reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

preview.php

JEstem anty komputerowa więc sorki za wpadeczki
 
reklama
Kaska- to znaczy ze bedzie dziewczynka bo zabiera ci urode:p tzn. psuje cere:p
fajnie ze juz czujesz kopniaczki. jak ja czasem za tym tesknie:( teraz moge dostac mega kopniaka albo zostac ugryziona w palec hihi
Patrysia- nie rozrabiaj, ja wczoraj zjadlam az 3 paczki :zawstydzona/y: a sama jestem jak ten paczek
 
:-)Sto lat dla Miłoszka i Ewuni!!!
Samych pogodnych dni z uśmiechem na buziaczku, dużo zdrowka i spełnienia marzeń od cioci Gosi z Piotrusiem i Jasiem:-)
 
Sto lat dla Miłoszka i Ewuni:-):tak:
Co do fotelików Oliwka dziedziczy po Julce Meggy Jest ok Julka teraz dostała z chicco taki co będzie rósł razem z nią i poki co też sobie chwalę
MOMP jesli widziśz uzywany ale w świetnym stanie to czemu nie fotelik to wkońcu nie buty;-)
Baniorka daj suwaczek do podpisu będzie się pojawiał po każdym twoim poście:tak:
kaska wiec to już czas kopniaczkówwracająż wspomnienia:sorry2::tak:
Gosia jak tam Piotruś w przedszkolu?
 

sto lat dla naszych małych jubilatów!!!!!!
dzien doberek wszystkim!!!!
Kaska powodzenia z nowym wątkiem:) a masz juz tam mamuśki jakieś? dobrze że samopoczucie masz dobre, a krostki to moze faktycznie na dziewczynkę :):):)
co do fotelika to ja musiałam Gabi zmienic jak miała pół roku ze wzgledu na te rozwórke co nosiła i patrzyliśmy przede wszystkim na to żeby sie w nim mieściła, nie mogły być zbyt wysokie po bokach bo nóżki jej musiały wystawac, no i kupiliśmy jakiś bezfirmowiec w Tesco za 150 zł, ale jestem zadowolona , mozna go ustawic w pozycji półleżącej i siedzacej, ma atest , moze nie ma zbyt wielu bajerów ale podstawowe i najważniejsze że dziecko siedzi bezbiecznie zapiete
 
Hej wszystkim
Fotelik Oliwierka jest firmy megy a Amadeuszka zoot nie wiem czy dobrze u mnie z pisownią.
kasia no mówiłam od początku ze Nikolka jest a o chrostki sie nie martw co to w porównaniu z takim skarbeczkiem :-)
patrysia fajny rocznik ten 82` nie siadzisz?:-p
ulenka :szok: a myślałam ze mnie nikt nie pobije. Czyli nie jest tak źle jeszcze ze mną że mam napady, podpady i zapady na trzeciego bobaska w tym wieku :-D
 
reklama
Do góry