reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
hej:-) Upałów ciąg dalszy ale i tak zaliczyłam już ginekologa Do dziś obijałam się maksymalnie ale teraz biorę się za sprzątanie jeśli teraz tego nie zrobię zginiemy pod naporem bajzlu który spotęguje się jak Julka wróci:-p
Na spacery wychodzę ok czwartej choć i tak jest jeszcze strasznie duszno teraz oliwka śpi na tarasie poki jeszcze jest tam cień.
Anna ajra Oliwka przybiera dobrze ok 800g na miesiąc "czyli ok" jak to określiła lekarka:tak: Moi znajomi jadąc z dziećmi na wczasy do kąpieli biorą mały dmuchany basenik dla maluszków Nie ma problemu z transportem i później może się przydać
Gosia 78 założę się że Oliwkę oduczę smoczka ok pierwszego roku zycia tak jak Julkę poki co nie wyobrażam sobie przejśc przez ząbkowanie bez smoczka
 
Magdalena - ja właśnie dzisiaj pytałam pediatrę o wszelkie nienaturalne ruchy dzieci. Więc kazała zwracać uwagę jeśli dziecko: prostuje nóżki, krzyżuje nóżki leżąc na plecach, zaciska mocno pięści. W tym wieku dzieci leżąc na plecach powinny przyjmować pozycję tzw. "żabki". Powiedziała, że jeśli nie robi tych wyprostów nagminnie, to nie ma się czym martwić, ale jeśli to się często powtarza, to wtedy konieczna jest konsultacja neurologiczna.

Myyszaa - nie dość że rozbójniki, to jeszcze plujki:-D

cloe - sprzątaj, sprzątaj:-) Że też Ci się chce w taki upał
 
Nie wytrzymuję tych upałów:no: , spałam dzisiaj w dzień z małym od 12 do 14, obiad robiłam jak wstałam taki prowizoryczny żeby tylko rodzina pretensji nie miała,ale zjedli i chyba smakowało:confused:
Dominik w nocy wstawał co godzine:wściekła/y: nie wiem dlaczego, kiedy zacznie przesypiać całe noce?
 
Cześć ostatnio brak m czasu aby zaglądać i Was poczytać. Prawie całe dnie spędzamy na dworze, dobrze jest mieć dom z ogrodem naprawdę to doceniam :). Lena od Kilku dni jakaś jest "niewyraźna" strasznie się męczy wieczorem, ma problemy z zasięciem i potrafi w nocy obudzić się z płaczem. Daję jej wtedy smoczek wastawiam wodę i jak chcę jej zrobić mleko to już śpi. Zastanawiam się czy to zaczynają się "problemy z zębami" potwornei się ślni, ręcę pakuje aż do gardła że wywołuje odruchy wymiotne i potem ulewa co zjadła :(. A dzisiaj to w ogle nie specjalnie chce jeść, w ciągu dnia aż 7 godzin na raz nie jadła :(.
 
hej , witam wieczorem.:-):-):-)
Ja juz padam, znowu noc okropna, a wczoraj tak sie wyspalam . Oskar obudzil sie o 3 , potem od 6 do 7 troche stękał , czyli jak na niego to super. Za to dzis o 1 i potem to juz tylko stękał.Mam juz dosyc tego ząbkowania a to dopiero poczatek:baffled::no::crazy:
M a spuchniete dziąsło ale nie w miejscu jedynek tylko dalej i tam tez jak mu smaruje zelem to zaciska dziąsła, poza tym gryzie mnie przy karmieniu:baffled::baffled::baffled:

Ja spaceruje w tym upale .Oczywiscie nie stoje w sloncu, raczej szukam cienia, a maly w samym body nie jest zapocony i super sobie spi jak zwykle na spacerze. Wogole to my bardzo duzo na powietrzu jestesmy.
A jak z apetytem u was?Bo moj to wiecznie glodny jest .Wieczorem to wypije 210 mleka z kaszka i jeszcze ryk jak sie butelka skonczy:no::crazy::no:
A podajecie juz mleko nastepne 2????Bo jak sie nie myle to od 4 miesiaca sie podaje??

Pozdrawiam i uciekam spac, moze sie uda wyspac :tak::-D:-D:-D
 
hej, witam sie i ja wieczornie:-)
Ika wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!:tak: my tez w niedziele mamy chrzciny małej:-) juz nie moge sie doczekac, bo uwielbiam prezenty a ciesze sie za moją córeczke, bo dostanie ich całą masę:rofl2:
aggy dobrze wiedziec!:happy: na szczescie nie zaobserwowałam nic niepokojacego w ruchach małej:tak:
my dzisiaj bylismy na kontrolnym usg bioderek i wszystko w porządku, szczepionek dalej nie ma wiec pobrałam recepte na hekse:baffled: troche mi to nie pasuje bo skoro zaczełam Infanrixem to tak chciałabym skończyc ale skoro nie ma to trudno:-(lekarz nie widzi przeciwskazan, ale powiedział mi to czego sie domyslałam, ze przerwa w produkcji jest celowym zabiegiem firmy farmaceutycznej, normalnie szok:szok::wściekła/y:
moja mała na szczescie nie przezywa jakos specjalnie upałów, nocki przesypia całe, a jestesmy na dworze caly dzień, najczesciej w cieniu w ogrodzie lub w parku:tak: oczywiscie jak mam gdzies isc z wózkiem cos załatwic to żadna godzina nie jest przeszkoda ale tak sobie mysle, ze moze faktycznie powinnam bardziej uważac:nerd::confused:
buziaki na dobranoc :happy:
 
reklama
Do góry