reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

aggy a kiedy sie orientowałaś na temat szczepionki? ja własnie z Gliwic dostałam informacje ze tam najwczesniej zaczeło brakować juz przed moim ostatnim szczepieniem czyli 5 tyg.temu:-( ale jak pisze zytka moze wreszcie szczepionka sie pojawi
zytka dzięki za info:-) znowu zrobie rundke po aptekach:rofl2:
 
reklama
cześć mateczki
my się rozkoszujemy wiejskim krajobrazem i jakoś mi nieskoro do kompa, wkleję kilka fotek w naszym albumie na zamkniętym :) przyszły tydzień spędzam w mieście :-( bo szczepionka i neurolog. W te upały to będzie koszmar, dodatkowo obok nas remontują wielki wieżowiec :( Mam nadzieję, że ze szczepionką nie będzie problemu w przychodni, bo mi się nie uśmiecha jechać na darmo do wawy

synek delfinek pasjami nie znosi leżeć na przewijaku, jak tylko go kładę, to zaczyna się awantura i muszę się gimnastykować, żeby mu zapewnić rozrywkę :D gdzie tylko może, próbuje się przekręcać na brzuszek, w wózeczku też :)
nocki bez rewelacji, 2 podbudki: ok.2-3 i 4-6
Igor tak jak wasze dzidzie ciągle się ślini i pcha paluszki do buzi. Wg pediatry to jest związane z rozwojem ślinianek. Przy drugim dziecku na pewno to jedno zrobiłabym inaczej: dawałabym wcześniej smoka. Igi dostał smoka dopiero w 8tyg. i teraz chwilę pożuje i pluje smokiem a ciągle ssie paluszki. Paznokcie mu się od tego niszczą :( martwi mnie to
Magdalena, witaj w Polsce! :) gdybym chciała zmienić termin u neurologa (zarezerwowany 1,5mies temu), to na następny poczekałabym na pewno miesiąc. I nie mówię tutaj o wizycie refundowanej przez NFZ, tylko o prywatnej. Śliczne zdjęcie Szymona. Na stan zapalny pomagają mi tylko środki na receptę, ewentualnie, jak nie jest zaawansowany to podobno kefir może pomóc??? żeby przywrócić kwaśny odczyn
Kropecka rewelacyjne fotki z urlopu
ciekawe, co u Oliwki
Miauczuś my też mamy zalecenie, żeby do 6tego mies wyłącznie cysio bez mleka modyfikowanego
 
ladna.ex.panna - no gdzieś z dwa tygodnie temu kupowałam. Bez większych problemów.

miauczus - mnie znowu pediatra co innego powiedziała. Że już teraz mogę wprowadzać niewielkie dawki glutenu, bo jeśli chciałabym zacząć po 6. miesiącu, to wtedy musiałabym poczekać, zanim mały nie skończy roku, czy jakoś tak. Kompletnie nic z tego nie kapuję - teraz można, a później nie można? Jakaś bzdura piramidalna. No chyba, że źle ją zrozumiałam

Mały śpi, a ja mykam pod prysznic, bo jestem wykończona tą duchotą.
Dobranoc, buziaczki dla Was
 
No i jestem po wizycie. Na szczęści nic strasznego, przepisał mi trzy globulki dopochwowe PIMAFUCIN

Rekinasia - ty masz wózek z chicco? jesteś zadowolona??

Dziewczyny cały dzien prawie czytałam o tym pręzeniu nóżek i chyba zaraz zwariuje, wszedzie piszą o jakims upośledzeniu, porażeniu mózgowym itp. ja chyba zwariuje do poniedziałku. Cały czas obserwuje małego ale oprócz tego prężenia nóżek nic się nie dzieje złego
 
Ostatnia edycja:
Hej Magda ja mam Chicco - nie narzekam - świetnie się składa i mieści w mojej Corsie - a to bylo dla mnie najważniejesze - i nie mogę się doczekać jak przejdę na samą spacerówkę :-)
 
Magda, Myyszaa - Ja też mam Chicco S3 trójkołowiec - jest duży po złożeniu:baffled: ale ogólnie jestem zadowolona.

