reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Wszystkiego najlepszego dla Mikołajka!!!!!!!:-D:-D:-D

No fakt z ogródkiem mam dobrze tylko sie narobie w nim ale szczegół;-)

a aparat juz kupiłam tylko teraz czekam na listonosza kiedy dostarczy:tak:

kropecka a Olek to juz fajny facet:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Hej Dziewczyny, u mnie ostatnio nieciekawie. Moja babcia umarła w zeszłym tygodniu:-(, więc nie miałam głowy do pisania. W czasie pogrzebu Natuś musiała zostać z teściową, pierwszy raz, więc strasznie się stresowałam. Ale na szczęście wszystko było ok. Mała nie płakała, zadowolona, w ogóle ostatnio ma jakiś okres szczęśliwości:tak:. Japka jej się nie zamyka, non stop się śmieje z wyjątkiem chwil kiedy swędzą ją dziąsełka. Ostatnio dostała od chrzestnych misia i od tej pory z nim śpi. Wcześniej do snu musiałam ją trochę pokołysać, pośpiewać, a teraz... kładę ją do łóżeczka, daje smoka, obok kładę misia ona się przetula i zasypia:szok::-D. Słodko to wygląda.
Paulineczka przykro mi z powodu Twojego dziadka, ale cieszę się z powodu taty. Niech szybko wraca do zdrowia.
Anna_ajra to naprawde dobrze, że trafiłaś na taką nianie. Nie ma to jak spokój jak zostawiasz z kimś dziecko. A skoro Michaś ją zaakceptował to napewno wszystko ok.
Gosia78 a może zrobisz kaszkę na swoim mleku? Jak nie to może Bebilon? Jest słodkawy, powinien posmakować Jasiowi. Moja Natala bardzo go lubi. Albo może kaszka mleczno-ryżowa?
Przyszlirodzice współczuję. Super, że wszystko dobrze się skończyło, ale strach na pewno był wielki.
Kropecka super olek:-).
Zytka Marcelinka to naprawde spryciula:-D. Gratulacje.
Myyszaaa u nas też na szczęście problemów z jedzeniem brak. A już się tak martwiłam. Późno zaczęła jeść łyżeczką, ale za to teraz wcina wszystko.
Najlepsze życzonka dla Mikołajka!!!:-)
 
A u mnie 21,8 też w normie:-)

Mysza - zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla naszego najmłodszego ale największego siłacza Mikołajka:-D
Ania31- kaszką z bananami mój Jaś też niestety pluje:-( Co do zupek to podczas pobytu nad morzem dawałam Jaśkowi słoiczki i tak się skubany przyzwyczaił, że jak ugotowałam mu swoją na króliczku to wylądowała w koszu:sorry2:
Kropecka - Chłopaki prześliczne, a Wiktor jakie ma oczy;-), dziewczyny będą się pchały drzwiami i oknami:laugh2:
Zytka - daj znać co Ci powie w przyszłym tygodniu lekarz na to niejedzenie, ja najprawdopodobniej jutro będę na bilansie to zapytam, ale szczerze mówiąc znam odpowiedź: nie zmuszać, przeczekać, może to przez ząbki albo po prostu taka chwilowa niechęć, jak przestanie pić mleczko od mamusi to chętniej zje coś innego.
monika_maz - przykro mi z powodu twojej babci, też 3 lata temu przeżywałam strasznie odejście swojej zwłaszcza, że byłam z nią bardzo związana:-( Podaję Jaśkowi właśnie kaszki mleczno ryż i tymi pluje najbardziej, do tej pory przechodził kleik kukurydziany na wodzie, który tex mu się znudził. Wczorajsza kaszka ryż z jabłkiem na wodzie smakowała ale już dziś rano nie za bardzo. Bebilon znam, moje starsze dziecko było długi czas na pepti a potem na zwykłym, raz podałam Jasiowi do kleiku - nie smakował...:no: Lekarz odradzał mi mieszanie kaszek z własnym mlekiem, chodzi o przyzwyczajanie maluszka do innych smaków, można byłoby ewentualnie dawać swoje i po troszku modyfikowane...
 
Wszystkiego najlepszego dla Mikołajka:-D

Jestem zabiegana, oglądałam dwa domy na przedszkole, Dominik pół dnia aniołek, następne pół maruda:baffled:. Piotrek już ma szkołe, muszę go zawieść i odebrać,
ugotować obiad, zająć się firmą (dzisiaj tylko przez telefon) , nie mam czasu na fryzjera:dry:
kropecka- Olek cudny:-)
Cloe- jak Julka w przedszkolu?

Ja nie widze zamkniętego:no:
Chciałabym też mieć napis mamy lutowe'08
 
Ostatnia edycja:
Hej Mamcie!

Moje dziewczę zasneło po 1,5h usypiania :( Ja juz odpadałam,a ona twarda zawodniczka:) Nasz tatuś dzis raniutko pojechał do Wrocławia i my znów same bidulki :( Choć nie do końca, bo miałysmy dziś gości. Przyszła moja koleżanka z pracy z córką (córka prawie w moim wieku:)) i wiecie co? Jest w ciąży!! Twierdzi,że to zasługa Marcelki,bo była już u nas 3razy by się zarazić (jak to określiła) dzidziusiem :0 I się udało!! To juz 3 ciocia od kiedy Marcelek jest na świecie zaszła w ciążę :)- zacznę opłaty pobierać :)

Mysza-ja nie mogę sobie policzyć,bo otwiera mi się takie malutkie,że nic nie widzę :) Nie wiem czemu? :) Miki super gość! :)

Gosia-jutro idę na szczepienie to mam nadzieję,że pediatra cos mi powie na to jedzonko. Dziś spróbowałam jej dać zupke jarzynową z kurczakiem i nawet zjadła parę łyżeczek,ale to prawie nic :( Jaś superancki! :)

monika_maz- bardzo mi przykro z powodu Twojej babci :(
Pozazdrościć takiego zasypiania Twojej Natalki :)

Dobrej nocki Wam wszystkim!
 
reklama
A ja niestety nie idę na bilans...Rano chcieliśmy zarejestrować Jasia do lekarza i sympatyczna pani poinformowała nas, że nasz pediatra i jednocześnie lekarz rodzinny od 1 września nie pracuje w przychodni :wściekła/y::-(. Mamy sobie poszukać innego lekarza i inną przychodnię bo ta za chwilę przestanie istnieć:angry:. A jeszcze 3 tyg temu byłam z Jasiem na badaniu przed szczepieniem i nic ten temat się nie mówiło...Trochę szkoda, bo z naszego pediatry byłam bardzo zadowolona:-(.
Piotruś zaczyna marudzić przed pójściem do przedszkola, wczoraj jak go odbierałam wyglądał jak z krzyża zdjęty, nic nie jadł i jak mnie zobaczył chyba wyszło z niego napięcie bo prawie mi zaczął płakać:-(. Wieczorem podczas usypiania żalił się tacie, że mu się nie podoba i że nie chce chodzić. Rano też było nie najlepiej:-(. Strasznie mi go szkoda, mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.

Cloe - jak Julka, bo coś się nie odzywasz?
 
Do góry