reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
witam
u nas po malutku dziecie moje śpi po obiadku Kuba układa puzzle a starsze przeżywaja kolonie i nie długo urodziny no i zakończenie roku szkolnego;-)licza średnia i co sobie zażyczyć na urodzinki:-D
dawna cloe zupke kupiłam gotową ryz z marchewka tj.firmy BoboVita uwielbia ja tak samo jak zwykła marchewke dzis zobaczymy deserek jabłuszko i jagody bo same jabłuszko czy z marchewka nie bardzo mu smakuje
co do włosów to mam to samo aż boje sie je myc i czesać bo wychodza garsciami
kropecka a nie wiesz czy zwykła kasze manne mozna dać czy musi być taka jaką masz
dzieki wielkie za ciepłe słowa dla mojej mamy chciałam żeby przyjechała do mnie na wsi cisza spokój fakt ze dzieci nie zawsze spokojne i dlatego odmówiła
do lekarza idzie w poniedziałek wiec mam nadzieje ze pomoże jej
pozdrawiam
 
ania, nie wiem czy takiej zwykłej kaszy manny nie trzeba jakoś gotować i nie wiem czy takie same byłyby proporcje dlatego wolałam nie ryzykować i kupiłam tą gotową
 
czesc dziewczyny:-)
no weselicho udane, a ja nawet potańczyłam:tak:
malutka spisała sie na medal:-D na mszy troche marudziła, ale ze ślub był nietypowo na powietrzu, to spokojnie mogłam z nią spacerować :-p
a na sali Igusia była boska, ślicznie wyglądała, każdy chciał sobie zrobic z nią zdjęcie:-p a ona nie usmiechała sie do każdego tylko obserwowała wszystko dookoła:happy: dosyc długo siedziała z nami przy stole, a potem okazało sie ze była para z dziewczynką o prawie 3 tyg.młodszą od naszej, wprawdzie wiedziałam, ze będą i nawet po cichu myslałam ze jakos razem zajmiemy sie dziewczynkami, ale okazało sie, ze oni wzieli ze sobą nianie:-) ich dziecko prawie wogole nie było na sali, ale na szczescie niania sama zaproponowła, ze zajmie sie Igusią jak bedzie grzeczna wiec dwa razy na pół godzinki bodajże podrzuciliśmy tam naszą małą:rofl2:
zabawe skonczyłam około wpół do drugiej, ale ciesze sie ze od urodzin udało nam sie wreszcie gdzies pobawic:laugh2: no i tak jak przewidywałam, mąż który nie za bardzo chciał isc bawił sie najlepiej:-p:-D
tak wyglądało moje cudo
 

Załączniki

  • na pierwszym w zyciu weselu.jpg
    na pierwszym w zyciu weselu.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 30
  • śpiące cudo.jpg
    śpiące cudo.jpg
    101,3 KB · Wyświetleń: 27
  • na weselu.jpg
    na weselu.jpg
    64,2 KB · Wyświetleń: 31
z kręgosłupem lepiej, z piersią jest nieciekawie. na razie stan zapalny zażegnałam lodem, ibupromem i kapustą, ale dzisiaj miałam usg piersi - mam wyczuwalne bolesne zgrubienie i lekarka nie wiedziała, czy dawać antybiotyk. okazuje się, że mam zmianę w piersi i ten guz uciska na przewód mleczny, dlatego się przyblokował :-(na razie, o ile się nie pogorszy, to dopiero za 3mies kontrolne usg i decyzja, co dalej. jak się pogorszy, to mam mieć biopsję :-(staram się myśleć pozytywnie, ale się przestraszyłam
w wawie takie upały, że nie chodzę na spacery, no i boli mnie pierś, od piersi ręka (mam powiększone węzły chłonne), nie mam siły tachać tego wóza na piętro. Bez spaceru Igi nie ma chęci spać, tzn. ma, ale mu trudno zasnąć i po południu tak marudził, że miałam ochotę dać ogłoszenie 'oddam darmo, w dobre ręce'. Na szczęście zgłosił się tatuś po pracy. :-D
Najka fenomenalne zdjęcie Ewuni. Czy kolki jej już minęły na dobre? że w czasie meczu płakała, to jej się nie dziwię, pewnie niejeden Polak miał ochotę wyć :laugh2:
Ika też wracam z zakupów z naręczem rzeczy dla Igora :-) Pola Mokotowskie faktycznie niedaleko
dzisiaj Igor skończył kalendarzowo 4 miesiące :-) a jak skończy 6, to wrócę do pracy, wczoraj napisałam wniosek urlopowy i mam już zgodę
Oliwka czemu Daniel nie robi sobie sam śniadań? dziewczyno, ty się wykończysz, mogłabyś sobie chociaż raz odpuścić :tak:rozumiem cię w temacie farbowania, od liceum farbowałam cały czas włosy a od 2001 na intesywny rudy, w wyniku fryzjerskiego błędu mojej mamy :laugh2:- jeden ruch przy pasemkach za dużo i wypaliła mi białą plamę na środku głowy, nie było odwrotu - musiałam to przefarbować na jakiś ciemniejszy kolor i wybrałam rrrruuuudy. odrosty mnie też dołowały, plus rudy ma to do siebie, że farba jest nietrwała i co mycie miałam trochę inny kolor... W końcu 3 lata temu stwierdziłam, że mam dość i poszłam do fryzjera, żeby wrócić do naturalnego koloru. Nie dekoloryzowałam. Po prostu przefarbował mi ten rudy na kolor bardzo zbliżony do naturalnych włosów i nie było widać odrostów, tak stopniowo wróciłam do mojego koloru i jestem z tego bardzo zadowolona! Jedyne co mi zostało po rudych włosach, to to, że niektórzy tak się przywiązali do tego koloru, że dalej mówią na mnie i o mnie 'Ruda' a mój naturalny kolor to szatyn :rofl2::-D
 
