reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

witam sie z rana

moje dziecie tak rozrabia ze nikt niepowiedzialby z eona chora:(
Na lany poniedzialek dziadek dal jej psikawke i tak wszystkich zlala ze wszystko dookola bylo mokre lacznie z nia:) ale sie cieszyla potem z najmlodsza siostra meza sie wyglupiala a jak sie smiala az normalnie serducho sie raduje jak slyszy sie taki smiech:) w domu potem walczyla z poduszkami od lozka i jej sie bardzo podobalo:) taka to smieszka moja kochana. Co chwilke cos nowego wymysla i ja tez mam z tego radoche bo jak dziecko szczesliwe to i rodzice:)

Fakt teraz trzeba zgubic te poswiateczne kilogramy. Jakie te swieta sa meczace chcac nie chcac siedzac za zastawionym stolem zawsze cos sie zje.....:angry:
 
reklama
witam sie dzisiaj
ja spuchnieta jeszcze bardziej wygladam jak bulwa
masakra a dzis tak cieplo i ani wyjsc a ni nic zrobic bo nawet okulary nie pomoga :-(
ale jestem zalamana :-(
ulenka - no to fajnie dobrze ze apetyt dopisuje Gabi :tak:
gosia - no wlasnie ciekawe co z tego wyniknie jakby mial zostac sam :eek::-)
przyszlirodzice - to sewi szalal z pistoletem fakt ze byl za ciezki dla niego ale z tata dawali rade :-D
 
Witam,
ulenka507 - nie bylismmy u lekarza, na drugi dzien babel sam pekl i nic go to ni bolało. Za to zlapal niezłe przezieienie - efekt swiątecznych spacerów, kaszle, ma straszny katar i nie moge wyjsc z nim na polko - a pogoda taka ladna.

Patrysia, wspolczuję Ci. Ja przechodzilam cos podobnego, tyle że spuchlam z winy dentystki i skończylo się w szpitalu - 3 dni. Cala buzia opuchnięta. kuzynka, ktora spotkalam w szpitalu, nie poznala mnie! Miałam zabieg - ściąganie ropy ogromnymi iglami wkuwanymi w dziąsła zaraz pod nosem.... brrrrr. Okropnośc.

Dziewczyny jak sie dostać na tajny?? Można? Chętnie pooglądam zdjecia dziecie i Mikiem też się pochwalę :)
 
Witam sie i ja po świętach
Zdjęcia dałam na tajnym jak by ktos chciał zobaczyc
U nas cisza i spokój mały rozrabia jak pewnie wszystkie dzieci na dworku tez bawi sie fajnie byl czas ze jadł mi pasek ale jakos teraz sie uspokoiło musiał pewnie posmakowac:tak:Od pewnego czasu chodzi i woła na mnie zamiast mama to Ania tak fajnie mu to wychodzi jak sie mówi do niego daj buzi to kiwa głowa nie a od wczoraj mówi nie

Patrysia ja tak miałam 3 dni przed weselem ale okłady na opuchlizne pomogly i wygladałam jak człowiek juz
Gosia fajno ze podórz ok i dzieci zniosły ja dobrze my jak wracamy juz zawsze od mojej mamy mały tez marudzi nam w samochodzie a tak to jest ok lubi jeździć
 

a to na wiosennym spacerku :)
Momp to dobrze że problem zniknał, ech z chłopakami to jest problem z tymii napletkami, a to karzą ściagać , a to nie i cżłowiek już sam nie wie co robić, w kazdym bądx razie obserwować trzeba żeby w razie czego pomóc ;)
Aniu na pewno bardzo pociesznie brzmi jak synus woła do Ciebie po imieniu:)
dziewczyny mam pytanko, czy którasz was ma może kontakt z kimś kto mieszka we Włoszech ? poszukujemy lekarstwa dla koleżanki, które jest dostepne właśnie we Włoszech.
 
Witam po świętach...
U nas dalej katar u Oskara:no:jak długo może on trwać????bo tak mu nic nie ma , na spacery wychodzimy i jest ok, tylko w tym nosku cały czas coś słychać:no:Za to ja znowu chora , trzeci raz w tym roku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:całe święta połykać nie mogłam:wściekła/y:, tak mnie boli gardło...
ulenka -zdjecia super:-)
patrysia -współczuję, tez tak kiedyś wyglądałam:crazy:I też byłam na równicy ale tydzień wcześniej i tez było superrrrr:-D
pozdrawiam:-):-):-)
 
Witam,
ulenka507 - nie bylismmy u lekarza, na drugi dzien babel sam pekl i nic go to ni bolało. Za to zlapal niezłe przezieienie - efekt swiątecznych spacerów, kaszle, ma straszny katar i nie moge wyjsc z nim na polko - a pogoda taka ladna.

