reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć dziewczyny!!!!

Dawno nie pisalam nic a to dlatego ze z kompem problemy a i czasu malo...Czasem zerknelam poczytac co u Was i nie wychylalam sie:zawstydzona/y:

Ale u Was sie zmienilo a i nowe dziewczyny doszly -POZDROWIENIA i WITAM !!!!
Zerknelam na Wasze zdjecia :-):-) macie sliczne dzieciatka:-D
Moj malutki urodzil sie 15.02 zgodnie z terminem:-D niestety urodzil sie z kręczem i duzo czasu zajmuje nam rehabilitacja - zreszta z tym temetem mielismy tyle perypetii i wizyt u "doskonalych" lekarzy ze mozna tylko liczyc stracone pieniadze. Maly ma szmery na sercu, po wstepnym usg, gazometrii nic zlego nie wyszlo ale jak narazie nie mijaja :-:)-:)-:)-:)-:)-( Tak ogolnie to nadal karmie piersia, ostatnio dajemy malemu jabluszko (za przyzwoleniem lekarza) . Dzis maluszek ma katar, zaopatrzylismy sie juz w aspirator,zobaczymy co dalej.

Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie na powrót do swojego grona!!
Oto kilka zdjec
 

Załączniki

  • IMG_0728.jpg
    IMG_0728.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 28
  • IMG_0294.jpg
    IMG_0294.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 34
  • IMG_0682.jpg
    IMG_0682.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 30
  • IMG_0569.jpg
    IMG_0569.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 28
reklama
dzień dobry wszystkim:)
zapowiada sie piękny weekend więc pewnie wszystkie wyruszymy z dziećmi na długie spacery :)
Paulineczko błękitnego i spokojnego nieba, niech podroż minie szybko i przyjemnie, i odezwij sie jak tylko będziesz mogła, wszystkie tu będziemy sie z niecierpliwościom czekać na relacje z podróży
Anna_ajra a może ten ból głowy związany jest z @? Wcześniej juz miałaś takie dolegliwości? Tak czy sial z lekarzem warto sie spotkac i sprawę wyjaśnić , skoro Twoja mama tez miła takie bóle głowy to moze byc migrena, a tego typu ból to zwykłe proszki nie zwalcza, lekarz koniecznie.
Ania31 u mnie tez wczoraj wiało ale meszki sobie w tym wietrze świetnie radziły niestety :( Gabi leżała w wózku pod moskitierą i smacznie spała ale ja przeżyłam koszmar, podobno wczoraj w naszym rejonie robiono opryski przeciw tym meszkom i w związku z tym były jak by to określić " wscieknięte" :)
Annoagnieszko na pewno egzamin poszedł Ci świetnie ,i w czwartek będziesz mogła spokojnie świętować :)
Myszo jak po spacerkach, nóżki nie bolą:)? pewnie dotleniona i opalona dzieki tym spacerkom jestes :)))
Miauczus my się chyba jeszcze nie spotkałyśmy na forum ,witam serdecznie! wirze ze przy synku masz sporo pracy, rehabilitacja , bieganie po lekarzach, oj na to potrzeba sporo czasu stracić, ale dla swojego maleństwa matka jest w stanie zrobić wszystko i wierzę ze dzięki miłosci i czasu poświęconego synkowi wkrótce jego wszelkie dolegliwości pójdą w niepamięć, trzymam kciuki :)
 
Uleńka dzięki!!!!! problemem jest fakt iz kazdy lekaz mowi co innego. Jedni twierdza ze potrzebna jest vojta a inni ze w takim przypadku w zadnym razie nie trzeba tak drastycznych metod. I co z tego wynika?? zdezorientowana matka. W tym momencie umowilismy sie z rehabilitantka na bobatha...

Wszytskiego najlapszego wszytskim dzieciaczkom z okazji 4 miesiecy!
 
Hej
Jestem i żyje :-)

Spacery - fantastyczne - dużo dobrych rad :-D i trochę chyba moim chaosem przeraziłam - a moje dziecko kochane i uśmiechnięte :-) Chyba się coś w jedzonku małego zmieniło :-) Ponieważ nie zrobił kupy od wczoraj...:zawstydzona/y: i póki co czekamy...

W sumie nie płacze ale wiadomo jak wcześniej mialam 3-4 przebierania tak teraz tylko po siku :-(

Ale cóż poczekamy :-)

Wszystkiego naj z okazji ukończenia 4 miesiąca :-D
Wszystkiego naj z okazji ukończenia 3 miesiąca :-D

Jakby się nie patrzeć rozrzut naszych dzieciaczków duży ;-)

Ania_31 - fajnie - Bartek poznaje nowe smaki :-D

Anna_ajra - pewnie Michałek lepiej widzi to i fontanna mu sie podoba :-D U nas Miśkołak teraz tak się rozgląda że hoho :-) a Michalek o miesiąc starszy :-D

Agawa Powodzenia na budowie :-)

Oliwka_11,miauczus54 wierzę że maleństwa - szybko przestaną być wysyłane do lekarzy... bo wiadomo oni zawsze coś znajdą :nerd::sorry2:

Pozdrawiam całą resztę podczytywaczy ;-D
 
Hej babeczki własnie mam chwile bo Oliwka od wczoraj u babci a ja z małym byłam zmuszona iśc do domu bo jeden sądiad tłucze coś przy samochodzie a drugi kosi trawe,i mały się budził!!!A teraz rozrabia w leżaczku i ślina mu po brodzie spływa!!!!

miauczus ja podobnie tak jak ty latam po lekarzach,najpierw z Oliwią chodziłam przez 9 mc na rehabilitacje a teraz prawdopodobnie bede musiała chodzić z Bartkiem !!!!!Jest ciężko ale pocieszające jest to że w końcu wszystko będzie oki.

zytka witam w klubie mamusiek ktore siedzą same w domku całe dnie!!!!

