reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

anna_ajra moi chłopcy kiedy dowiedzieli sie ze bede mieli rodzeństwo krzykneli jednogłośnie brata:-D:-):tak: bedziemy mieli jak grać w piłkę:-) no ja oczywiście zaprotestowałam ze chłopców w naszej rodzinie wystarczy ;-)teraz juz mniej teraz moze byc dziewczynka:-)ale co bedzie to bedzie oby zdrowe:tak:było
Chociaż ostatnio miałam sen śniła mi sie dziewczynka aniołek ze skrzydełkami i powiedziała mam na imie Anielka i bede twoja opowiedziałam sen siostrze i powiedziała ze ona swoja córke tez tak własnie wysniła .
Nie powiem bardzo bym sie ucieszyła ale zobaczymy:-)
Pozdrawiam lutowe mamusie:tak:
 
reklama
Ania31- mnie też już w tej ciąży przyśniła się Moja dziewczynka. Zobaczymy, czy nam się sprawdzi. Najważniejsze, żeby Maluszek był zdrowiutki, a cieszyła się będę nieziemsko.
 
Ania31,Ika_s jak fajnie że małe się przysniły ;-)

Ja po urlopie wyspana po wszeczasy ;-D i zadowolona :cool:

Ika_s będzie zdrowa - zobacz ile mam małych fasolek trzyma za was kciuki.


Najka - ja jutro idę na USG - ale ty napisz jak tam twoje poszło :-)

anna_ajra - i umknęłaś z mojega dnia USG :-D

Pozdrawiam wszystkie lutowe mamusie :elvis:

Kropecka miłego wyjazdu i oby wam pogoda dopisała:cool:
 
Cześć Dziewczyny

Widzę, że kilka lutowych mam przybyło do naszego grona, bardzo się cieszę,że nasze grono się powiększa.
Ja właśnie wróciłam z nad morza, razem z mężem po powrocie z Węgier spontanicznie spakowaliśmy się i wyjechaliśmy do Mielna:-)
Pogoda z początku ładna zmieniła się tragicznie i robiliśmy sobie wypady poza Mielno, innaczej byśmy padli z nudów. Synek nasz był u moich rodziców, ale tak się za nim stęskniliśmy, że w drodze powrotnej zabraliśmy go do domku. Wróciliśmy dzisiaj w nocy, spałam do południa , a teraz jak tylko doszłam do kompa szybko weszłan na nasze forum.
Moja fasolka czuje się dobrze ,w tym tygodniu idę do ginekologa i mam nadzieję,że wrócę ze zdjęciem dzidziusia, wówczas się nim pochwalę;-). Pozdrawiam Was serdecznie i właśnie zabieram się za dokładne czytanie zaległości czyli: co u Was słychać.
 
Hej dziewczynki…..
Ale dzisiaj piękna pogoda u mnie w Łowiczu była teraz troszkę popaduje deszczyk ale dzionek był luksio.
Ładna Expanno wracając do imion dla dzieci ja też już myślałam o nich .Dla córeczki podobało nam się zawsze Laura , Sandra, a dla synalka może Oliwier. Wydaje mi się że będzie dziewczynka zakładając że we wcześniejszych dwóch ciążach które zakończyły się niepowodzeniem właśnie miałam córeczki.
Kinusia.. podstawą aby dzidzia przyszła na świat jest pozytywne podejście Twoje, ma być dobrze i będzie dobrze. A ja przesyłam ci moje filutki pozytywnego myślenia. GŁOWA DO GÓRY.
 
Cześć Lutóweczki!
U mnie wszystko dobrze, 7 tydzień, dzidziuś 7 mm. I bije mu serduszko! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zmęczeni emocjami.
Myszaaa dzięki za zainteresowanie. A za Ciebie ja jutro mocno kciuki trzymam, na pewno też będzie dobrze!:-)
Anna aira jak dziś Twoje sampoczucie?
Ania31 rzeczywiście dziewczynka by pasowała, i tak przewaga mężczyzn w domu jest znaczna!:))
Pozdrowienia dla Wszystkich!
 
witajcie Lutowe Mamy :)
chciałam się z Wami przywitać - bo i dla nas pojawiła się nadzieja.. co prawda ostatnie próby kończyły się wczesnymi poronieniami (z powodu problemów z tarczycą) ale teraz przyjmuję regularnie leki i właśnie czekam na dogodny czas, żeby się wybrać do ginekologa - mam nową pracę od niecałych 2 tygodni i nie chcę tak na samym początku brać wolnego dnia, czy też zwalniać się wcześniej, żeby zdąrzyć do giny..
z rewelacji ciążowych - to przede wszystkim mdłości (na razie nasilają się po przytulanku dnia wcześniejszego :szok: a na co-dzień da się przeżyć), biegam do łazienki bardzo często no i dolna część kręgosłupa+biodra dają się często we znaki - ale to pewnie też przyczyna w mojej figurze..

