reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć Mamusie,

ostatnio tylko podczytywałam, bo wpadłam w szał sprzątania. Jakoś tak wolę po wakacjach wrócić do czystego mieszkania.
A mój M wczoraj zrobił mi niespodziankę. Przyprowadził moją ciotkę, kazał mi się przebrać i powiedział, że ciocia zajmie się Kubusiem, a my idziemy do kina. No i poszliśmy, na "Opowieści z Narnii". Zrelaksowałam się, bo lubię takie filmy. Przynajmniej wybrał coś w moim guście, bo jak byłam w 8. miesiącu ciąży to uraczył mnie filmem "Jestem legendą" - a takich nie lubię:-)

Paulineczka, Kluska, Kropecka - ja też mam drewniane krzesełko, ale Kuba jest jeszcze za mały. Na razie karmię go opierając go o poduszki.

Myyszaaa, cloe - nie chcę nikogo dołować, ale mi waga się trzyma w okolicach 54 kg i tak od porodu. Mój M mówi, że jestem za chuda, ale ja tak nie uważam (pochwalę się, a co!:-)) M woli, jak mam więcej ciałka. Jedyne co mnie dołuje to moje piersi. Po karmieniu są naprawdę w opłakanym stanie. Jak ostatnio byłam na usg sutka, to lekarz powiedział, że moje brodawki wyglądają, jakbym karmiła 5 zębatych dzieci przez ostatnie kilka lat. A karmiłam tylko bezzębnego Kubusia przez 3 tygodnie. Dlaczego? No dlaczego one tak wyglądają? Znacie jakieś sposoby na poprawienie stanu piersi?
 
reklama
Pierwsza noc Dominika w swoim pokoiku za nami:-D i musze przyznać że była super , tylko jedna nocna pobudka o 2.30 i sen do 6.30 . Zobaczymy jak będzie dalej, może to tylko przypadek, ale mam nadzieję że już tak będzie co noc,a z czasem pobudka nocna się skończy. Zastanawiam się nad podawaniem butli przed snem, dzisiaj zrobie próbe ponieważ wczoraj kupiłam mleko 2 i kaszke nestle "smaczny sen" więc zagęszcze lekko mleko kaszką i zobaczymy. Może jak poczuje mleczko nie będzie wypluwał smoczka:baffled:, bo jak nie jutro kupie niekapek i może moje dziecie nie będzie głodne w nocy.
aggy- ja przeciwnie lubię takie filmy jak "Jestem legendą", dzisiaj lub jutro również idziemy do kina :-) Co do piersi to nie wiem co ci powiedzieć, pierwsze dziecko karmiłam 8 miesięcy i w rezultacie miałam mniejsze piersi niż przed ciążą ( piersi zawsze miałam duże) ale ich kształt jakoś gwałtownie się nie zmienił. Zobaczymy jak będzie teraz, wiek też ma pewne znaczenie wówczas miałam 21 lat, teraz mam 29 więc skóra już się starzeje a nie regeneruje:-(

No! Dominik zrobił kupe, myślałam że będzie brudny po pachy po tygodniu nie robienia, ale nie:confused: i odłożyłam go do łóżeczka żeby poleżał bo już marudny był , ide po 2 minutach bo coś za cicho, a on śpi:szok:
Pierwszy raz sam zasnął w łóżeczku, zawsze zasypiał przy piersi. Kochany synek
 
Ostatnia edycja:
Hej
Aggy jak znajdziesz coś na poprawę piersi to możesz się podzielić informacją zawsze miałąm duże ładne piersi teraz mam dwa duże naleśnikmi a też nie karmiłam nie wiadomo ile:dry:
Anna ajra brawa dla Michasia mocny chłopak:tak:
Paulineczko my mamy fotelik z baby ono i sobie chwalę Na kółkach podwójny zdejmowany blat pasy, możliwość odchylenia fotelika ... jeden minus zajmuje dość dużo miejsca więc jeśli ktoś ma mały metraz to nie polecam
Mysza ja tż wybieram się na aerobik we wrześniu jestem jak galareta trzeba coś z tym zrobić.
u nas kropi nie pada kropi porażka ulewa wypada się stosunkowo szybko deszcz
a wtaka pogoda tylko siedzisz i czekasz aż przestanie :dry: a Julk lada moment dostanie mi kociokwiku:dry:
We wrześniu musze kupić spacerówkę tylko kompletnie nie wiem jaką a jakie sa wasze typy?
 
