiary temperatury i kalendarzyk a gumki w dniach płodnych i sprawdzało się :-)
a jak zaczęliśmy się starać to w drugim cyklu zaszłam.

A co do dzieci to my planujemy drugą ciąże po niecałym roku, mój mąż nie widzi innej opcji ale myślę że jak maluszek przyjdzie to plany się mogą pozmieniać :-) U niego jak i u mnie pomiędzy rodzeństwem była różnica niecałych 2 lat i dobrze wspominamy relacje z dzieciństwa i dlatego tak chcemy no ale czas pokaże :-)
 
A ja tak trochę zmienię temat. Moje pytanie może co niektórych rozbawić, ale ja się tym martwię. Chodzi mi mianowicie o obcinanie paznokci u stóp...Teraz już strach się zgiąć, a co dopiero będzie później...? Mam o tyle problem, że paznokcie niestety się wrastają i ich obcięcie wymaga nie lada wysiłku. Czy któraś z Was ma jakieś rady?
 
reklama
ja o kazdej metodzie anty cos slyszlalam, i do kazdej mozna sie przyczepic, mam duzo znajomych one stosuja wszystko i nic nie jest idealne trzeba tylko dobrac co najlepsze dla nas ale ciezko..
 
Do góry