reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Igorku slodki eciotka tez nie zapomniala tylko czasu nie znalazla dzis absolutnie wcale:zawstydzona/y:
jednak jest jeszcze przed polnoca :-p Zyczymy Ci tego wszystkiego co wszyscy dzis tyle,ze podwojnie:-D;-) Spokojnego i radosnego dziecinstwa maluszku nasz.


Zytusia jestem tylko ten czas :dry: Milo,ze pamietasz;-)

Kobitki nadrobie pojutrze,dzis dobrej nocki zycze sobie i Wam.Dobranoc
 
reklama
Nikolka kochana skladam ci najlepsze zyczonka urodzinowe, duzo zdrowka, moc prezentow, pociechy z rodzicow
wszystkiego co tylko sobie zyczysz
zyczy ciocia Kasia z reszta rodzinki
 
Nikola 100 lat zyczy Amelia i ciocia Ania:)

Amelka tez przechodzi chyb aten bunt tylko ze jak je sie cos nie podoba to od razu daje z dysi;/;/ kurcze wczoraj myslalam juz ze mi nos polamala tak dostalam z glowki az mi zachrupotalo ale na szczescie nos caly i obylo sie bez kwri. Ciekawe kiedy jej to przejdzie:angry:
 
:-DZ okazji pierwszych urodzinek
życzymy kochanej Nikolki wszystkiego najlepszego!
Dużo zdrówka i radości,
mnóstwo czasu na zabawy i przygody.
Moc uścisków od Michałka z rodzicami!:-D
 
Z okazji pierwszych urodzinek zyczę Ci
Żyj tak aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak
aby potem wspominać ja z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz
Po swojemu. Spełniając się

Dla Nikolki z okazji 1 roczku
 
:-)Nikolko!:-)
W dniu szczęśliwym i radosnym Twoich 1 urodzinek życzymy Ci wszystkiego co najlepsze!Słoneczka,zawsze dobrego humoru,miłosci,samych szczęśliwości i zdrówka!

Marcelinka i ciocia Zytka


 
:-)
No to dzisiaj 100 latek dla Nikoli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U nas dziś nocka lepiej,wczoraj się wcześniej położyłam i jakoś wyspałam.
A co do napadów złości, to też mamy od dawna.Jak był całkiem malutki to już piszczał jak się nie szło w tym kierunku , w którym Osi chciał.A teraz też jak czegoś nie dostanie to wrzask i całum ciałem do tyłu się przewraca.Ale ja już wiem o tym więc sama go biorę, kładę na podlodze i idę.I na razie jakoś się uspokoi.Ajak nie to herbatka albo ciacho, to go zawsze uspokoi :tak:
pozdrawiam:-):-):-)
 
reklama
Hej!

Piotruś lepszy, nie goraczkuje, gardło chyba też go trochę mniej boli bo pije herbatki owocowe i sok z malin i nie narzeka, że go szczypie, mam nadzieję, że lada dzień będzie zdrowiutki:tak:

Lileczka - Jasia ulubiona zabawka nr 1 to tor wyścigowy Piotrusia HOT WEELS, może długo przy nim siedzieć i wkładać samochodziki by jeździły w koło. Poza tym wieże z klocków i wszelkie zabawy typu coś na coś nałożyć, odkręcić, przykręcić. Mały inżynier mi rośnie!:-D. Samochodzikami oczywiście też się bawi ale krótko.

MOMP- witaj wsród lutóweczek! Mój Jaś też próbuje walczyć o swoje, siedząc krzyczy i próbuje gryźć podłogę:-D. Według mnie najlepszą metodą w takich sytuacjach jest odwrócenie uwagi dziecka, u mnie zawsze to działa, nie tylko w przypadku złości ale też w przypadku płaczu:tak:. Co do bucików w domu to szkoły są różne, zarówno Piotruś jak i Jaś biegają po domku tylko w skarpetkach.

Ulenka - mój Jaś też lubi sobie pospać obok mamusi do 9:tak:
Kropecka - dużo zdrówka dla Ciebie!:-)
Zytka - tylko pozazdrościć takiego dziadziusia, który robi wnusi własnoręczne prezenty:-):tak:. Mirosławiec to 4 miejsce pracy mojego M a nasze trzecie miejsce zamieszkania. Myślę, że za 3-4 lata kiedy M przejdzie do cywila wreszcie będziemy mogli osiąść gdzieś na stałe:tak:
przyszlirodzice - ja dziś też dostała klockiem w nos, krew się nie polała ale siniak już się pojawił:no:. Jaś nie robi tego gdy się złości tylko dla zabawy, śmiejąc się przy tym więc tym bardziej trzeba uważać bo nigdy nie wiadomo kiedy się oberwie:no:

Pozdrawia cieplutko!
 
Do góry