A ja robie powoli liste co mam kupywać bo zostały aż i tylko 2 tyg do chrztu małego i nie mam koncepcji co mam na siebie włożyć!!! tak ogolnie to robie 4 dania gorące kilka na zimno i 2 sałatki -jedną ważywną i z tunczykiem ,moja ukochana rybe po grecku,koreczki serowe itd no trochę tego jest !!!!dobra kończe może coś napisze!!!

bo buziale papapappa mamki
 
wysłałam moich chłopaczków na spacer, u nas piękna pogoda, Igor w bodziaku z krótkim rękawem, ogrodniczkach dżinsowych i skarpetkach. Byli w międzyczasie na jedzonku (mniejszy chłopczyk :-p).
Bartuś i Michaś - WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ!!!
Igi jutro kończy 4 miechy. Wczoraj pediatra - będziemy próbować przeciągnąć go jak najdłużej na moim mleku, tylko mam ściągać przed karmieniem to chude mleko z cukrem i podawać mu pierś, jak już tłuste leci. Tym bardziej, że ona podejrzewa nietolerancję laktozy i wg niej Igi gorzej przez to przyswaja. Zaleciła też zagęszczacz - do podawania przez jedzeniem, żeby więcej utrzymać w żołądku. Następne ważenie za 2 tyg.
Oliwka dzielna jesteś, mi by się przede wszystkim nie chciało. Myślałam o wychowawczym, ale to nie dla mnie, poza tym, odkąd jestem dorosła, nigdy nie byłam na czyimś utrzymaniu i nie pasuje mi taka sytuacja. Nie chcę też wypaść z rynku. Chętnie bym pracowała na część etatu, tak jak Kropecka czy Aggy, ale w tej pracy akurat nie mam takiej możliwości
cześć miauczuś, mówisz w zagadkach - co to jest vojt i bobatha?!?:szok: kryptonimy tajnych akcji??
Myszaa dziewczyno, bo na buty nie wyrobisz, jak będziesz tak zelówki ścierać na spacerach! kto ci udziela dobrych rad? może się rozglądasz z wyrazem niepewności i masz wypisany znak zapytania na czole??? :rofl2::laugh2: poniekąd masz rację, że znalezienie czegoś przez lekarza daje mu robotę, bo jak wszyscy byliby zdrowi, lekarze byliby bezrobotni :-D
Paulineczka trzymam kciuki, żeby z twoim nadbagażem samolot oderwał się od płyty lotniska!! zdecyduj, czego się możesz pozbyć, w razie gdyby trzeba było zrzucać zbędny balast :-pno i niech to równo ułożą a luku bagażowym, bo będzie was ściągać na jedną stronę!!!!
Ulenka tu też zmasowany atak meszek, najgorzej, że ciągnie je do jasnych kolorów, ubrałam Igora w białą bluzę i mu latały koło twarzy :(
Kluska uwielbiam krewetki, dałoby się załatwić, żebym oprócz teściowej i ja dostała zaproszenie? obiecuję, że będę ją zabawiać
 
oliwka_11 ja sie zastanawiam jak to jest ze kiedys rehabilitacja to byla ostatecznosc a dzis kazda najmniejsza wada nie moze byc leczona bez rehabilitacji. A rehabilitantow coraz wiecej jak grzybow po deszczu.
To sie szykuje "impreza" pewnie wszytsko wypadnie swietnie..no i ryba po grecku....pyha! A teraz w sklepach jest duzo ładnych sukienek takze na bank cos znajdziesz dla siebie!

Myszaa u nas sytuacja z kupa zmienila sie po jabluszku...i jest co 2 dni okolo.

A mały ma katarek i jest dzis maruda maksymalna:dry:
 
Witam Was po baaaaaaardzo dlugiej przerwie co wcale nie oznacza ze Was nie czytalam bo podczytywalam :tak: no a u nas bardzo dobrze maly rosnie jak na drozdzach i juz od ponad tygodnia niestety meczymy sie z jego humorkami bo wyrzynaja mu sie zabki i jest tak okropnie marudny ze juz dzis musialam dac mu panadol bo tak krzyczal ze nawet nosznie na rekach nie pomoglo a wiem ze nic innego go nie bolalo :dry: oj masakra......

teraz zobacze sobie Wasze przesliczne maluchy i dodam mojego szkraba :-D:-)
 
Wlasnie przejrzalam zdjecia Waszych maluszkow kurcze one tak szybko rosna :-D a takie kochaniutkie WSZYSTKIE :happy:

kropecka - Twoj Wiktorek jak dziewczynka wyglada :-):tak:
 
reklama
Witam się. Jestem padnięta. Wczoraj wyszliśmy z Maćkiem na koncert, wróciliśmy po 24 i ledwo żyję. Byłam na wykładzie, w sklepie i nie mam siły na nic.

Rekinasia, a ja nadal uważam że Igor kończy 4 miesiące 10 czerwca :) jakoś dziwne wydaje mi się liczenie że każdy miesiąc ma 4 tygodnie skoro nie każdy tyle ma. no i tak licząc kiedy obchodziłabyś 1 urodziny Igora?

Patrysia, wiele osób myli Wiktora z dziewczynką, a dla mnie on typowy chłopak szczególnie że ubieram go typowo na chłopczyka. nie wiem czy to wina dłuższych włosków czy buźki.
 
Do góry