reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Monia- wysłałam ci prywatna:) czekam na odpowiedz:)
Ja niestety nie pomoge w sprawie mdłosci bo umnie krotko trwały:)

Mowie wam tez nas NFZ :szok:
zeby dostac sie do specjalisty trezba juz 4 miesiace naprzod wiedziec kiedy sie zachoruje:szok::crazy:
nawet do lekarza rodzinnego rejestrowałam sie z tygodniowym wyprzedzeniem masakra :angry:
 
reklama
A ja mam dzis dobre wiadomosci Mati przypomnial sobie ze ma nozki:-):-)Tak z glupoty postawilam go na srodku pokoju a on ruszyl przed siebie i dzis czesto wybiera te forme transportu:wściekła/y::-)A ile uciechy przy tym, a babcia wczoraj stwierdzila ze nie przedepta roczku:wściekła/y:Chyba zdenerwowal sie na babcie bo dzis jej pokazal jak chodzi. Tym bardziej ze ma o 5msc kuzyna od mojego brata ktory jeszcze nie chodzi. Ach no dumna jestem po prostu.
A teraz zasnal, chyba sie zmeczyl tym chodzeniem. Noi w koncu moge powiedziec ze jest zdrowy:-)
przyszli rodzice na kwietnia to jeszcze nie tak zle jak juz pisalam ja na echo mam czekac 7msc:szok::baffled:
gosia78 nie kupowalam bo mi troche lepiej bylo, ale teraz juz chyba skapituluje, choc dzis juz az tak mnie nie meczy jak wczoraj:confused:
moniamonis wy sie macie z tymi chorobskami, no szok. Zdrowka zycze
syneczki no szkoda ze tylko kwiecien wchodzi w gre, ale i tak bede ci dopingowac;-):tak:
Reszte caluje i pozdrawiam.
 
czesc dziewczyny:)
dopisuje sie do Was z moim lutowym malenstwem:)
jak tam Wasze roczniaczki (lub prawie)
co prawda julcia miala termin na styczne ale przeciagnelo jej sie w brzuszku wiec lutówa dzidzia jest:)

milego dnia
 
Witam sie dziś
śpiesze sie wam pochwalic jaka to dumna jestem z moich synów w szkole same pochwały Arek jest 3 w klasie pod wzgledem średniej a Kacper 5 wczoraj to chyba z 10 cm mi przybył na zebraniu pani chwaliła moje pociechy:tak::-Da ja dzis obcielam Bartusiowi piórka:-):tak:siedział grzecznie a jak dziwnie wyglada;-)
anna ajra wyrazy współczucie trzymaj sie dzielnie kochana
Kaskax to super ze mały przedreptał sobie roczek:-)

eowyn witaj i pisz czesto a u mnie było odwrotnie miało być dzieciotko lutowe a wyszło ztyczniowe ale zagoscilam sie tu i zostałam:-D

Ja tez nie pomoge w sprawie mdłosci bo nie miałam ale brałam prenatal i moze dlatego
 
Ostatnia edycja:
Hello
gosia 78 - no niestety wcale nie jest lepiej :-(dzisiaj dałam małej rano mleko i znowu zwymiotowała. Podobno mleko wzmaga odruch wymiotny ale to już 5 dni choroby.
przyszlirodzice - dzięki a PW:-) fajnie, że chociaż ty mi zaufałaś
kaskax25 - super, że Mati chodzi, zdolny chłopak :-). Moja księżniczka woli jednak na czworakach. Pierwsze urodzinki za niecałe 2 tygodnie a Majka do samodzielnego chodzenia się nie zbiera. Przejdzie ze trzy kroczki jak stoję obok ale to by było na tyle. Nawet chodzenie za jedną rękę nie za bardzo jej wychodzi.
Ale za to wczoraj wieczorem prawie powiedziała Maja, jak widziała swoje odbicie w lusterku. Wyszło troszkę bardziej jak Mania ale to i tak już coś :-)
eowyn - witaj i napisz coś więcej o sobie i Julci:tak:
Ania31 - no tylko pogratulować takich chłopaków:-)

Buziak
 
witam ię i wpadam na chwilę. U mie dzieciaki chore. Wiktor niby nic takiego ale ma też okropną wysypkę i nie wiadomo od czego. Olek ma zapalenie oskrzeli :wściekła/y: A jutro urodzinki :dry:
 
Witam sie i ja.U nas na szczęscie poki co- odpukac- omijaja nas choroby i wirusy- obym w złą godzine tgeo nie wypowiedziała:tak:
kropecka moze jutro akurat pod wpływem emocji nie bedą malemu dokuczały te oskrzelka- zdrówka dla chłopcow.
Ania31 bravoooooooo.Tacy synowie to duma :tak: Ja rosne jak słucham pochwał o Martysi- zwlaszcza w tej irlandziej szkole- bo polska to pikus:-D piorka obcięła Bartolinkowi:szok: pokaz nam to dzielo:tak:I mam nadzieję,ze masz racje co do tuptania mojej Niki;-)
kaskax25 super,ze Mati sobie przypomniał,ze umie chodzic:-D Jak nic to pokazówka dla babci:tak::-D Oby mu tak zostało juz.A Twoje samopoczucie.. no cóz - trza przezyc :sorry2: Minie szybko i niedługo bedziesz dumną mamą poraz trzeci;-) Buziale
moniamonis moja Niki tez sama nie chodzi jeszcze:tak: Smiga przy meblach ,łozku oby sie tylko czegos podtrzymac a jak nie ma juz czego to zaraz na czworakach dojdzie gdzie chce:-D No nic- musimy poczekac az same sie "odwaza":tak:
kluseczko pamietamy i czekamy na jakąkolwiek wiadomosc.Badz dzielna jak Twoi chłopcy....
Syneczki2 słyszysz mnieeeeeeeeeeeee.A no tak- słyszysz juz:zawstydzona/y: Ciesze sie ze to nie było nic powaznego jednak:-p Bravo za egzaminki- zdolna bestia:-p
Nie miałam póltora dnia netu i myslałam,ze mnie:wściekła/y: ehhh...- uzaleznienia:dry::sorry2::-D
partysia na tajnym napisałam:tak:
eowyn witamy witamy.Napisz cos o córci :-p
zaden bobo dzis nie ma urodzinek czy cos mi umknęło? :confused:
 
reklama
Do góry