Dzień był męczący- czy to możliwe żeby mały miał kolke?:confused:
A może to zatwardzenie, pierdzi a nie może zrobić kupy? Nie wiem ale płakał dzisiaj dużo i widać było ,że go boli. Ja zasnełam w ciągu dnia na godzinke i nadal jestem padnięta no i boję się tej nocy, przy zasypianiu też był płącz.Widze ,że nie tylko mój mały daje popalić- musimy to przetrwać i wspierać nasze maluszki.
 
aggy moze faktycznie w ciagu tych 2 tyg.cos sie zmieniło z dostepnoscią, bo ja pytałam troche wczesniej;-)
myszaaa fajnie, ze juz myslisz o jeździe w spacerówce:tak: ja moją małą przesadze jak juz bedzie dobrze siedziała, mysle ze po lipcowym urlopie przesiądziemy sie do nowej bryki hehe
dzisiaj udało mi sie wyskoczyc samej na zakupki:rofl2: oczywiscie zeszło dłuzej niz przewidywałam, bo trafiłam na mega wyprzedaże:-) upolowałam dla siebie bluzke, dla męzula dwie koszule i kilka ciuszków dla małej:-p teraz troche sie wkurzyłam, bo właśnie zobaczyłam na paragonie, że w smyku nie odliczyli mi rabatu do jednego z ubranek i bede musiała wybrac sie tam ponownie:baffled:
 
Cześć Mamcie,

jest wcześnie, a ja jestem rześka jak skowronek. Mały wczoraj zdrzemnął się o wpół do piątej i cały czas spał, więc o 7 obudziłam go na kąpiel. Potem dostał mleczko i nyny. Obudził się ok. 23, bo musiał sobie dojeść i spał do 6 rano. Cudownie! Jestem wyspana. Mój rozbójnik po śniadanku pobawił się chwilkę na macie, a teraz znów przeniosłam go do łóżeczka, bo tarł oczka i ziewał. I znowu sobie śpi.:-) Muszę sprawić mu śpiworek do spania, bo jak się obudziłam, to był cały rozkopany, a śpi tylko w bodziaku z krótkim rękawkiem, całą noc okno jest otwarte, no a nad ranem się ochładza. Mam co prawda jeden od szwagierki, ale nie jest zbyt piękny, więc na razie będę ten mu zakładać, a sama kupię nowy. Mamy trochę różne pojęcie estetyki:-)

ladna.ex.panna - super, że zakupy się udały. Ja chodzę na zakupy z małym, więc o przymierzaniu większej ilości rzeczy raczej nie ma mowy

kluska - moim zdaniem za duży na kolki, ale może rzeczywiście nie umiał zrobić kupki? Mojemu kupki ładnie idą po marchewce, choć ich kolor mnie przeraża:-) aha, a to zatwardzenie miał po furaginie, ale Ty chyba furaginu mu nie podajesz?

Myyszaaa
- my mamy x-landera, i pomimo iż rama i gondola mieszczą się bez problemu, to trzeba zdemontować koła, bo są duże, pompowane i asymetryczne. Z przodu mniejsze, z tyłu większe. Ale montaż i demontaż jest prosty jak obsługa cepa, więc nie ma problemu. Też niedługo przerzucamy sie na spacerówkę, ale dlatego, że to już ostanie podrygi gondoli - Kuba za duży!:-)

Magdalena - pimafucin to dobry lek, ale uważaj z nim, bo jest ze sterydami. Jak tylko zacznie coś się dziać, to natychmiast go odstaw. Ja sama od lat zmagam się z przeróżnymi infekcjami dróg rodnych i jedyne co mi pomaga to gyno-femidazol, natamycyna i macmiror. Oczywiście doraźnie, bo to g... wraca:zawstydzona/y:
 
Dzień dobry mamusie:-)
Noc podobna, wprawdzie nie stękał ale budził się chyba z 4 razy w nocy:baffled:, jak ja Waz zazdroszcze mamcie których dzieci śpią w nocy. Od czego to zależy? Ja też tak chcę.
Aggy- faktycznie za duży na kolki ale objawy bardzo podobne, kupy nadal nie ma już 4 dzień... Mój marchewką pluje, właściwie to pluje wszystkim i postanowiłam wsztrzymać się do 5 miesiąca z wprowadzaniem pokarmów , zostajemy przy piersi.
 
reklama
Aggy nie martw sie, wg mojego lakarza nowy schemat zywieniowy nic nie mowi o glutenie a za to mozna podawac biszkopty:baffled:

Maly dzis ze mna lulał i cala noc tak sie wiercił...zawsze jak moj pracuje w nocy biore małego do łózka i spimy razem, jednak dzis to mnie wykonczył, ledwo przespałam noc.
Kluska moj tez sie budzi!:-(
ładna.ex.panna ja ostatnio z mama buszowałam po wyprzedazach, tak sie zapedziłysmy ze po powrocie maly juz spał, a tatus byl wykonczony....
Rakinasia, nasz toleruje tylko smoczka na spacerze i to takiego wielkiego z gumy:tak: w domu zło konieczne!
 
Do góry