Patrysia, wspolczuję Ci. Ja przechodzilam cos podobnego, tyle że spuchlam z winy dentystki i skończylo się w szpitalu - 3 dni. Cala buzia opuchnięta. kuzynka, ktora spotkalam w szpitalu, nie poznala mnie! Miałam zabieg - ściąganie ropy ogromnymi iglami wkuwanymi w dziąsła zaraz pod nosem.... brrrrr. Okropnośc.

Dziewczyny jak sie dostać na tajny?? Można? Chętnie pooglądam zdjecia dziecie i Mikiem też się pochwalę :)
no to ja mialam cienka igla sciagana rope bo wtedy jeszcze nie mailam takiej big opuchlizny ale dzis juz jest troszke lepiej :tak:

Witam sie i ja po świętach
Zdjęcia dałam na tajnym jak by ktos chciał zobaczyc
U nas cisza i spokój mały rozrabia jak pewnie wszystkie dzieci na dworku tez bawi sie fajnie byl czas ze jadł mi pasek ale jakos teraz sie uspokoiło musiał pewnie posmakowac:tak:Od pewnego czasu chodzi i woła na mnie zamiast mama to Ania tak fajnie mu to wychodzi jak sie mówi do niego daj buzi to kiwa głowa nie a od wczoraj mówi nie

Patrysia ja tak miałam 3 dni przed weselem ale okłady na opuchlizne pomogly i wygladałam jak człowiek juz
Gosia fajno ze podórz ok i dzieci zniosły ja dobrze my jak wracamy juz zawsze od mojej mamy mały tez marudzi nam w samochodzie a tak to jest ok lubi jeździć
heh no to musi swietnie brzmiec Sewi to pewnie nie szybko powie Patrycja bo troche za trudne wiec gania za mna i mama mama a tez juz mowi i pokazuje glowka na tak i na nie
i brawa dla Was za nowe osiagniecia :-D


a to na wiosennym spacerku :)
Momp to dobrze że problem zniknał, ech z chłopakami to jest problem z tymii napletkami, a to karzą ściagać , a to nie i cżłowiek już sam nie wie co robić, w kazdym bądx razie obserwować trzeba żeby w razie czego pomóc ;)
Aniu na pewno bardzo pociesznie brzmi jak synus woła do Ciebie po imieniu:)
dziewczyny mam pytanko, czy którasz was ma może kontakt z kimś kto mieszka we Włoszech ? poszukujemy lekarstwa dla koleżanki, które jest dostepne właśnie we Włoszech.
fajne zdjatka a Gabi jaka zadowolona :-)
kurcze a co do Wloszech to niestety nie pomoge a co to za lekarstwo ze tylko stamtad jest ??
Witam po świętach...
U nas dalej katar u Oskara:no:jak długo może on trwać????bo tak mu nic nie ma , na spacery wychodzimy i jest ok, tylko w tym nosku cały czas coś słychać:no:Za to ja znowu chora , trzeci raz w tym roku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:całe święta połykać nie mogłam:wściekła/y:, tak mnie boli gardło...
ulenka -zdjecia super:-)
patrysia -współczuję, tez tak kiedyś wyglądałam:crazy:I też byłam na równicy ale tydzień wcześniej i tez było superrrrr:-D
pozdrawiam:-):-):-)
kurcze dalej katar
a moze alergia na cos???
pylki albo cos :eek:
my znow pojedziemy na Rownice to moze sie zobaczymy i zgadamy sie kiedy co
fajnie byloby sie spotkac :-D:-D:-D:-D
zdrowiejcie tam szybciutko :tak::tak::tak:
 
reklama
oj masz racje ulenka 507 - lekarka kazala sciagac i przemywac rumiankiem (przestaliśmy to robić jak skończyl roczek), tesciowa moja mam ngdy tego nei robiły i dzieci zdrowe, kolezanki robiły...... i bądź tu mądry. Myslę, ze problem nie wziąlsie z tego i jak będe miala jeszcze synka to tez bedę tak robiła. :tak:
Baniorka - doswiadczenia nie mam, ale ja pewnie dawalabym malej wode w nocy az przestanei sie domagac - tak przynajmniej radza w tv i gazetach :)

Czy to do kropecki amm sie zwrocic o prawo wstepu na tany?? :-)
 
Do góry