Witam! Ja dzis wstalam wsciekla jak osa, bo znow sie obudzilam z bolem. Boli mnie łeb i chyba nerka prawa.:crazy::szok: Chyba nie bede wymyslac chorob, tylko faktycznie pojde do GP i powiem zeby dal mi zwolnieni z pracy na to co mi dolega. Michalisko mi spi, zaraz robie kaszke i moze pojdziemy na spacer.Tego pewna nie jestem, bo cos mi sie nie bardzo chce.
 
cloe - ja już wożę Kubę w spacerówce. Mam x-landera, a spacerówka zawiera dodatkowo wkładkę niemowlęcą, więc nie zjeżdża, nie ślizga się i nie jest mu niewygodnie. Fajnie w nim śpi. Musiałam już zmienić, bo w gondolce to już tak na styk leżał:-(
 
Cloe- ja również woże Miśka w spaceróce- od urodzenia zresztą bo mam QUINNY BUZZa. Słyszałam,że fajne są quinny zapp
 
Ja mam chicco - nie narzekam - ładnie się składa - w lesie koszmarnie się jedzie :-D bo ma małe kółka ... A Z gondoli Mikołaj prawie wyrósł - co można na zdjęciach na zamkniętym zobaczyć :-)

Pozdrawiam
 
dzeiwczyny mam pytanie takie z innej beczki. 27 bede miec z P. rocznice- co byscie kupily w prezencie?? Ja nie mam pojęcia. Moze obchodzilyscie ostatnio jakies rocznice??
 
cześć dziewczyny,
dzisiaj niespodzianka, zamiast kilku kupek, dopiero jedna była :szok: normalnie dziecko mi dojrzewa :-D
nie byłam w kinie od wieków, nie chce mi się ściągać pokarmu, może niedługo nadrobię, chociaż... od sierpnia praca, od września studia. Może za parę lat nadrobię :confused:
myślę o powrocie do pracy i głowa mnie od tego boli, będę dużo wyjeżdżać i boję się jak to będziemy znosić z Igorem :sorry2: ogólnie nastrój dzisiaj nieciekawy. bywało lepiej.
Wczoraj rano wstałam z gigantycznym zastojem, walczyłam z nim cały dzień, dopiero dzisiaj rano się poprawiło. Miałam duszę na ramieniu, bo my tu same z mamą, bez samochodu, z 2 psami. gdyby się zaczął stan zapalny, to nie wiadomo co robić... A to wszystko dlatego, że sobie pierś przygniotłam ręką w nocy :wściekła/y:
Oliwka fajne fotki i świetna figurka, jak się czujesz po wywczasie? :-)
aggy też się martwię o piersi, cały czas karmię. Na razie wszystko cacy, ale podobno jak się kończy karmić to wtedy źle wyglądają. Może jakieś masaże? Podobnie ważymy, ostatnio ważyłam ok53kg, czyli 2kg mniej niż przed ciążą. Jem góry jedzenia i chudnę. karmienie chyba tak wyciąga ze mnie
Myszaa jakie forum o karmieniu czytasz? tutaj? strofowała pani doradca laktacyjny, że do 6tego miesiaca mam karmić wyłącznie piersią. Wkurzyłam się i zapytałam, dlaczego polski prawodawca nie uwzględnił najnowszych zaleceń WHO i macierzyński ma tylko 18 tygodni??? w pracy nie mam warunków do ściągania. Średnio widzę podawanie dziecku mleka ściągniętego na kiblu :wściekła/y::angry:
 
reklama
Do góry