reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

cześć dziewczyny . Dzis miałam ciężką noc:dry: Oliwia cycoliła mnie chyba co 15 min tak jakoś przez 5 min. Sutki pięka do teraz:dry: i oczywiście czuję się nieprzytomna Teraz Oliwcia śpi a wcześniej oczywiscie mam robiła za smoczka Urok karmienia butelka polega na tym ze dajesz butle i po pięciu min dzidzia uduldana ty wiesz ile zjadła no i reszta czasu dla ciebie Nie to ze zebym chciała się wycofać z cycolenia co o to nie za dużo kosztowało mnie by wyszło . Tak mnie jakoś wzięło na porównywanie:sorry2:
Kropecka mnie również dkokuczjaa hemoroidy :dry:tyle ze poki co nic z tym nie robię po Julce jakoś same przestały się odzywać teraz to nie iem czy będzie tak dobrze
No i uciekam dzidzia wzywa do zobaczenia.
Kropecka dziś zrobię wszystko by przesłać ci brakujace dane Obiecuję:tak:
 
reklama
dawna-cloe - hmm ja niestety w nocy mam podobnie chyba ze maly zmeczony to budzi sie o 24 potem 3 badz 4 no i potem o 6, 7 i juz potem nie spi do 12 :dry: a sutki to mam tak popekane i za kazdym razem jak daje mu cyca to najpierw sie zastanawiam czy oby napewno mu dac bo boli to nie mozliwie :wściekła/y: auc :-(ale nie chce przestac karmic piersia ani tez nie chcialam go dokarmiac butla juz i tak daje mu herbatke z hippa z kopru wloskiego od 1 tygodnia, a zas na te sutki to stosuje krem bepanten - jest dobry ale co z tego jak zaloze stanik czy bluzke to ten krem wsiaka w ciuchy i zadnego pozytku z tego bo trzebaby bylo chodzic bez a u nas to chyba nie mozliwe bo tescie szwagierka ... :angry::wściekła/y::no: ehhh masakra - mam nadzieje ze to sie zagoi :sorry2:
 
Witam sie i ja
U mnie nic nie boli troszke brzuszek piersi ok sa
Tylko małemu sie przestawiło i najlepiej spi mu ise u mnie na brzuchu albo na raczkach i tak to wyglada ze nic nie moge zrobic bo siedze z nim w sumie odpoczywam ale jak Kuba zaczyna wołać pobaw sie ze mna to nie wiem do którego iść i kłade małego bawie sie chwile z Kubą potem mały ryczy i biorę go na rece to Kuba znowu swoje pobaw sie ze mna i tak mija nam dzien za dniem w miedzy czasie musze jakis obiad wykrecic:no:ech potem chłopcy ze szkoły przychodza i lekcje i siedze z małym z cyckami na wierzku i tłumacze im
A w nocy jak usnie po kąpieli około 21-22 to śi do 2 -3 nad ranem a potem co godzine półtorej sie budzi do cyca
Czasami na siedząco zasypiam
pozdrawiam i uciekam bo mały płacze
 
no to mój Olek w porównaniu z waszymi dzieciakami to narazie aniołek. W nocy co 3 godziny budzi się, je z 10 minut, Maciek go przewinie, chwilę ponosi i odkłada i on śpi. Chociaż dzisiaj nie tak łatwo chciał iść spać i został nawet ze mną w łóżku bo zasnęłam :/ W dzień jest nieco gorzej, budzi się co 2-3 godziny, zje, potem noszę go i zasypia ale jak odkładam do łóżeczka to często się budzi i biorę go z powrotem. Jak tylko usypia to znów do łóżeczka aż wreszcie zasypia na dłużej.
 
Najka ty kumuluj energię na później - przyda się bardzo :tak: ja na żylaki stosowałam Avenoc, ale efekt był, szczerze mówiąc, zerowy :confused:
Magdalena nie łam się a ten ból przy badaniu jest faktycznie nieprzyjemny, dla mnie był gorszy niż skurcze (chodzi mi o rodzaj bólu), trudniejszy do zniesienia
Patrysia, Cloe moje sutki już się trochę podkurowały, ale pierwszy tydzień wyglądały horrorastycznie i bolały bardzo :dry: Igor wyglądał czasem jak wampir - z krwią na ustach, jak zjadł strupka :szok: teraz jeszcze nie jest idealnie, ale 90% lepiej. A na sutki jest super PureLan (czysta lanolina)
 
witam lutowki]]]]]]]]]]]]]
pojechalam do szpitala ale nie bylo rozwarcia tylko skurcze wiec dali mi cos przeciwbolowego i moglam pospac w szpitalu, po 4 godzinkach o 4 rano wyszlam do domu. skurcze wrocily co 3 min wiec o 17 zdecydowalam sie wrocic do szpitala bo niemoglam zniesc juz bolu. uslyszalam od poloznej ze niestety dalej bez zmian i raczej nic nie moga zrobic, naszczescie lekarz zdecydowal inaczej, poniewaz mala sie nie ruszala (ona cala ciaze taka) przekluli mi wody (godz18.00) i tak sie zaczelo;))))................Nikola urodzila sie 17.02.2008 porod naturalny (12 godzin) o 6.09 rano. Ma 3.83 kg i 59 cm i tak jak w brzuszku jest bardzo grzeczna i duzo spi ;)))))))))))) ale teraz to mamusi nie przeszkadza ;))))))) o 18 czyli jak Nikola miala 12 godzin wypisali nas do domku. dzisiaj odwiedzila nas polozna i byla bardzo zadowolona, obie czujemy sie swietnie ;))))))))):-):-):-):-):-):-)

trzymam kciuki za oczekujace mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nikka - gratuluje

Chyba muszę sobie zmienic suwaczek:-( bo ten co mam nie pokazuje dni po terminie:wściekła/y:

Już bym chciała te bolace brodawki i hemoroidy byle tylko nie czekac 2 tygodnie:dry:
Zaliczyłam mego długi spacer i nawet pełny pęcherz mi w tym nie przeszkodził. Jutro mycie okien!!!!!!!!
 
reklama
Do góry