już od jakiegoś czasu zaglądałam tutaj, nawet się witałam (hmm..nikt wtedy nie odpowiedział :-(), ale nie wiedziałam jak zacząć.. teraz już trochę łatwiej, skoro pojawiła się nadzieja..

a o mnie jeszcze:
mam na imię Asia, od stycznia jestem szczęśliwą mężatką i od początku staraliśmy się o dzidziusia - ale na drodze stała nam moja tarczyca. Po długich kolejkach udało mi się dotrzeć do endokrynologa i od 9.maja biorę leki. Lekarka mówiła nam wtedy, że szansa na dzidzię pojawia się po pierwszym dniu przyjęcia leków - ale nie dowierzaliśmy - teraz wiemy, jak wiele racji miała :tak:
Z zamiłowania zajmuję się tłumaczeniem tekstów z j.angielskiego, udzielam się na też na forum dla osób z zaburzeniami osobowości typu borderline (dokładnie to jestem tam modkiem), kocham pracować z dziećmi i marzę o studiach psychologicznych. Obecnie pracuję jako fakturzystka w hurtowni niezmechanizowanego sprzętu AGD (wyposażenie kuchni, łazienki i innych pomieszczeń ;-)). Bardzo podoba mi się ta praca - i wygląda na to, że też zyskuję sympatię wpółpracowników - też tych na szczebelkach nade mną :-).
pozdrawiam Was serdecznie - i jakbyście miały jakieś pytania - chętnie odpowiem.
achaa :-D
termin według @ jest na 15 lutego 2008 :-)
buźka!
jabi
 
Witam Was dziewczynki gorąco.
anna ajra no przecie co dziennie piszę - chyba :-)
u mnie nudności nadal występują najgorzej jest rano - tragedia nawet wstać mi się nie chhce jak sobie pomyśle że mnie znowu będzie muliło. wrrrrrr.
Dziś zaczeli opac nam fundamenty i jak nie zaczęło padać jutro też ma lać. Jesteśmy 1 tydzień do tyłu. wkurza mnie to no ale cóż.
kiniusia mam nadzieje że poszłaś do lekarza- chhyba tak bo nic nie piszesz. Przesyłam pozytywne fluidki do Was.
A co do imienia to.........szybkie jesteście. Kamila imie wybieraliśmy w 7-8 miesiącu. Ja liste imion z netu, nastepnie wydruk no i droga eliminacji. :-) Teraz też pewnie tak będzie. Chciałabym dziewczynkę ale to zyczenie rodziców dla Kamilka pewnie lepiej by było gdyby to był chhłopczyk - miał by się z kim bawic ale tak czy siak lubi dzieci więc pokocha co będzie miał. Najkacieszę się że wsio ok.
kasia k-ce
szczęściara z Ciebie z jednych wakacji na drugie no no :-)
 
jabiwitaj kurcze nie kojarzę Cię z początku ( może mnie wtedy jeszcze nie było???) tak czy inaczej zaglądaj do nas wcześniej i poproś anne ajre o wpis do mam lutowych :) całuski
 
reklama
kiniusia - co z fasolką ? Jak się czujesz?
ladna.ex.panna - myśleliśmy już nad imionami ale żadne nam nie podchodzą:-(, zostawiliśwy więc to do momentu aż poznamy płeć dziecka.
anna_ajra - już wróciłam i przez następne dwa tygodnie będę z Wami, wiosna i lato to zawsze dla nas szalony okres.
jabi- witaj , mam nadzieję że będzie dobrze, będę trzymała kciuki.
agawa1- z powodu pogody nie były najlepsze, ale razem z mężem cieszyliśmy się swoim towarzystwem .

Jeśli chodzi o jedzenie to preferuję obecnie kuchie tradycyjną, o indyjskiej czy chińskiej które uwielbiam nie mogę nawet myśleć:no:, ogólnie mdłości nie mam bardzo dokuczliwych,poza tymi dwoma przypadkami.
Zawsze z mężem siedzieliśmy wieczorami do 1-2 w nocy, teraz 11-12 i człapie do łóżeczka;-), w tym częste drzemki popołudniami.
Wchodzę często na allegro gdzie oglądam najnowsze modele wózków, łóżeczek, pościeli, elektronicznych niani i innych "super sprzętów" i już nie mogę się doczekać:-) , macie to samo???
Własnie mój kiciuś mruczy potężnie i prosi o pieszczoty więc kończe kobietki, życzę Wam i Waszym fasolkom słodkich snów.
Do jutra:-)
 
Do góry