reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Dziekuje dziewczymki:tak:kaskax25 a do czego tu sie przyznawac:zawstydzona/y::-D Chociaz coś gdzieś chyba wspominałam,ze Niki to moj prezent urodzinowy;-) zreszta-teraz beda się liczyły jej urodzinki :-p:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Wybaczcie, że Was tak zaniedbuję... ale tonę w pracy.:hmm: Trudno jest mi się wyrobić, nie wspominając już o obowiązkach w domu...:rolleyes2:
Michaś rozkręcił się na całego i nie można go spuścić z oka. Coraz bardziej psoci i mniej już śpi, więc mam co robić.:-)
Postaram się nadrobić zaległości!
:wink:
 
Ostatnia edycja:
Zytka - ja filmy z aparatu przetwarzam na Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket
No i piękna grzywka!
Margaritta - dziękuję! Ale mam na to łatwy sposób ;-)

anna_ajra wiesz co... ja to Cię podziwiam :sorry: wiesz za co? Ze potrafisz wszytskim zawsze cos odpisac- nie pomijając nikogo:eek: cóz za pamięć;-)
12 kilo... rzeczywiście masz co dziwigać...:-D
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Ściskam Cię mocno!:-D
Najka - jak w pracy?
Rekinasia - u nas jest bardzo podobnie. Michaś też wszystko zrzuca, otwiera i bierze do buzi, ale "na szczęście" nie mamy zwierząt domowych.:laugh2:
Co do płynu, to jestem zadowolona bo działa:happy:. Michaś niedługo po kąpieli idzie spać.
Syneczki2 - widziałam zdjęcia i muszę przyznać, że dzieci wyglądały fantastycznie i ogólnie impreza była widać udana.:yes:
Co za dzień... urząd pracy, kartki i za małe auto... och!:baffled:
No i synek załatwił Cię na cacy... takie limo!:surprised:
cloe,
ulenka507 - :-)
ladna.ex.panna - cieszę się, że podróż była w porządku.
Co do imprezki urodzinowej, to najlepiej porozmawiać z właścicielem lub kierownikiem lokalu o kąciku dla dzieci.
lileczka - nasz Michaś też lubi piłki i samochody, ma taki jeden upatrzony. Bardzo lubi też swoją "Sójkę" Jana Brzechwy, jak żadną inną. No i kubeczek z łyżeczką.:-)
Jak nocki i ząbki?
Gosia 78 - jak zdrówko Piotrusia?
MOMP - Witaj!
Ania31, kropecka - jak zdrówko?
Zytka - ciekawa ta zabawka, którą Marcysia dostała!:blink:
moniamonis - szybkiego powrotu do zdrowia życzę!
miauczus54 - witam po przerwie i gratuluję ciąży!:-D
Ania31 - jeśli chodzi o walentynki, to myślałam o kinie i kolacji, ale nie chcę prosić teściów, więc zostaniemy pewnie w domu...:sorry2:

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
MARGARITKO WSZYYYYYYYYYYYSTKIEGO CO NAJ NAJ NAJ A CO NAJ TO JUŻ SOBIE SAMA POMYŚL CO POTRZEBA I CO BYŚ CHCIAŁA :-D

Już wiadomo skad te nerwy w nocy. Normalnie ząbek tzn wszystko na to wskazuje. Zrowy jest bybył przebadany dziąsło poszarpane jakieś na dole mało tego poprzygryzał się od wewnącz policzka :szok: i gardełko lekko zaczerwienione ale to na bank od tych krzyków aż mi ulżyło że to nie nawrót choroby. Dostał aperinas na dziąsełka który:szok: skutkuje o wieków tzn o 3 lat :-p cos tam na uspokojenie i wyciszenie i przeciwbólowe i nocka zleciałaaaaaaaaaaaa moje dziecko wróciło a z przespaną nocką myśl o córeczce :-D ale jednak wracamy do pierwotnego załorzenia nie teraz a końcem roku za dużo mi spadło na ten rok akademicki wszystkiego ehhhh
miauczus54 witaj my się nie znam jeszcze ale wszystko da sie nadrobić. Na początku gorąco gratuluje malutkiego/j cośka :tak:


Ja to jestem dopiero zamiast napisać o buncie Amadeuszka pisałam o Oliwierku. Jak tak czytam Was to przychodzą mi dwie myśli. Albo mam złote dziecko albo po prostu ich nie zauważam przy codziennych napadach pierworodnego. Oli bije wszelkie rekordy. Nie ma dnia żeby nie było darcia na całę gardło czasem dorzuca jeszcze gryzienie ale sporadycznie jak już nie panuje nad sobą. Co prawa znacznie szybciej kończy swoją arię niż przed 6 miesiącami która trwała nawet do 3 godzin ale za to coraz głośniejsza jest mimo że mieści się w 15-20 minutach. A Amadeuszek ja nie wiem co za cud mnie spotkał jak mu czegoś nie pozwole krzycz ale po 2 minutach już sie chichocze na całęgo nie bije nie gryzie nie pokazuje złości i oby to sie nie zmieniło po tych pochwałach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dołączam sie do zyczen---- MARGARITKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!
url
 
Hej dziewczyny!
Jadę dzis na uczelnie, w ziazku z tym nie będę zaglądała tu przez cały weekend piszcie piszcie zebym miała co nadrabiać w poniedziałek i trzymajcie kciuki za mój jutrzejszy i niedzielny egzamin. Przez caaaaaały weekend trzymajcie się cieplusio bo u nas spory przymrozek i bialutko a nie chcemy kolejnych choróbsk!!! Odpoczywajcie ile sie da i róbcie fotki żeby było co oglądać na BB :-D
 
Syneczki- bedziemy trzymac kcikasy
A ja ewakuowalam mala do moich rodzicow a sama sie kuruje dostalam jakis antybiotykl ale w sumie i tak lekarz nie powiedzial mi co mi jest a poce sie jak szczur normalnie po niocy 3 pidzamy do prania koldre to mozna wykrecac. Jak sie nachyle to mi sie we glowie kolebie i od razu cala moka a szczescie mam weeekend to sie wykuruje 3 majcie sie cieplo laski i nie chorujcie
 
Witam się i ja
Margaritta wszystkiego naj naj z okazji roczku Nikoli :tak:
Miauczaus witaj po przerwie i grastulacje z okazji zafasolkowania:tak:
Dziewczyny przeziębione znowu:dry:zaczyna mnie to drażnić jak tak dalej pójdzie przestanę wychodzić na dwór a Julka zapomni jak wygląda przedszkole:dry:
Ostatnio jestem srasznie zalatana dosłownie Moje siedzenie w domu polega na tym że biegam w kółka między jedną a drugąi kuchania a w biegu popijam kawę:crazy: Swoją drogą dziękuję Bogu za trn trunek jak ja bym bez tego przetrwała dzień?;-)wieczorami padam na twarz ...z piwem lub drinkiem w ręku... bo tylko tak mogę się odstreswać:baffled: i tylko zastanawiam się kiedy mi to za bardzo wejdzie w nawyk
Kropecka jak ja cię rozumię:tak: Kiedyś pracowałam z dziewczyną która miała swoją rodzinę i powtarzała że "odpoczywa w pracy" Gówniara była zew mnie dziewczynaka bez zobowiązań i kompletnie nie rozumiałam o cym ona mówi dla mnie wyjście do pracy było obowiążkiem a więc czymś co męczy już z nazwy:-p
Kiedy po urodzinkowym obiedzie myłam gary w kuchni a( nie było tego mało) a reszta rodziny zajmowała się moimi dziemi jakoś tak było mi dobrze szczególnie gdy słyszałam kłotnie płacz buntującej się Oliwki, nie musiałam się tym przejmować .... i psychicznie odpoczęłam...
Swoją drogą do czego to doszło by relaksowac się przy myciu garów:blink:


 
HEj mamusie nazywam się Ania z Rudy Śląskiej mam córcię urodzoną 25.02.2008 roku wcześniej jakoś nie miałam czasu wpaśc na forum powiedzcie mi ile wasze Dzieciaki śpią w ciągu dnia i jak wygląda sen nocny!! Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam
 
reklama
napisze cos o nas moja mała nazywa się Dominika ja Ania mała mierzy 84 cm waży 12 kilogramów ma 6 ząbków reszty jakoś nie widac i bardzo mnie to martwi
ale niestety tak juz jest z dzieciakami! Chętnie się przyłączę do was !:confused:
 
Do góry