jak narazie to tylko na chwile
jestem z malym po szcepieniu jak narazie zasnal :szok: ale jak sie obudzi to pewnie da swoj koncert ale jestem juz przygotowana :tak:

aggy - Ty i siostra jak blizniaczki :-) a moj chrzesniak mial podobny komplecik ale na roczek ;-)
anna_ajra - a zmienialas z tego samego wozka z gondoli na spacerowke czy specjalnie kupowalas nowy :confused:
najka - Ewunia juz urosla :-) sliczna dziewczynka a ajak sie smieje :-D
dawna_cloe - zamieszcze specjalnie dla Ciebie przepis w menu naszych dzieci
ladna.ex.panna - Igusia chyba musiala byc atrakcja tego dnia bo tak slicznie wygladala pewnie pani mloda przy niej sie tracila hehe :-D:-):-p


pozdrawiamy
 
Najka oto adres: Coccobello
Ładna ex panna jeśłi poczta nie zawali to moja Oliwka będzie miała podobną kreacje na chrzcinach:tak:jak twoja Igusia swoją droga mała wyglądała prześlicznie i tak to juz jest mój M też niewyjściowy ale jak już się go wołami wyciągnie to potrafi bawić się najlepiej z całego towarzystwa
Patrysia ślicznie dziękuję:tak::-)
Myszaa czy już jestem w gronire znajomych czy coś namieszałam?:confused:;-)
Rekinasia ni zazdroszcze nie forsuj tej nieszczęsnej ręki Guz zrobił się z nawału pokarmu czy to zupełnie inna sprawa:confused:
a u nas pogoda się psuje Rano wywiesiłam pranie znjąc moje szczęście zacznie padać:baffled:
 
Witam sie
dawna cloe a ja tak chciałabym zeby popadało choć jeden dzień tak mam dosć podlewania ogródka reće to mi sie do kostek wyciagna jest bardzo sucho i moje truskawki na tym cierpia a ja latam wieczorami z konewka i podlewam:-D
kropecka bede musiała kupic tez tą kaszkę i zaczac podawac Bartkowi a jak Olek to zaakceptował:confused:ma jakąś wysypke po tym czy na razie nic:confused:
aggy śliczne zdjecia no i jesteście z siostrą bardzo podobne
najka Ewunia śliczna dziewuszka i jaki uśmiech
Rekinasia głowa do góry bedzie dobrze a na zapalenie kładz kapust powinno pomóc
ładna.ex.panna tylko pozazdrościc grzecznej córuni i takiej ślicznej super wygladała w sukieneczce a mi niestety nie dane ubierać w sukienki a tak marzyłam ale co tam wnuczki bede ubierała:-D
wstawiam zdjecie tą zabaweczke dostałam dzisisaj zamówiłam na allegro Kubus mam najwieksza radośc Bartek jakoś nie za bardzo zaineresowany jeszcze
potem wkleje jeszcze zdjecia
 
Cześć dziewczyny!:cool2:
Ale super nam się spaceruje w spacerówce... fajna sprawa dziewczyny!;-)

U Michasia już coraz lepiej widać ząbka!:-) Śmieszy taki ten mój mały brzdąc...:laugh2: hihi... a dzisiaj, gdy się z nim bawiłam, zauważyłam, że niezły z niego rozrabiaka rośnie... już chce się wygłupiać podczas zabawy, wówczas najgłośniej się śmieje.:-D

dziewczyny - jak to jest z tym glutenem... jak rozpoznać nietolerancje dziecka na gluten?

kropecka - to bardzo fajnie się złożyło z urlopem szkoleniowym!:happy: Sliczne nowe zdjęcia i suwaczki! Jaki to w końcu aparat kupiliście???:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Tak, dostałam paczuszkę od Nutrici.
cloe - u nas już nadeszło ochłodzenie i w końcu jest czym oddychać.:-)
Najka - co za piękne zdjęcie...!?:laugh2: Ale ta Twoja mała radosna! Ekstra!:wink:
Mysza - jeśli chodzi o ząbkowanie Michasia, to ta jego jedynka była dla nas trochę zaskoczeniem. Michaś nie był ani marudny, ani nie gorączkował, jedynie się mocno ślinił. Także nie było innych objawów,:baffled: jak u reszty lutowych maluszków.
Ika_s - gratuluję tak udanej nocki!:yes: My widocznie musimy jeszcze trochę poczekać...
przyszlirodzice - powodzenia!
Ania31 - super, że masz takich zdolnych chłopców... na pewno po mamusi!:yes::wink:
ladna.ex.panna - och... jaka Igusia bajecznie piękna!:-D
Widzę, że masz fotelik Implasta... wózek też?
Rekinasia - bardzo Tobie współczuję!:hmm::hmm::hmm:
oliwka_11 - co do tego śniadania, to Rekinasia ma rację...
agawa1 - jak ręce???:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
patrysia - mam wózek wielofunkcyjny (Implast Volant3)

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry