reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
tez bym sie cos chciała wiecej dowiedziec na temat podawania glutenu:confused:
strasznie sprzeczne są informacje, niby wg najnowszej wiedzy nalezy podawać ale przeciez nas chowali bez tego:baffled:
 
Hej

Co do glutenu nie wiem - gdzie coś napisali - dziewczyny najłatwiej chyba przeczekać burzę i zobaczyć co pediatrzy powiedzą :-)

A ja wrócilam do początków na forum :-D Ale fajna pamiątka :-D zaraz minie rok od mojego pojawienia się na forum :-)

A i pozdrawiam "starą" kadrę - co mi przypomina gdzie nam ta nasz Agawa znikła :-D
A Ika_s...

Czytam jak to mój synek miał być Zuzką i jakie były wrażenia z pierwszego usg :-D
 
witam
Myyszaa fajna sprawa tez wróce do poczatku zobacze o czym to ja klikałamo Anielce chyba mój BArtolini miał być:-D
a ja pokłóciłam sie wczoraj z m i jestem dzis do niczego brak weny tak mnie zdołował dał do myslenia jak mało dla niego znaczymy wiecie ze mały boi sie go jak wział go ostatnio na ręce to taki wrzask jakby go ze skóry obdzierali :szok:ale co sie dziwić jak ojca prawie nie widzi starsi sie poryczeli wczoraj bo chcieli mecz z nim ogladać a ten ich wygonił spać:crazy:nawrzeszczałam na niego ze cały dzień go nie widzą czekaja na niego a on nawet chwili im nie poświeci.Wczoraj nagracowałam sie w ogródku myślałam ze jak przyjdzie to podlejemy razem bo ja juz siły nie miałam a on to jeszcze nie podlałaś :crazy:a kiedy ja mam mieć czas dla siebie jak ciagle cos musze robic i wyszło ze ogórki sa nie podlane i tyle ja nie pójde jak taki jest niech uschnie wszystko:crazy::wściekła/y:
 
aniu, ja ci tego męża współczuję. Na szczęście masz 4 dzielnych facetów, jak podrosną to pomoc będziesz miała że hej, dlatego nie łam się kochana. I masz rację, nie podlewaj, niech uschnie. Jak będzie musiał kupować zamiast mieć z własnego ogródka to może się zastanowi nad sobą.
 
witam sie ja tylko na chwilke bo jestem tak zmeczona ze chyba ide sie polozyc... moj choc na chwilke zajmie sie sewkiem :-)

Ania31 - dokladnie wpolczuje Ci tak samo jak kropecka ale jak ona mowi masz synkow i zobaczysz jakie w nich bedziesz miala poparcie i nie raz jeszcze powiesz ze takich synkow to ze swieca szukac tyle dobrze ze to oni jako jedyni moga cie wesprzec a inni beda ci zazdroscili :-) no ale tego meza to masz normalnie ... ze ja ci powiem a do dzieci to troche nie fajny ma stosunek ale oni to zapamietaja w sumie to nie dzieiwe sie ze jak wzial jednego z nich na rece i sie poplakal skoro nie ma zadnego kontaktu miedzy nimi a wtedy kiedy sa na to szanse to on ich odgania :no::wściekła/y::szok:
szkoda mi ciebie i twoich dzieci bo wy cierpicie na tym najbardziej :-(

gluten - nie mam pojecia :confused::baffled:

dawna_cloe - moze nie bedzie tak zle i razem sieuporacie z tym wszystkim i w mig to posprzatacie :-)
ladna.ex.panna - heh moj to chyba tez terrorysta :-D
aggy - wspolczucia z powodu wujka :-(
oliwka11 - czasem dobre jest choc na jeden dzie wrzucic na luz tobie by sie to chyba sprzydalo zrob sobie z dziecmi urlopik taki malutenki :-D:-p

zmykam bo padam az ze zmeczenia

pozdrawiam wszystkie mamusie :-);-)
 
Ania 31współczuję ci trzymaj się bo dzielna z ciebie kobieta twojemu M może wkońcu otworzą się oczy
Anna ajra z tego co się orientuję nietolerancja na gluten może objawić się bólem brzucha biegunka , wymioty moze towarzyszyć temu biegunka przy tych dolegliwościach dziecko ałabo przybiera na wadze często tez ma anemię Dolegliwości mijają zaraz po odstawieniu glutenu
 
Witam mój wielki dzien jezlei do niego w koncu dojdzie bedzie 24 czerwca. Dzis mialam zdac prace ale dziekanta byl zamkniety bo glupie panie byly na zebraniu;/:angry: sprobuje juttro trudno jak nie przyjma bede sie bronic we wrzesniu i jeszcze jeden egzamin w sobote;/ :angry:

Mam pytanko jak wasze maluchy wcinaja z lyzeczki? bo mojej jakos nie idize polykanie mieli w buzi i wszytko wypych jezykiem jak mam ja nauczyc?:baffled:
 
witam się wieczorem. ja mam dosyć dzisiejszego dnia. Wiktor był nieznośny, Olwek prawie nie spał, nie mam weny do pisania więc tylko piszę dobranoc.
 
reklama
Witam sie i ja

Wczoraj bylismy na szczepieniu:baffled:Wyszlam stamtad cala spocona.Ale moj Osi byl bardzo dzielny, :tak::-D:tak:pierwszych dwoch ukluc nie zauwazyl bo zloscil sie ze mu trzymamy rece i nie moze sie ruszyc. Trzecie uklucie podobno bardziej boli wiec bylo troche placzu:-(Ale i tak bylo lepiej niz za pierwszym razem.
No i nie byl marudny ani nie mial temperatury.

Za to dzis ledwo z nim wytrzymac szlo, spiacy byl i okropnie marudny. Ostatnio ogolnie duzo marudzi, slini sie okropnie i gryzie wszystko co sie da , łącznie z moja piersią. Czy wasze dzieciaczki tez traktuja piers jak gryzaczek?:crazy::baffled::baffled:Bo jest to dosc bolesne.

Myszaa tez zabieram sie do czytania poczatkow ale troche czasu brak:-D

pozdrawiam :-):-D:happy2:
 
Do góry