reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
100 LAT 100 LAT DLA AMADEUSZAAA
szczęścia , zdrowia i słodyczy ,
Tobie ciocia lileczka życzy:-):-):-)​
 
I my jeszcze my i my :-D
Z torcika płomyczek
Mruga do Madiego
Dziś Twój Pierwszy Roczek
Chodzmy do niego

Z życzeniami spieszą
Do wnuczka Dziadkowie
Jak bardzo się cieszą
Słowo nie wypowie

W uściskach cieplutkich
Wręczają Ci serce
By nie było smutków
W Twym życiu dziecięcym

Z torcika płomyczek
Robi śmieszne minki
Dziś Twój Pierwszy Roczek
Twoje Urodzinki

100 lat Amadeuszku zycze ja i moje dziewczynki ;-)




anna_ajra wiesz co... ja to Cię podziwiam :sorry: wiesz za co? Ze potrafisz wszytskim zawsze cos odpisac- nie pomijając nikogo:eek: cóz za pamięć;-)
Ladna.ex.panna sie nie martw tyle- jest z tatusiem czyli wszytsko bedzie dobrze.Wiem,ze i tak nas nikt nie zastąpi :cool2: ale "sprawa" w ktorej jedziesz jest wazna prawda? Moze jakiś przelom nastąpi:tak: Malej nic nie będzie- zasnie nawet nie wspomniawszy słowa "mama" :-p
kaskax25 muuachh ;-) jak samopoczucie?
Syneczki2 udanej imprezki.I pamiętaj starą maxymę "... ładnemu we wszytskim ładnie .." :-p:-D

wszystkie Was pozdrawiam oczywiście cieplutko.Buziaki
 
Dziewczynki moje kochane Amadeuszek dziękuje wam wszystkim i każdej z osobna za życzenia i buziaczki przesyła takie z bąbelkiem śliny akurat :-D
margatko toś mi teraz powiedziała trudno trzeba w to uwieżyc nie ma rady :-D
 
Oczywiscie zapomniałam o czyms :-D byliśmy wczoraj z Niki na szczepieniu i pani ją zwazyła i .... łooo matko moje dziecię wazy 12 kilo:szok::sorry2: mam co dzwigac:rofl2:
 

samych słonecznych dni, radości, zdrówka, szczęścia, mnóstwo całusów śle Gabrysia z mamusią
Margarito no masz co dźwigać, ale słodki to ciężar!!!!! wczoraj byłam u koleżanki jej synek ma 7 mieś i waży 11 kg, ale wcale nie wygląda, Gabi ma ok 11,5 kg ale przy nim wygląda na pączuszka :-D
Syneczki na pewno ślicznie wszyscy będziecie wyglądać!:-)
 
Witam,

wszystkiego naj naj najlepszego na ten roczek zyczymy Amadeuszkowi wszystkiego co dobre - ciocia Patrysia i Sewi :-D:-D:-D sto lat :tak::tak::tak:

a tak poza tym to jakos nie mam weny ostatnio - troche problemow... i maly znow kaszle ale dostaje leki wiec zobaczymy :tak:
pozdrawiam i buuuuuziam mocno wszystkie
 
Moje gratulacje Ania, tak trzymaj:-):-):-)
Patrysia zdrowiejcie mi tu szybko i na BB z powrotem brakuje tu ciebie:dry:
 
reklama
:-):-):-)Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Amadeuszka,
sto lat, zdrówka, dużo uśmiechu i wszystkiego co najlepsze
od cioci Gosi z Piotrusiem i Jasiem:-):-):-)
 
Do góry